Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(vida777 @ 2015 04 30, 19:54)
Apie tai ir bande papasakoti mamagabi.

Ačiū, už išsamų papasakojimą 4u.gif - tikrai daug aiškiau dabar. Tik vat aš galvoju, mes tinko nedažysim, jis jau su spalva, kaip ir baltas angokraščiams jau gatavas bus - ar Jūs čia tik taip sąlyginai vadinate "dažyti"?
Beje, o kaip tinkuoja tas 3cm juosteles? Turbūt kažkokiais specialiais mažučiukais įrankiais? biggrin.gif . Ir dar klausimas - ar dėl apvadų darymo iš tinko nepakelia kainos? g.gif
QUOTE(vida777 @ 2015 04 30, 19:54)
Nemegstu skandinavisko/svedisko stiliaus mediniu namu ir mediniu tvoru. Man jie kaip tie spalvoti nykstukai soduose. Atsiprasau uz netakta blush2.gif .

Jūsų netaktas, palyginus, yra labai taktiškas biggrin.gif 4u.gif
QUOTE(vida777 @ 2015 04 30, 19:54)
Is jusu namo fasado galima padaryti arba modernu, arba skandinaviska. Klasikinis nesigaus.

Modernaus nenorim, kaip minėjau šviestuviukai bus klasikinės pakraipos. Tai turbūt truputį kryps link skandinaviško, nors tiesą sakant, man vienodai, kaip jį pavadint, svarbu, kad būtų gražu biggrin.gif ...
QUOTE(vida777 @ 2015 04 30, 19:54)
Bet is esmes jie isplatina ir suzemina pati nama.
Balta spalva visoje sitoje kompozicijoje nepamaisytu, bent jau angokrascius vistiek darysite ne tamsius, o baltus, ar ne?

Vat ta nuotrauka, realiai namas nėra toks žemas, nors ir vieno aukšto. Didieji langai yra 2,7m aukščio.
Dabar klausimas - jei daryt angokraščius baltus, o nedaryt apvadų, tai kaip tada atrodys? Ar ne geriau būtų, kad tie ankokraščiai, kaip Mamagabi sakė, užliptų šiek tiek ant fasado savo balta spalvele?
QUOTE(vida777 @ 2015 04 30, 19:54)
Patiko ta balta lempa ant vartu, ji tikra, ar cia tik vizualizacijoj uzdejot?

Nea, lempa tikra, ir šviečia biggrin.gif . Su vartais kartu pagamino.
---
Ačiū už protingas mintis, už nuorodas 4u.gif . Antrąją mačiau, dar šiandien nagrinėjau SM biggrin.gif

Atsakyti
Vida777 paaiskino beveik kaip is google biggrin.gif
Juodai - tiesiog nematyk tu zinuciu ir nesnervuok 4u.gif Aromatas renka zinuciu bagaza - jau ziurek visas 37 turi lotuliukas.gif
Nereikia suteikti peno tam plisti frusty.gif

Sieniniai lauko sviestuvai man nelabai, nes jie, kaip ir prilipdomi/iskilus balti apvadai - labiau tinka prie kitokio/klasikinio namo stiliaus.
Jusu vartu sviestuvas burbulas man grazus, zaismingas, jis labiau i tema, nei tie numatomi paraityti ant sienu...Tas pats su apvadais - jie inestu zaismingumo, bet perspausti su ju plociu irgi nereiktu.

Is apzeldinimo plano foto sunku ka izvelgti, bet as ameniskai visada tikiuosi isvysti daugiau, nei pamatau ax.gif Siuo atveju nutiko taip pat rolleyes.gif
Nelabai daug ismanau, bet man visi planelyje esantys elementai neturi nieko bendra tarpusavyje:
user posted image
Ar tie du ploteliai su paraitymais - zemi augalai ir mulcias? g.gif
Jei taip, tada tokio apzeldinimo, kuris yra iskart uz tvoros ir palei antzemine terasa nelabai suprantu, tiksliau nelabai matau jo/ju prasmes rolleyes.gif
Na kodel, kodel vis reikia ziureti po kojomis, tik pazemiui, tik nukabinus nosi? Cia retorinis klausimas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 30 balandžio 2015 - 21:12
QUOTE(mamagabi @ 2015 04 30, 21:42)
Vida777 paaiskino beveik kaip is google biggrin.gif
Juodai - tiesiog nematyk tu zinuciu ir nesnervuok 4u.gif Aromatas renka zinuciu bagaza - jau ziurek visas 37 turi lotuliukas.gif
Nereikia suteikti peno tam plisti frusty.gif

