Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(femme @ 2015 05 01, 19:27)
buvau supratus, kad kažkas neeilinio turėtų būti, jei jau žmonės paprasti neranda biggrin.gif

Mintis buvo ne kad neranda, bet kad neieško smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 05 02, 00:35)
Mintis buvo ne kad neranda, bet kad neieško smile.gif

aš atkreipiau dėmesį į "perka, ką randa parduotuvėse" biggrin.gif tai todėl pagalvojau, kad norite kažko, ko šiaip nuvažiavęs į medelyną nenusipirksi...

kokio didelio bonso pagal užsakymą atvežto iš Japonijos biggrin.gif Ar porą liepačių po 15 tūkst. kaip Vilniaus Rotušės aiškštėj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE([B)
Rabambule[/B],2015 05 01, 12:30]
Mamagabi, nuostabus vaizdas..bet darbuotis lapus grebiant nera smagu..tiksliau smagu nuo vieno medelio kartais pasisukt su sluota, bet kai medziu daug, lapukai smulkus, reikia rankoves raitotis..Ne visi ta megsta. Kadangi as myliu medzius,paukscius, tai grebiu, tikiuosi tas noras neisbles.


Dekui 4u.gif , pas tave vaizdai ne ka prastesni mirksiukas.gif
Man smagu, rankoves pasiraityti as megstu ir su sluota prasieiti irgi lotuliukas.gif - is esmes ir nama statem tam, kad butu ka veikti, nes mums to reikia...
Kai noras praeis ar sveikata nebeleis - as kelsiu akis i dangu ir medzius, o ne verksiu del lapu po kojom vacation1.gif


QUOTE([B)
Juodai[/B],2015 05 01, 13:14]
....sakė gana lengvai susitvarko žoliapjovė - tiesiog pjaunant žolę tie lapukai gana stipriai aprenkami kartu su nupjauta žole. O ir šiaip nukritę tokie smulkūs nekrenta taip į akis, kaip sakykim kokio klevo lapai.


Nesu maciusi kad kaimynai tuos lapus apskritai vejoje grebtu - moteriskes su sluotomis (ir as tame tarpe) iseinam tik i gatvele pasisluoti, kiekviena savo atkarpele. Manau dar ir takelius bei terasas. Grebiamos tik sakeles, kurios nuo vejo nuluzta, bet viskas taip smulku, kad akiu tikrai nebado ir kavute geriu ramiai lotuliukas.gif


QUOTE([B)
neinzy[/B],015 05 01, 13:58]
tamsus tapetai man  wub.gif
Arba tu ziauuuriai gera fotografe  lotuliukas.gif


Aciu, man irgi patinka wub.gif
Kartais pagalvoju, o jeigu butu sviesu ir dziaugiuosi, kad visgi ne smile.gif
Fotografija nera mano aistra - elemetarios foto irnesakyk.gif
Butu smagu tureti fotografa kaip kad Nerija (www.nerija.eu), kuris apsigyvena namie ir gaudo toki paros meta, kai vaizdas kambaryje graziausias, kad foto butu ypac vykusios - isivaizduoju kiek tai kainuoja cool.gif
Todel mano atveju yra taip kaip yra - be pagrazinimu ir specialiuju efektu smile.gif


QUOTE([B)
Juodai[/B],2015 05 01, 14:22]
Įdomu, kokia Mamagabi patirtis su tais lapais?


Tokie smulkus lapeliai manes neerzina - as/mes juk norejome arciau gamtos gyventi wub.gif Mane labiau erzina betono plynes, nei lapeliai...be to as nesu pedante - man tie lapai gyventi netrukdo, o ir basi mes nevaikstome...

Visa musu gatve gyvena su tais berzais, bet nepasitenkinimo kaimynu veiduose del to nesu maciusi ar nusiskundimu girdejusi.
Mes juk turime ciela ALEJA ir ja dziaugiames!
Su alergijomis bedu neturime, kaip bus su masinomis nuo ziedadulkiu, nezinau: mano sviesi - man dzin, vyro juoda - jo bedos lotuliukas.gif

QUOTE(Rasytee @ 2015 05 01, 18:10)
Mamagabi , o is ko padarytos tvoreles? Jos baltos ?


Kokios tvoreles g.gif Balkoneliai? Kaldinti kalviu ir dazyti pilka palangiu bei stogo spalva.

