Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(neinzy @ 2015 05 01, 13:58)
... uzuolaidu karnizas- pagal paskirti,o ne del grozio  thumbup.gif uzuolaidos irgi be jokiu trigubu parisimu, uzlenkimu.. na zodziu.. nemoku as grazbyliauti, bet viskas subtiliai ir paprastai, o


man tai pirmas žvilgsnis ir buvo į užuolaidas, o ne kas už lango.... nes kaip tik dabar siūdinuos ir jau pati buvau nuspręndus, kad darysiu be parišimo, kažkaip per daug visur prisižiūrėjau...ir staiga, žiūriu-ir nesigailiu, teisingai apsispręndžiau, labai gražiai žiūris wub.gif

tiesa, čia kažkas kažkada klausė, kaip užuolaidas parišt negrežiant sienų...tai sužinojau paslaptį,...imamas siūlas ar žilka pririšama prie karnyzo viršaus vienas galas, o kitas prie žiogelio ties suėmimu 4u.gif
Papildyta:
neinzy, Jūs pati kalat? o kaip tai daroma? medis aptraukiamas medžiaga baldine ar kuo?
Atsakyti
QUOTE(neinzy @ 2015 05 01, 13:58)
turiu viena dyyydeli berza ant sklypo ribos- ir vargstu su juo- siuksliu karalius  doh.gif

Oho, kiek reikaliukų unsure.gif ... Na, šitie, kur rodžiau, neauga dideli, bet jie trys būtų biggrin.gif ... Įdomu, kokia Mamagabi patirtis su tais lapais?
Atsakyti
QUOTE(neinzy @ 2015 05 01, 12:58)
turiu viena dyyydeli berza ant sklypo ribos- ir vargstu su juo- siuksliu karalius  doh.gif kai zydi- tai visas kiemas zalais-masina, trinkeles, lauko baldai  doh.gif paskui tie lapai- labai anksti pradeda kristi, isgrebti gerai neina, veja gadinasi, po veju ir sakeliu visokiu prikrinta, o is niekas neauga po juo, nes kazkaip jis vandeni "vagia". Salia yra azuolai ir klevai- tai su jais tokiu problemu nera- nugrebei lapus ir laisvas... todel gerai pagalvokite apie berzu sodinima sklype  4u.gif

tikra tiesa, rūšiniai augalai retai kada tinka dekoratyvioje aplinkoje.

QUOTE(dives @ 2015 05 01, 13:16)
tiesa, čia kažkas kažkada klausė, kaip užuolaidas parišt negrežiant sienų...tai sužinojau paslaptį,...imamas siūlas ar žilka pririšama prie karnyzo viršaus vienas galas, o kitas prie žiogelio ties suėmimu 4u.gif

as klausiau. Aciu labai uz pasidalinima 4u.gif . Jei uzuolaidos sunkios, tokia iseitis labai gera.

QUOTE(Juodai @ 2015 05 01, 13:22)
Oho, kiek reikaliukų unsure.gif ... Na, šitie, kur rodžiau, neauga dideli, bet jie trys būtų  biggrin.gif ... Įdomu, kokia Mamagabi patirtis su tais lapais?

parasykit kokia veisle, idomu. Siaip berzai yra tikrai siukslintojai ir dideli alergenai. Pasidomekite atidziau jais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida777: 01 gegužės 2015 - 14:24
QUOTE(vida777 @ 2015 05 01, 15:23)
parasykit kokia veisle, idomu. Siaip berzai yra tikrai siukslintojai ir dideli alergenai. Pasidomekite atidziau jais.

Himalajinis beržas (Betula utilis) 'Doorenbos' .
Atsakyti
Juodai, o jus esat mate tuos mazus berziukus naturoj? Raso, kad iki 10 metru jie auga unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 01 gegužės 2015 - 15:30
sekmadieni vaziuosius pafotografuosiu, kas is ziemos isgyveno pas mumis...turim paskyre 1he. parkui, keli metai sodinom is misko visokiu medeliu, bet sunkokai...issala, nugrauzia, isdziuna ir pan., kai dar negyvenam negalim priziuret, tai toliau sodinsim kai jau gyvensim smile.gif pora berziuku yra prigije smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **Deiva**: 01 gegužės 2015 - 16:00
QUOTE(Juodai @ 2015 05 01, 13:14)
Kaip man aiškino želdintojos, žmonės dažniausia perka, ką randa parduotuvėje ir bando derinti, nei susiplanuoti viską, kad derėtų ir ieškotis būtent reikiamo augalo.


manau nuomonė koreguosis, kai pamatysit kainas medelynuose cool.gif

nors jei nedidelis sklypukas, tai gal ir įmanoma tokiais rinktiniais išieškotais apsisodint.
O mums kai 1,5 ha apsodint, tai džiaugiamės, kad kazokų pasidauginam biggrin.gif ar ką pigiau randam ir perkam, jei atitinka koncepciją biggrin.gif

dėl tų modernių gėlynų - mano mama tokių entuziastė, upelis mūsų sklype tokiais improvizuotais nendrynais, šabakštynais, viksvomis apsodintas.
Deja, priežiūros reik ir dar pakankamai sudėtinga jinai - pridygsta piktžolių, usnių už gėlyną didesnių, pavasarį reik styrančius nukarpyt, atrinkt kur žolės, kur gėlės.....

gėlynai-nendrynai-šabakštynai:
http://i95.photobuck...zpst9ur6yhh.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 01 gegužės 2015 - 16:39
Mamagabi , o is ko padarytos tvoreles? Jos baltos ?
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 05 01, 17:25)
manau nuomonė koreguosis, kai pamatysit kainas medelynuose  cool.gif

nors jei nedidelis sklypukas, tai gal ir įmanoma tokiais rinktiniais išieškotais apsisodint.