Ačiū už palaikymą friends.gif . Nesinervuoju, nea, suprantu, kad jei jau pasirodžiau, tai visokių pasisakymų sulauksiu. Tik kažkaip norėjosi padėkoti už nuomonę, kaip ne kaip Juk Aromatas išjudino mano "case'ą" lotuliukas.gif . Viskas, daugiau nieko bambeklių tema ...
Atsakyti
Sakykit, o jeigu namo projektas grybo formos- vieno auksto su gyvenama mansarda, ar galima isspausti kazka klasikinio...? Viskas mum dar toli, bet kazkaip linkstu prie klinkerio sendintu plytu, baltu langu su skirtukais ir baltu pakalimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rabuska@ @ 2015 04 30, 22:07)
Sakykit, o jeigu namo projektas grybo formos- vieno auksto su gyvenama mansarda, ar galima isspausti kazka klasikinio...?  Viskas mum dar toli, bet kazkaip linkstu prie klinkerio sendintu plytu, baltu langu su skirtukais ir baltu pakalimu smile.gif


Be jokios abejones, nes pats "Grybas" jau klasika biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rabuska@ @ 2015 04 30, 21:07)
Sakykit, o jeigu namo projektas grybo formos- vieno auksto su gyvenama mansarda, ar galima isspausti kazka klasikinio...?  Viskas mum dar toli, bet kazkaip linkstu prie klinkerio sendintu plytu, baltu langu su skirtukais ir baltu pakalimu smile.gif


mano toks yra...bandysiu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2015 04 30, 22:10)
Be jokios abejones, nes pats "Grybas" jau klasika biggrin.gif



QUOTE(**Deiva** @ 2015 04 30, 22:12)
mano toks yra...bandysiu  smile.gif  4u.gif


Tai tuomet puiku biggrin.gif Man tai patys graziausi namai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rabuska@ @ 2015 04 30, 21:17)
Tai tuomet puiku biggrin.gif  Man tai patys graziausi namai 4u.gif


sutinku...su jais gerai, nes taisyklingumas dazniausiai buna...kas klasikai pagrindas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(**Deiva** @ 2015 04 30, 22:19)
sutinku...su jais gerai, nes taisyklingumas dazniausiai buna...kas klasikai pagrindas smile.gif


O daretes individualu planeli? Oj,kaip butu idomu pamatyti..... wub.gif O kokio dydzio jusu virtuves? Planuojam apie 14-15 kvadratu, sala turetu drasiai tilpti.....
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2015 04 30, 21:42)
Ar tie du ploteliai su paraitymais - zemi augalai ir mulcias? g.gif
Jei taip, tada tokio apzeldinimo, kuris yra iskart uz tvoros ir palei antzemine terasa nelabai suprantu, tiksliau nelabai matau jo/ju prasmes rolleyes.gif
Na kodel, kodel vis reikia ziureti po kojomis, tik pazemiui, tik nukabinus nosi? Cia retorinis klausimas smile.gif

Kaip sakiau, čia tik pradinis papiešimas. Tie du ploteliai bus šiuolaikinio gėlyno kompozicijos. Tas kur iškart už tvoros dabar jau pakeitęs vietą ir formą. Jis dabar bus ne prie tvoros, o prie aplink namą einančio takelio - tokiu būdu jis bus matomas tik įėjus pro vartus (nors vartai kiauri, ir taip matysis), ir pro valgomojo langą. Gėlyno prie terasos forma irgi kito. Dabar mažiau paraitymų ir jie tarsi vienas kito tęsinys. Jų prasmė tokia - gėlynas, gražu smile.gif. Negi sodinsi medį iškart prie terasos unsure.gif ... Palkti pievą nenoriu, noriu gėlyno, nes niekad jo neturėjau smile.gif.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 30 balandžio 2015 - 21:30
QUOTE(mamagabi @ 2015 04 30, 11:40)
.....Papuosiau smile.gif :
.....Noriu pasidziaugti savo vaizdu pro miegamojo langa wub.gif

Man toks paprastutis papuošimas thumbup.gif - taip pagyvina namą, suteikia išskirtinumo.

REIKIA DAUGIAU VAIZDŲ 4u.gif 4u.gif Vardan ilgojo savaitgalio pasirodykit ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rabuska@ @ 2015 04 30, 21:26)
O daretes individualu planeli? Oj,kaip butu idomu pamatyti..... wub.gif  O  kokio dydzio jusu virtuves? Planuojam apie 14-15 kvadratu, sala turetu drasiai tilpti.....

oi su mano namo projektu ilga istorija doh.gif m...buvo labai didelis, sumazinom aukstus, neisieidami is tu paciu pamatu...arhitekte atmestinai uzbaige...tuo metu nebeskyrem pinigeliu viskam is naujo, tai dabar issukis padaryt is to kas yra...bet as jau turiu vizija, o ir gyvensim mes, mums beveik gerai...bus labai nestandartiskai is daugelio tasku ziurint, bet man savotiskai idomu, kaip cia viskas gausis ax.gif
Atsakyti