Pridedu dar viena vaiko kambariuko foto, kuris jau pusetinai irengtas:
user posted image

Bei "plika" laiptine:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 02 gegužės 2015 - 12:16
QUOTE(mamagabi @ 2015 05 02, 13:02)
Tokie smulkus lapeliai manes neerzina - as/mes juk norejome arciau gamtos gyventi wub.gif Mane labiau erzina betono plynes, nei lapeliai...be to as nesu pedante - man tie lapai gyventi netrukdo, o ir basi mes nevaikstome...

Visa musu gatve gyvena su tais berzais, bet nepasitenkinimo kaimynu veiduose del to nesu maciusi ar nusiskundimu girdejusi.
Mes juk turime ciela ALEJA ir ja dziaugiames!
Su alergijomis bedu neturime, kaip bus su masinomis nuo ziedadulkiu, nezinau: mano sviesi - man dzin, vyro juoda - jo bedos lotuliukas.gif

Ačiū, nuraminot smile.gif. Na, trinkelės ir mašinos bus kitoj sklypo pusėj, tai gal kaip nors išgyvensim biggrin.gif. Į beržus įsikibau dėl to, kad tai buvo pirminė mūsų mintis, kurią kažkaip nustūmėm šalin - pasirodo nereikia taip, bent jau mūsų atveju, daug pirminių sumanymų vistiek sugrįžta smile.gif.
---
Ačiū kad rodotės 4u.gif . Išties smalsu akies krašteliu pamatyti, kaip išmanantys žmonės kuria savo namus smile.gif . Šviestuvas laiptinėje wub.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 02 gegužės 2015 - 12:55
Mamagabi, labai grazus namai 4u.gif O kokia ten Jusu to kambario spalva?
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 05 02, 08:06)
kokio didelio bonso pagal užsakymą atvežto iš Japonijos biggrin.gif Ar porą liepačių po 15 tūkst. kaip Vilniaus Rotušės aiškštėj biggrin.gif

lotuliukas.gif Vuo, kaip gerai pasakiau biggrin.gif
Atsakyti
mamagabi, dangiški Jūsų namai wub.gif wub.gif
Mergiukai, kaip klasikos gerbėjos ax.gif smile.gif , pasakykit man, ar verta dėmesio šį ąžuolinė sekcija-indauja ? smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paslaptukai: 02 gegužės 2015 - 15:39
QUOTE(Juodai @ 2015 05 02, 13:53)
Ačiū kad rodotės 4u.gif . Išties smalsu akies krašteliu pamatyti, kaip išmanantys žmonės kuria savo namus  smile.gif . Šviestuvas laiptinėje  wub.gif ...


I sveikata smile.gif
Nelabai to sviestuvo grazumas nuotraukoje matosi - siaip tikrai grazus autentiskas kristolinis "francuzas" ir dar uz padoria kaina, tai liuks thumbup.gif

QUOTE(rabuska@ @ 2015 05 02, 14:20)
Mamagabi, labai grazus namai 4u.gif  O kokia ten Jusu to kambario spalva?


Dekui, o ta ruda spalva (miegamajam) vadinu "grybu" spalva smile.gif

QUOTE(paslaptukai @ 2015 05 02, 16:38)
mamagabi, dangiški Jūsų namai  wub.gif  wub.gif
Mergiukai, kaip klasikos gerbėjos ax.gif  smile.gif , pasakykit man, ar verta dėmesio šį ąžuolinė sekcija-indauja ? smile.gif 


Perdedate, bet vistiek aciu 4u.gif
Tokia sekcija laikoma "sunkiosios klasikos" atstove. Tokios paprastai yra kile is Vokietijos, salia kuriu stovedavo atitinkamai "sunkus" baldai: valgomojo stalai ir druuutos medines kedes, kokiu pilna sendaikciu krautuvese.
Tokiu baldu ir spalva gan specifine, todel ne prie bet kokios sienos spalvos bei mediniu grindu ar plyteliu graziai ziuresis tas "ryzumas".
Taip pat tokiam gan masyviam baldui atitinkamai reikalinga erdve, kurioje jis neatrodytu griozdiskai ir t.t.
As asmeniskai labiau megstu daugiau bei smulkesniu baldeliu: pvz. indams- indauja, dekorui - konsole, kitam pasidejimui komodele ar spintele ir t.t.
Jie graziai issibarsto ir uzpildo ne viena siena "sklidinai", o keleta, bet pavadinkim simboliskai rolleyes.gif
Pasivaiksciokite kad ir po cia ir pamatysite daug graziu "smulkesniu" baldu "lengvai" uzpildanciu erdves...
: http://www.nerija.co...llery/61/photos

