Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(mamagabi @ 2015 05 05, 18:06)
Kaip ten jusu gatvele ar kvartaliukas vadinasi, tai toks ir alejos "vardas" butu smile.gif
Juokauju...juokauju... - as megstu jumora, su juo smagiau gyventi mirksiukas.gif

Neskelbsiu čia viešai, o tai dar pradės važiuot iš to kvailo namo pasišydyt blink.gif lotuliukas.gif , bet alėjos vardui pavadinimas netinka schmoll.gif
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2015 05 05, 10:00)
Cobre - sveika 4u.gif Matau pogrindyje esi...lens.gif mirksiukas.gif
Kur prapuolei? Kaip sekasi tavo namu ir kiemelio grazinimas?

Labuks mirksiukas.gif galvojau, kad vida mane pastebes, o vat neatspejau biggrin.gif biggrin.gif Prapuoliau... na taip, prapuoliau, nes pastebejau, kad tema mane dazniau blasko, nei teisingu keliu nukreipia biggrin.gif biggrin.gif o jei rimtai, tai ne specialiai, tiesiog nepafavoritinau kazkada, tai ir atsilikau nuo jusu blush2.gif kuiciuosi lauke, perku kruma, tada kelias dienas stebiu ta kruma is visu pusiu, kol pribrestu sekanciam sprendimui, tada vel lekiu i medelyna - veiksme as visa. bet tuoj stosiu, nes virsysiu siumetini augalu biudzeta, o atrodo, kad nieko visai nepirkau biggrin.gif Pas jus berzai... nugis grazu labai. O pas mane alyvos, vis daugyn ir daugyn kasmet biggrin.gif atradau, kad alyva, tai labai geras krumas, kuris mazam kieme gali patapti labai smagiu medeliu. Sakau, gal reiks savo namus "Alyviene" uzvadinti tongue.gif Myliu alyvas - pavasari teisingu laiku suzaliuoja, zydi, kvepia, yra visokiu labai teisingu spalvu, apacioje dar lieka daug naudingo ploto kitiems augalas (nes as alyvom neleidziu krumintis), galima formuoti. O rudeni lapai ilgai dar zali, ju forma labai grazi ir tinkama prie tuju, ir kiemo tie lapai neuzsiukslina. Slove alyvoms! o ir klasiku klasika wub.gif
Namuose kuiciames toliau pamazu. Dabar nusipirkau indauja ir negaliu ja atsidziaugti wub.gif seniena rolleyes.gif



QUOTE(mamagabi @ 2015 05 05, 11:31)
Kiek esu atkreipus i juos demesio, tai didesniu medeliu apacia isplikusi blink.gif
Cia turbut labai svarbi dirva, kad jie liktu veslus palei zeme ilgus metus g.gif Zinoma galima ta isplikima paslepti, uzsodinus kazka zemesnio priesais juos...
O kita vertus (mano asmeniniu atveju), zaliai melsva spalva netinka, nes namas pilkas ir graziausiai ziurisi sodriai zalia ax.gif

Ta melsva spalva mazai kada tinka ir ju "faktura" aplamai retai kada tikrai gerai atrodo.

Oi, pamirsau pagirti tuos kelis tavo namu kampus, kuriuos parodei biggrin.gif labai grazu, pastebejau, kad tau geriausiai sekasi savo namus kurti - batsiuvys su batais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 05 gegužės 2015 - 18:28
QUOTE(Cobre @ 2015 05 05, 18:26)
Labuks  mirksiukas.gif  galvojau, kad vida mane pastebes, o vat neatspejau biggrin.gif biggrin.gif 

Atspejai cool.gif !
Maciau, pagalvojau, kad liudna be taves ir dar pagalvojau: "gaila turbut jau ir Cobrei savo laiko cia is tuscio i kiaura pilstyti ir vis apie ta pati..." biggrin.gif
Ir dar gaila tavo temos, nes visos uzsivede cia apie sodus ir aplinka diskutuoti ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2015 05 05, 19:39)
Atspejai  cool.gif !
Maciau, pagalvojau, kad liudna be taves ir dar pagalvojau: "gaila turbut jau ir Cobrei savo laiko cia is tuscio i kiaura pilstyti ir vis apie ta pati..."  biggrin.gif
Ir dar gaila tavo temos, nes visos uzsivede cia apie sodus ir aplinka diskutuoti ax.gif .