Darbų su augalais, t.y. gėlėmis ir tais keliais medeliais kainą jau žinau ir ji mane tenkina. Nieko ten egzotiško nėra, viskas užauginta Lietuvoj po atviru dangumi. Tad neperdėkit wink.gif. Žinoma, mūsų sklypas mažas.


Papildyta:
QUOTE(femme @ 2015 05 01, 17:25)
dėl tų modernių gėlynų - mano mama tokių entuziastė, upelis mūsų sklype tokiais improvizuotais nendrynais, šabakštynais, viksvomis apsodintas.
Deja, priežiūros reik ir dar pakankamai sudėtinga jinai - pridygsta piktžolių, usnių už gėlyną didesnių, pavasarį reik styrančius nukarpyt, atrinkt kur žolės, kur gėlės.....

gėlynai-nendrynai-šabakštynai:
http://i95.photobuck...zpst9ur6yhh.jpg

Kaip gražu wub.gif ... violetinė spalva wub.gif
Tai priežiūrai turbūt turi reikšmės tai, kur tas gėlynas yra. Pas Jus matau pieva didžiulė, natūralu, kad piktžolių visokių pilna aplink sėklas bebarstančių. Pas mus užsėta veja, per pora metų pikdžolių buvo nedaug. Pavasarį, kaip man aiškino, reikia viską nušnioti ir laukti "naujo derliaus". Ką gi, pagyvensim, pamatysim smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 05 01, 18:41)
Darbų su augalais, t.y. gėlėmis ir tais keliais medeliais kainą jau žinau ir ji mane tenkina. Nieko ten egzotiško nėra, viskas užauginta Lietuvoj po atviru dangumi. 


buvau supratus, kad kažkas neeilinio turėtų būti, jei jau žmonės paprasti neranda biggrin.gif

na ne esmė - bet kainos, pasikartosiu, žiaurios doh.gif vienas miniatiūrinis dekoratyvinis kadagys - 30 eurų blink.gif

o kai reikia visko ir daug (ne dešimtimis, o šimtais), tai išsigelbėjimas vienmetės-dvimetės užsisėjusios pušelės po aukštos įtampos laidais lotuliukas.gif kurias šiaip ar taip nušienauja, tai nuvažiuoji su priekaba, prisikasi į maišiukus ir kainuoja tik talkininkus pamaitint tongue.gif


Atsakyti
Del berzu pasisakysiu, turiu patirties : D Salia sklypo pas mus auga trys didziuliai berzai, siek tiek toliau dar septyni. Vargas juodas doh.gif zydi — viskas geltona, juodas automobilis visada murzinas. Takeliu nespeju sluoti. Bet tie mazi lapeliai uzmusa galutinai...greblys ju neima nes per smulkus. Drozi po kelis kart ta pacia vieta kad nors kiek sugrebt ir vistiek visu nesurenki.
Visa tai butu dar nieko, galima pasiaukoti del grozio. Bet paaiskejo kad musu mazyle alergiska berzams verysad.gif tai niekad ju specialiai nesodinciau, mes jau radome juos atsikrauste ir isnaikint ju negalim, perdideli...

Sodinciau kokia alyva ar sakura <3
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 05 01, 19:27)
buvau supratus, kad kažkas neeilinio turėtų būti, jei jau žmonės paprasti neranda biggrin.gif

na ne esmė - bet kainos, pasikartosiu, žiaurios doh.gif vienas miniatiūrinis dekoratyvinis kadagys - 30 eurų blink.gif

o kai reikia visko ir daug (ne dešimtimis, o šimtais)

Ne, gal akžkaip per skambiai ten parašiau biggrin.gif . Nieko neeilinio - tulpės, bijūnai, šluotsmilgės, rožės, levandos, monardos, šilokai, vilkdalgiai, mažutės pušelės, kurių kaina 9 ir 6 eur ir kit.
Kai reikalingas didelis kiekis, tai ir keli eurai už augalą jau nemenką sumą sudaro drinks_cheers.gif .
---
Ačiū pasisakiusioms apie beržus 4u.gif . Pasiklausinėsiu darir pagalvosiu. Nors tie deklaruojamas 10m jų aukšti turbūt yra maximumas, nebūtinai tokie išaugs gal. Žodžiu, yra ką pagalvoti smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 01 gegužės 2015 - 21:40