Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(femme @ 2015 05 05, 11:15)
man nieko nėr gražiau už didelius medžius wub.gif  nemėgstu vaizdo ale kalnėnai ar tarandė, toks mėnulio kraštovaizdis, kur viskas plyname lauke ir daugelis saugo savo 5 kvadratų pievutę ir sodina max. tujas doh.gif 


Labai taiklus posakis thumbup.gif
Man irgi geriau vienas medis pievoje, nei pazeminiai "ale alpinariumai", kaip kokiose stepese lotuliukas.gif Dabar tiesiog ju mada uzejus, ne kitaip g.gif
Kas labai madinga, tampa banaliu ir nuvalkiotu. As uz tai, kad geriau buti STILINGU! nail.gif biggrin.gif

user posted image

Tujos man grazu, abieju kaimynu tvora tokia ir dar savo puseje jas sodinsiu - geriau visada zalia ju tvora nei vien lentos, taip vadinama "smelio deze" aplink visa sklypo perimetra cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2015 05 05, 11:20)
Koookie vaizdai  wub.gif ... Sodinsim beržus tikrai, po jais formuosim pomedžius iš gražių žolyčių  biggrin.gif . Gal net ir, kai patvarkys gatvę, už tvoros beržų prisodinsim wub.gif

Šaunu, kai turite alėjoms vietos  thumbup.gif


Tie berzai pas abejus kamynus auga 7-8a sklype mirksiukas.gif
Musu sklypelis mazesnis, todel auga (dar jaunuciai), bet trys biggrin.gif Butume pasodine daugiau, bet ivaziavimas ir varteliai ateme ju vieta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 05 gegužės 2015 - 10:50
QUOTE(mamagabi @ 2015 05 05, 11:46)

Tujos man grazu, abieju kaimynu tvora tokia ir dar savo puseje jas sodinsiu - geriau visada zalia ju tvora nei vien lentos, taip vadinama "smelio deze" aplink visa sklypo perimetra cool.gif


man labiau už tujas patinka mėlynieji kadagiai palei tvorą wub.gif tas jų melsvas atspalvis labai probangiai atrodo biggrin.gif
http://juragiumedely...inis-blue-arrow
Atsakyti
Na, aš kai tujų paunksmėje užaugus, tai man jos visai nepatinka biggrin.gif . Kadagiai mėlynieji gražu wub.gif.

Tai gal ir mums išeis ta alėja už tvoros smile.gif . Vienas kaimynas jau turi 5 berželius pasisodinęs, tik kitoj sankryžos pusėj, bet turbūt tęsim mintį ir mes biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 05 gegužės 2015 - 11:14
QUOTE(femme @ 2015 05 05, 11:57)
man labiau už tujas patinka mėlynieji kadagiai palei tvorą wub.gif tas jų melsvas atspalvis labai probangiai atrodo  biggrin.gif


Kiek esu atkreipus i juos demesio, tai didesniu medeliu apacia isplikusi blink.gif
Cia turbut labai svarbi dirva, kad jie liktu veslus palei zeme ilgus metus g.gif Zinoma galima ta isplikima paslepti, uzsodinus kazka zemesnio priesais juos...
O kita vertus (mano asmeniniu atveju), zaliai melsva spalva netinka, nes namas pilkas ir graziausiai ziurisi sodriai zalia ax.gif

Juodai - manau jau beveik ikvepeme tave savo kvartalelyje sodinti aleja thumbup.gif Apeik kaimynus kaip kokia Kauno pooonia ir sakyk "sodinam chebra aleja" lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 05 gegužės 2015 - 11:33
QUOTE(mamagabi @ 2015 05 05, 12:31)
Apeik kaimynus kaip kokia Kauno pooonia ir sakyk "sodinam chebra aleja" lotuliukas.gif

lotuliukas.gif
Ale, kad aplink Palangos ponios visokios... kažin ar susitarsiu biggrin.gif ... Ar čia buvo koks bajeris su Kauno poniom ir alėjom ant visos Lietuvos, kur aš nežinau unsure.gif ... ir dabar kaip tautosaka sklando g.gif ?
Tiek to, man užteks ir to kaimyno per sankryžą kaip bendraminčio smile.gif , jis savo ruožtu mūsų tvorą sakė kopijuos, tik žemesnę darys. Ačiū už padrasinimą 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(zuikio zmona @ 2015 05 04, 20:24)
Ciakaip suprantu, nelabai randasi ten pirkusiu baldus.. g.gif As nesulaukiau atsakymo, bet rizikuoju uzsakyti, Vioniuje jie visgi turi salona, bet mums toli vaziuot delcapziurejimo..

vakar klausiau draugės baldininkės, tai sakė pusė velnio, jei kaina perpus mažesnė būtų, nes neverti jie tos kainos, viskas iš kiniečių vežama. Turi ji patį jų stalą, kėdes, bet nelabai nelabai...Jau už panašią kainą galima ir pasigaminti pas meistrelius 4u.gif
Atsakyti
Ačiū mergaites už pasisakymus dėl Privee baldų, vadinasi reikės kalbėtis su baldininkais dėl indaujos ir kitų baldelių gamybos. smile.gif Tuo pačių, ką galite pasakyti apie Bfp kokybę.?smile.gif
Senajame būste virtuvėje turėjom granitines plyteles išklotas be tarpų, negalėjau atsidžiaugti jų patvarumu bei kokybe, dabar mąstau, ar naujuose namuose granitas deres su klaiskiniais virtuves baldais g.gif , ar viski geriau rinktis akmens mases plyteles. g.gif
Atsakyti
Laba diena, moteriskaites.
Turiu klausima- ar gal zinote kas galetu gaminti tokio ar panasaus tipo lovas?
Niekur nieko panasus negaliu surasti. Tikra beda.


user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Indrulka* @ 2015 05 05, 12:40)
vakar klausiau draugės baldininkės, tai sakė pusė velnio, jei kaina perpus mažesnė būtų, nes neverti jie tos kainos, viskas iš kiniečių vežama. Turi ji patį jų stalą, kėdes, bet nelabai nelabai...Jau už panašią kainą galima ir pasigaminti pas meistrelius 4u.gif

Lygiai ta pati kelis psl atgal rasiau is savo patirties.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
nesusilaikiau...į balandukų temą biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **Deiva**: 05 gegužės 2015 - 14:35
QUOTE(-burbanti- @ 2015 05 05, 14:38)
Laba diena, moteriskaites.
Turiu klausima- ar gal zinote kas galetu gaminti tokio ar panasaus tipo lovas?
Niekur nieko  panasus negaliu surasti. Tikra beda.
user posted image


Kam gaminti, jei galima nusipirkti smile.gif
http://www.royalbald...egamojo-baldai/
Papildyta:
QUOTE(Juodai @ 2015 05 05, 13:08)
lotuliukas.gif
Ale, kad aplink Palangos ponios visokios... kažin ar susitarsiu  biggrin.gif ... Ar čia buvo koks bajeris su Kauno poniom ir alėjom ant visos Lietuvos, kur aš nežinau unsure.gif ... ir dabar kaip tautosaka sklando g.gif ?


O, nu tai gal Palangos ponios bais pasigedo Basanaviciaus alejos? lotuliukas.gif
Kaip ten jusu gatvele ar kvartaliukas vadinasi, tai toks ir alejos "vardas" butu smile.gif
Juokauju...juokauju... - as megstu jumora, su juo smagiau gyventi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 05 gegužės 2015 - 17:07