Jei pvz. nutiktu taip, kad klientas man sakytu, jog turi tokia sekcija ir nori ja pasilikti, tada su ja pasielgciau siek tiek ekstravagantiskai - siena uz jos rinkciausi kokios nors sodrios spalvos, kad ir juodos bigsmile.gif, burgundisko vyno ar smaragdo smile.gif, kuri butu gan "sunki" savo svoriu, tada baldas atrodytu zaismingiau...Va mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 02 gegužės 2015 - 17:18
QUOTE(femme @ 2015 05 02, 09:06)
kokio didelio bonso pagal užsakymą atvežto iš Japonijos biggrin.gif Ar porą liepačių po 15 tūkst. kaip Vilniaus Rotušės aiškštėj biggrin.gif

Ir pasisakysiu turim labai dideli berza kieme, tikrai po ziemos labai daug saku, rudeni lapu daug. Trinkeliu nera tai del geltonumo nepasakysiu. Nu bet kad vejos po juo neliko, vienos samanos. Na bet nepaisant viso to man jie grazus labai ipac rudeni wub.gif
i naujaji vel pasisodinom visa aleja ivaziavima!
Labai svaigau prie tvenkinio svyranti berzeli pasisodinti, bet rieso storio kamienas ir poskiepis kokiu 2.5 m.aukstyje parodoje kainavo 800lt.atsoko noras. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gustukas000: 02 gegužės 2015 - 18:41
mamagabi, Ačiū už pastabas ir nuomonę dėl sekcijos 4u.gif Kas dėl erdvės, tai jos pakankamai, svetainė 49 kvadratų, o spalva realybėje ne ryža, o natūrali ąžuolo,( visgi kaip kartais iškreipia realų vaizdą nuotraukų kokybė doh.gif) , bet 100 % su jumis sutinku, kad ir kokia ji kokybiška, bet tiesiog yra per daug "sunki". doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paslaptukai: 02 gegužės 2015 - 19:52
QUOTE(mamagabi @ 2015 05 02, 12:02)
Nesu maciusi kad kaimynai tuos lapus apskritai vejoje grebtu - moteriskes su sluotomis (ir as tame tarpe) iseinam tik i gatvele pasisluoti, kiekviena savo atkarpele. Manau dar ir takelius bei terasas. Grebiamos tik sakeles, kurios nuo vejo nuluzta, bet viskas taip smulku, kad akiu tikrai nebado...

viskas teisingai, jeigu jus tas tenkina, bet jei veja sode butu prioritetas, tai grazios jos niekada neturetumete arba reiketu skirti laaabai daug papildomos prieziuros doh.gif .


Grazuoliai namai wub.gif ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 03 gegužės 2015 - 07:52
Mamagabi, labai gražu wub.gif o tie aukšti langai wub.gif nors imk kirvį ir kapok fasadą lotuliukas.gif

Beje, matau, kad grindys medžio, o kur radiatoriai? ar grindinis šildymas?

Dėl medžių ir lapų - atsimenu virė įnirtinga diskusija, kad visžaliai spygliuočiai primena paminklus ir visada vienodi g.gif o dabar lapuočiai atseit šiukšlintojai g.gif

tai nebėr ką sodint hihihi.gif

pas mus bendrai su kaimynais mano tėvais - 2 ha šienaujamos pievos, auga ir dideli beržai, juodalksniai prie ežero ir gluosniai nemaži palei kelią, 1 ha pušų eglių miškas.

Grėbiam tik juodalksnių lapus, nes jie labai kieti ir nesunyksta, kadangi kartu beržai, tai ir jų lapus sugrėbiam. O gluosnių išvis grėbt nereikia, pavasarį kaip nebuvę, dar ir pievą patręšia.

Ir ta pieva mūsų kombinuota sėkla vejos ir visokių pievų žolių, kai kur samanėlė užėjus, kaimiškai, nepaisant to, atrodo labai graži ir vešli. Ir vasarą basom vaikštom kaip per kilimą, veidą galima padėt, kokia minkšta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 03 gegužės 2015 - 11:45