Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(paslaptukai @ 2015 05 10, 19:03)
Kurį Jums labiau "neša" link klasikos? biggrin.gif

http://www.tausana.l...ca-170-968.html
ar
http://www.tausana.l...ra-159-865.html
ar
http://www.tausana.l...e-1800-867.html

Bet kaip dėl sifonų g.gif , jei toliau nuo sienos, tai butinai turi buti nuo grindų, o tai jau yra dar+vonios kaina. blink.gif


man pirma, bet iš tikro tai man gražiausios ant kojelių ax.gif

user posted image

del sifonu nezinau, pas mane prie sienos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 10 gegužės 2015 - 18:14
Dives, o pas jūs kokia vonia, irgi laisvai pastatoma, nepriremta prie sienos? smile.gif
Man ant kojelių irgi labai patinka, ir valyti plyteles paprasčiau, bet problema su sifonu, tada tik nuo žemės verysad.gif verysad.gif ant kojelių voniai reikia erdvės iš kraštų. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(paslaptukai @ 2015 05 10, 19:31)
Dives, o pas jūs kokia vonia, irgi laisvai pastatoma, nepriremta prie sienos? smile.gif
Man ant kojelių irgi labai patinka, ir valyti plyteles paprasčiau, bet problema su sifonu, tada tik nuo žemės verysad.gif  verysad.gif ant kojelių voniai reikia erdvės iš kraštų. verysad.gif

ne, pas mane paprasta, prie sienos..aš pagalvojau, kad Jus turit erdvę ax.gif

čia per tą vonią užmačiau daiktą, kurio man labai reikia ir vis nenusiperku, nes neradau patinkančio, jezau..bet kaina, gal kas matėt kažką panašaus pigiau ax.gif

http://www.tausana.l...o_spalva-bronza
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 10 gegužės 2015 - 18:38
QUOTE(dives @ 2015 05 10, 19:33)
ne, pas mane paprasta, prie sienos..aš pagalvojau, kad Jus turit erdvę ax.gif

Ta erdvė tai 11 kvadratų, kaip ir pakankamai vietos voniai ant kojelių smile.gif
Yra nebent toks sprendimas statyti vonios kraštą prie sienos, tada maišytuvas būtų iš sienos.
user posted image
Iki antradienio turiu apsispręsti doh.gif doh.gif
Atsakyti
gal kas atsiras, čia taip tyku...aš ne patarėja, galiu tik pasisakyt -ar man gražu ar ne blush2.gif kiek kainuos tas papildomas sifonas? 500€? jei tiek-remčiau prie sienos, bet jei prie sienos priremta-tai tada geriau be kojyčių rinkčiaus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 10 gegužės 2015 - 19:09
Dives, dėl tvirtinimo į gipskartonio lubas: ten specialios detalės įsukamos, kad tikrai laikytųsi. Gi net šviestuvus kabina, tad tikrai atlaikys. Taigi jei prie lubų galima tvirtinti, rinkčiausi tą simetrišką karnizą.
Atsakyti
QUOTE(la.confiture @ 2015 05 10, 22:06)
Dives, dėl tvirtinimo į gipskartonio lubas: ten specialios detalės įsukamos, kad tikrai laikytųsi. Gi net šviestuvus kabina, tad tikrai atlaikys. Taigi jei prie lubų galima tvirtinti, rinkčiausi tą simetrišką karnizą.


kuri? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2015 05 10, 15:14)
Padėkit man 4u.gif

renkuosi karnizą voniai, pas mane toks idomus tvirtinimas, vienoje sienos puseje tik siena, kitoje-veidrodis, tad galimi tvirtinimai yra:



Man sis klausimas irgi labai aktualus. Nes lygiai taip pat vonia stovi ir reiktu kazkaip panasiai montuot. Bet as vis dar svarstau, labai nemegstu vonios uzuolaidu, nes prie kuno limpa maudantis. Ar cia kazkur kitur suo pakastas ir as netinkama uzuolaida issirinkdavau? Galvoju apie vonios sienele ties ta vieta, kur vonia i siena remiasi, jos turetu uztekti einant i dusa. Bet man norisi, kad ta sienele issilankstytu L forma, kad maudantis duse gautusi kaip uzdara kabina. Esu pries simta metu macius, bet dabar neatgaminu kur ir nerandu nieko panasaus pirkt. Gal kas uzmatet?
Atsakyti
QUOTE(Liolio @ 2015 05 11, 04:33)
Man sis klausimas irgi labai aktualus. Nes lygiai taip pat vonia stovi ir reiktu kazkaip panasiai montuot. Bet as vis dar svarstau, labai nemegstu vonios uzuolaidu, nes prie kuno limpa maudantis. Ar cia kazkur kitur suo pakastas ir as netinkama uzuolaida issirinkdavau? Galvoju apie vonios sienele ties ta vieta, kur vonia i siena remiasi, jos turetu uztekti einant i dusa. Bet man norisi, kad ta sienele issilankstytu L forma, kad maudantis duse gautusi kaip uzdara kabina. Esu pries simta metu macius, bet dabar neatgaminu kur ir nerandu nieko panasaus pirkt. Gal kas uzmatet?


yra fainų užuolaidų dabar, ne ceratinių, manau, kad jos nelimpa mirksiukas.gif

atrodo, kaip kokia užuolaidinė medžiaga, o iš tikro yra impregnuota ir neperšlampa
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2015 05 10, 23:07)

tą, kuris ir į sienas, ir į lubas smile.gif
o nesvarstės dar tokio varianto? (tiesiog iš sienos trumpą karnizą, be papildomų tvirtinimų. pvz dar su grandine)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo la.confiture: 11 gegužės 2015 - 19:42
QUOTE(dives @ 2015 05 11, 11:17)
yra fainų užuolaidų dabar, ne ceratinių, manau, kad jos nelimpa mirksiukas.gif

atrodo, kaip kokia užuolaidinė medžiaga, o iš tikro yra impregnuota ir neperšlampa


Na kad ta uzuolaidine medziaga irgi limpa verysad.gif Ar gal cia nuo ventiliacijos patalpoj priklauso, nezinau
Atsakyti
QUOTE(la.confiture @ 2015 05 11, 20:41)
tą, kuris ir į sienas, ir į lubas smile.gif
o nesvarstės dar tokio varianto?   (tiesiog iš sienos trumpą karnizą, be papildomų tvirtinimų. pvz dar su grandine)


faktiskai graziau atrodytu tas karnizas su grandine, bet tai kur gaut toki, jei is Domus Galerijos-tai ten brangu labai

Liolio, tada nezinau, nes neturejus dar tos naujoviskos, bet tos senos ceratines, tai man tikrai nelipo

P.S. ale šitam interjere-tai mano skoniui per daug tų užuolaidų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dives: 11 gegužės 2015 - 20:32