Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Juodai @ 2015 04 30, 07:20)
Tuoj parodysiu smile.gif.
Va čia visos yra 4u.gif


chm, isivaizdavau labiau klasikini isvyst namo projektuka ax.gif
gal det apvadus nebent prie garazo puses kur mazesni langai, o kur svetaine, tai nelabai... ir taip dideli langai, dar issididina...bet jei butu mano, tai jei nedeciau, tai nedeciau niekur, nes megstu vientisuma, sinchroniskuma ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo **Deiva**: 30 balandžio 2015 - 08:07
QUOTE(Rabambule @ 2015 04 30, 08:04)
Beziurint namuka- kyla abejoniu ar jie reikalingi, ypac kieme, lyg norisi sakyti, kad jie per platus, kam jie reikalingi, koks tai namas ir pan.. Jeigu tai kainuoja dar ir daug - tikrai nedeciau.

Pritariu Rabambule, jei pinigai nevaržo ir norisi tų apvadų - daryčiau visur vienodus, bet jeigu būtų aktualu sutaupyti - nedaryčiau iš viso.
Atsakyti
QUOTE(**Deiva** @ 2015 04 30, 09:07)
tai jei nedeciau, tai nedeciau niekur,

drinks_cheers.gif , nekaip atrodytų - vienur dėta, kitur ne. Va kaip gerai, jau nusileidau nuo 20 iki maždaug 13 cm pločio apvadų biggrin.gif ...
Galvojom apvadus pirkti iš tos pačios firmos, kaip ir tinką. Jie atstovauja šį gamintoją. Nežinau, kokios kainos pas juos yra. Gal kas buvot susidūrę?

Va, namas be apvadų... Gal jau priprato mano akis prie jų, nes dabar jis toks pusplikis atrodo unsure.gif biggrin.gif

Iš kiemo pusės gal jų mažiau trūksta, tačiau, teisingai sakot dauguma - arba visur, arba niekur (išskyrus turbūt tuos žemuosiuis langus-nelangus biggrin.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 30 balandžio 2015 - 08:42
QUOTE(Juodai @ 2015 04 30, 08:30)
drinks_cheers.gif , nekaip atrodytų - vienur dėta, kitur ne. Va kaip gerai, jau nusileidau nuo 20 iki maždaug 13 cm pločio apvadų  biggrin.gif ...
Galvojom apvadus pirkti iš tos pačios firmos, kaip ir tinką. Jie atstovauja šį gamintoją. Nežinau, kokios kainos pas juos yra. Gal kas buvot susidūrę?

Va, namas be apvadų... Gal jau priprato mano akis prie jų, nes dabar jis toks pusplikis atrodo  unsure.gif  biggrin.gif


kiek zinau yra moderni klasika ir tradicinine...jusu ekstrejeras gal daugiau moderni klasika, tai be apvaduku visai gerai ziurisi, gal geriau viduj tradicine klasika pletokit daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
O man tie apvadai prie sito namo projektuko visai nesiziuri.... smile.gif Is kiemo puses netgi daug graziau ir estetiskiau be ju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(**Deiva** @ 2015 04 30, 09:55)
kiek zinau yra moderni klasika ir tradicinine...jusu ekstrejeras gal daugiau moderni klasika, tai be apvaduku visai gerai ziurisi, gal geriau viduj tradicine klasika pletokit daugiau  mirksiukas.gif

Ačiū už patarimus 4u.gif . Išties, mažai gaudaus aš stilių taisyklėse blush2.gif , todėl dėliojamės pagal vieną taisyklę - gražu-negražu biggrin.gif ... Aišku, nesinori visai nukrypti į lankas, dėl to ir klausinėjuosi čia.
Atsakyti
Juodai interjeras tikrai ne gryna klasika ir nemanau, kad ją plėtoti labai tiktų esamoj erdvėj, bet man vidus su išore siejasi, todėl ir išorės dirbtinai nenuklasinčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2015 04 30, 10:00)
todėl ir išorės dirbtinai nenuklasinčiau  smile.gif

Sakot apvadai jau įneštų dirbtinumo? g.gif Nu tokie iki 13cm unsure.gif ....
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 04 30, 09:03)
Sakot apvadai jau įneštų dirbtinumo? g.gif Nu tokie iki 13cm unsure.gif ....

Nemanau, kad įneštų, bet ir be jų gerai biggrin.gif tai kam pinigus leisti biggrin.gif sakau, nebent nesukat dėl to galvos ir labai norit - tuomet dėkit, blogiau nebus
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2015 04 30, 09:12)
Nemanau, kad įneštų, bet ir be jų gerai  biggrin.gif tai kam pinigus leisti  biggrin.gif sakau, nebent nesukat dėl to galvos ir labai norit - tuomet dėkit, blogiau nebus


drinks_cheers.gif Tad ir siūliau geriau viduj klasikos grožiams skirt tuos pinigėlius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Carpe diem @ 2015 04 30, 10:12)
tai kam pinigus leisti  biggrin.gif

Na, įtikinau vyrą, kad jų reikia... tai dabar reiktų įtikinti priešingai doh.gif .. bet, kai vakar pasakiau tą baisią sumą, manau sunku nebūtų lotuliukas.gif ...
Išties, važiuosim dar pas tinko pardavėjus ir žiurėsim, gal kokią protingą kainą pasiūlys, nes lyg ir norėtųsi tuos langus apvedžiot, grynai kad su kitais baltais elementais sietųsi smile.gif .
---
Tik vat nesupratau rabuska@ pasakymo dėl estetiškumo unsure.gif. Ar apvadai kiek prasilenkia su estetika šiuo atveju g.gif ?...
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 04 30, 10:22)

---
Tik vat nesupratau rabuska@ pasakymo dėl estetiškumo  unsure.gif. Ar apvadai kiek prasilenkia su estetika šiuo atveju g.gif ?...


Na, man atrodo perkrautai, nesiziuri tie apvadai Jusu projektui ir tiek....Tuose pavyzdeliuose namu kur esate ikelusi- labai grazu smile.gif Bet kiekvienai akiai skirtingai, cia tik mano nuomone...smile.gif Seniai skaitineju sia temele, bet mes tik projekta daromes- veliau jungsiuos rimciau- jei tik priimsit zinoma smile.gif Isklausysit daug nuomoniu- bet vistiek priimsit savaja- tad linkiu pasirinkti teisingai 4u.gif
Atsakyti