mano tema buvo labai naudinga man smile.gif tongue.gif biggrin.gif pasielgiau savanaudiskai - ismelziau is visu dalyviu maksimuma ziniu, kuriu man truko labai. Merginos daug praranda, jei diskutuoja cia, nes aplinkai kurti reikia kitu ziniu, nei namams, reikia zmoniu, kurie butu ta dare. Nustebino nusienaujami zeldynai - o tai augalai neturetu puosti kiemo kiaurus metus? As dar neturiu kuo labai grozetis savame kieme, bet net ir ta mizeri, kuri turiu, labai smagu matyti per langus wub.gif Ir dar nustebino, jog prieziuros nereiks gelynui. Tokio dalyko as dar nemaciusi, nesitiki, kad yra tokiu gelynu, kuriu nereiktu priziureti, juk reikia ir atnaujinti, ir praretinti.
Jei kada kazka matomo bus imanoma parodyti, tai ta tema gal dar aplankysiu su vaizdeliais. wub.gif
Atsakyti
Merginos, gal zinote ir galite rokmenuoti koki meistra Vilniuje, kuris restauruoja vidaus duris?
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2015 05 05, 19:26)
Labuks  mirksiukas.gif  galvojau, kad vida mane pastebes, o vat neatspejau biggrin.gif biggrin.gif  Prapuoliau...
Slove alyvoms! o ir klasiku klasika  wub.gif
Namuose kuiciames toliau pamazu. Dabar nusipirkau indauja ir negaliu ja atsidziaugti  wub.gif seniena  rolleyes.gif

Oi, pamirsau pagirti tuos kelis tavo namu kampus, kuriuos parodei biggrin.gif labai grazu,  pastebejau, kad tau geriausiai sekasi savo namus kurti - batsiuvys su batais.


Dabar terorizuosiu - prasom vaizdines medziagos, vaizdu, groziu!!! ploja.gif 59.gif

Dekui hi.gif
Taip yra del gan paprastu priezasciu smile.gif : as juos jau kuriu laaabai laaabai ilgai, nuo pat sklypo isigijimo (aplink kuri vaiksciojau 2m), nuo pat individual. namo projekto (kuri pati susideliojau), todel kol dygo namas, palaipsniui rinkausi nebrangius bet idomius baldelius bei detales...
Kai padedu kitiems - tai turiu padaryti faktiskai "zaibiskai" smile.gif
Kitas dalykas - finansai cool.gif
Dar kitas - sau darydama nebijau prasauti, suklysti, "supjauti gryba", todel kitu namuose sprendimai ne tokie drasus, kokius galiu isbandyti savo kailiu, nes zmogui, o ne man tai kainuos ir pinigus ir laika, o gyventi teks su mano "grybais" ...todel stengiuosi labai neissisokti:ax:
Trumpai tariant esu suvarzyta visu auksciau isvardintu faktoriu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 06 gegužės 2015 - 15:25
Pavasario ir suaktualėjusios lauko darbų temos proga dalinuosi (trumpam) mūsų valdomis - mano tėtis vakar iš paukščio skrydžio nupaveikslavo biggrin.gif mūsų "kompleksas" iš kairės, tėvukų - iš dešinės.
Fazenda
Pakrantė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 06 gegužės 2015 - 17:32
QUOTE(femme @ 2015 05 06, 18:31)
mūsų "kompleksas"

thumbup.gif
Čia ir želdinti nieko nereikia, aplink ir taip puikūs vaizdai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 06 gegužės 2015 - 17:46
femme, laiminga esat wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 05 06, 18:46)
thumbup.gif
Čia ir želdinti nieko nereikia, aplink ir taip puikūs vaizdai smile.gif

ačiū 4u.gif
tai kad čia viskas, kad matosi, apželdinta biggrin.gif tik medžiai prie pat ežero buvo. O visa kita savom rankom iš pelkyno padaryta (pažįstami lazdavojo, kad pelkę nusipirkom ir vaizduojam, kad ežeras, nepažįstami pečiais gūžčiojo biggrin.gif), tvenkinys iškastas rolleyes.gif todėl dar smagiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 06 gegužės 2015 - 17:58
QUOTE(femme @ 2015 05 06, 18:48)
tai kad čia viskas, kad matosi, apželdinta biggrin.gif

Ir ta giraitė šalia kelio savom rankom? g.gif Mmmmda, čia kur kas daugiau reikalų, nei su 10a biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 05 06, 18:53)
Ir ta giraitė šalia kelio savom rankom?  g.gif Mmmmda, čia kur kas daugiau reikalų, nei su 10a  biggrin.gif

viskas nuo mažiausio medelio, tik prie pat ežero beržai ir juodalksniai seni, bet ten dar ir nemenki krūmynai išvalyti.

"Giraitės" vaizdas pradžioje biggrin.gif
Giraitė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 06 gegužės 2015 - 18:08