Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(femme @ 2015 05 06, 18:31)
Pavasario ir suaktualėjusios lauko darbų temos proga dalinuosi (trumpam) mūsų valdomis - mano tėtis vakar iš paukščio skrydžio nupaveikslavo biggrin.gif


wub.gif
Ui kokie zemvaldziai - vieno ezero jums maza, ka bigsmile.gif
Tai kaip dabar mums miestietems jaustis su savo lopineliais ir trim berzais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2015 05 06, 19:10)
wub.gif
Ui kokie zemvaldziai - vieno ezero jums maza, ka bigsmile.gif
Tai kaip dabar mums miestietems jaustis su savo lopineliais ir trim berzais lotuliukas.gif

Jūs, miestietės, galite kartu su ponu Užpakalniu gailėti mūsų, užmiesčio gyventojų lotuliukas.gif
o jei rimtai, už sklypą mokėjom tiek pat, kiek kainuoja 15 arų Tarandėje. Prioritetai, tsakant biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 06 gegužės 2015 - 18:20
"Batsiuvys be batu" atvejis rolleyes.gif :
http://www.manonamai...e.d?id=67887588
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2015 05 06, 21:00)
"Batsiuvys be batu" atvejis rolleyes.gif :
http://www.manonamai...e.d?id=67887588


man patinka wub.gif
Atsakyti
Man irgi patinka, meniško žmogaus būstas, neiščiustytas, gyvenamas, savas wub.gif
Atsakyti
O man irgi patinka tongue.gif Man pradeda patikti pats toks poziuris i busta. kazkaip nesureiksminta, neperspausta viskas, sudeti idomus daikciukai, niekas nesipjauna, parodos jausmo irgi nera. Matyt atsipalaidavau as visai biggrin.gif Ir man tas atsipalaidavimas taip patiko wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 06 gegužės 2015 - 21:41
QUOTE(femme @ 2015 05 06, 17:31)
Pavasario ir suaktualėjusios lauko darbų temos proga dalinuosi (trumpam) mūsų valdomis - mano tėtis vakar iš paukščio skrydžio nupaveikslavo biggrin.gif mūsų "kompleksas" iš kairės, tėvukų - iš dešinės.
Fazenda
Pakrantė


gėris thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2015 05 06, 20:00)

drinks_cheers.gif
kaip menininkui, labai tinkamas bustas ax.gif ...
Cia namai TIK sau.
Atsakyti
aš irgi tiesą sakant nustebau dėl mamagabi nuomonės ax.gif man labai originalus ir gerąja prasme šiek tiek pačiuožęs būstas biggrin.gif
labai patiko modernių ir senų daiktų deriniai, žaisminga, jauku ir gyvenama.
Atsakyti
Juk mes namus irgi TIK sau kuriame, o ne parodai, žurnalui ar dėl draugų smile.gif taip ir turėtų būti, kad namai SAU, o ne kad įtikti kitiems. Kaip dar galėtų būti kitaip?
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2015 05 07, 09:03)
Juk mes namus irgi TIK sau kuriame, o ne parodai, žurnalui ar dėl draugų smile.gif taip ir turėtų būti, kad namai SAU, o ne kad įtikti kitiems. Kaip dar galėtų būti kitaip?

kaip kas biggrin.gif žinau labai konrečių atvejų, kai įsirenginėjama būtent pademonstruoti statusą. Tokiu atveju gaila, kad kainų ant baldų palikti nei šis nei tas biggrin.gif
bet jei renkantis užuolaidas ar šviestuvus mintyse dedamos fotkės į provanso temą, tai jau priklausomybė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 07 gegužės 2015 - 08:14
patiko toks krėslas, atrodo patogiai, kažin LT įmanoma tokį gaut g.gif nekalbu apie spec. užsakyma-tada įtariu dvigubai kaina išauga

user posted image

sakykit, ar būna retro stiliaus reglainerių? aš labai norėčiau...
Atsakyti