Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

QUOTE(Juodai @ 2015 04 29, 20:44)
Papasakokit plačiau  g.gif , nieks ir neprašo ginčytis  smile.gif


Juodai, nekreipk demesio, nes narys AROMATAS yra taip vadinamas "budulis", kuris "eina" per visas temas, rasineja kas ant seiles ir taip linksminasi smile.gif Uzmesk aki i to "nario" zinutes ir zinosi su kuo turi reikala mirksiukas.gif Moderatoriai siulo tokius narius ir ju pasisakymus ignoruoti, t.y. nepastebeti, kaip kad ju nera - tai ta ir darykim.

Del apvadu - as manau, kad neblogai ziuretusi tvoros lenteles plocio/ne platesni apvadai, o ant horizontaliuju/siauruju langu (pirmame ir antrame aukste/po stogu) ju nereiktu visai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 29 balandžio 2015 - 21:08
QUOTE(mamagabi @ 2015 04 29, 22:05)
Juodai, nekreip demesio, nes cia taip vadinamas "budulis" rasineja, kuris "eina" per visas temas ir taip linksminasi smile.gif

Suprantu, mačiau drinks_cheers.gif . Ale vat vistiek naudos gavau - iškart kelias man svarbias nuomones išgirdau bigsmile.gif .
Ačiū visoms pasisakiusioms - dabar ir anksčiau 4u.gif .
Papildyta:
QUOTE(mamagabi @ 2015 04 29, 22:05)
Del apvadu - as manau, kad neblogai ziuretusi tvoros lenteles plocio/ne platesni apvadai,

Hmm.. g.gif , ne platesni sakot? Tvoros statiniai 9,5cm. Bijau padaryti grindjuosčių klaidą, kai jas dėjom tik 10cm, o lyg norėtųsi žiūrint aukštesnių (čia man taip, vyrui viskas gerai biggrin.gif ).
O užsidėjus 10cm karpinius biggrin.gif vietoj apvadų, man pasirodė jie per siauri unsure.gif ..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 29 balandžio 2015 - 21:14
QUOTE(mamagabi @ 2015 04 29, 21:05)
Juodai, nekreipk demesio, nes narys AROMATAS yra taip vadinamas "budulis", kuris "eina" per visas temas, rasineja kas ant seiles ir taip linksminasi smile.gif Uzmesk aki i to "nario" zinutes ir zinosi su kuo turi reikala mirksiukas.gif  Moderatoriai siulo tokius narius ir ju pasisakymus ignoruoti, t.y. nepastebeti, kaip kad ju nera - tai ta ir darykim.

Del apvadu - as manau, kad neblogai ziuretusi tvoros lenteles plocio/ne platesni apvadai, o ant horizontaliuju/siauruju langu (pirmame ir antrame aukste/po stogu) ju nereiktu visai.

Pasiskusiu moderatorei uz izeidinejimus blink.gif Jei taip domites mano zinutemis,gal ko reikia is manes? blush2.gif cool.gif
O pasiulymus gerus duodat zmogui,jei matot, kas namelis ne i tema nei provansui,nei kitiems stiliams kuriems ziurisi apvadai ir kiti paraitymai tai kam patarinet?Koks sito namo stilius?Pasiulykit dar langines isidet,bus a'la provansas.
Atsakyti
Tiesiog šiaip ax.gif nusibodo tie vėjuoti orai bash.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 04 29, 21:58)
Tai čia aš paint'e prisipaišiau ryškiai  biggrin.gif . Šiandien mėginį užsitepėm, jis tokios pastelinės spalvos, nėr labai ryškus. Bet spalva yra smile.gif. Kita vertus, pagyvensim, pamatysim.

Papildyta:

Iš putų polistirolo, nugruntuoto kažkaip, paruošto dažymui. Nu bet aš čia tokį gražų internetinį tinklapį radau, tai gal jie kokie brangnykai yra g.gif . Gal išeitų ir pigiau unsure.gif ... Nas dabar tai vos ne 3t €  doh.gif  doh.gif  doh.gif

Tai tikriausia reikės likti prie balto tinko  drinks_cheers.gif .


Geriau tikrai iš tinko, nei putplastis už tokią kainą. Neseniai prisiklausiau istorijų, kad sutrūksta tie apvadai. O kainos tai LT užkeltos labai smagiai, gal lenkuose pasidairykit, nors jum ir tolokai važiuoti, be to iš kai kurių psl atsisiųsti galima.

pvz: http://www.wmb.pl/pl...elewacyjne.html, sprendžiant iš kontaktų, siunčia ir į užsienį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 29 balandžio 2015 - 21:43
QUOTE(Juodai @ 2015 04 29, 22:11)
Suprantu, mačiau  drinks_cheers.gif . Ale vat vistiek naudos gavau - iškart kelias man svarbias nuomones išgirdau bigsmile.gif .
Ačiū visoms pasisakiusioms - dabar ir anksčiau  4u.gif .
Papildyta:

Hmm..  g.gif , ne platesni sakot? Tvoros statiniai 9,5cm. Bijau padaryti grindjuosčių klaidą, kai jas dėjom tik 10cm, o lyg norėtųsi žiūrint aukštesnių (čia man taip, vyrui viskas gerai  biggrin.gif ).
O užsidėjus 10cm karpinius biggrin.gif vietoj apvadų, man pasirodė jie per siauri  unsure.gif ..


As galvojau, kad apvadai is tinko, taip sakant ne prilipdyti, o dazyti.
Kai juos daro, paprastai buna daroma tarsi tokia lygi juostele (~3cm plocio), tarp apvado ir sienos, tai ta juostele galima arba dazyti baltai arba fasado spalva. Tokiu atveju apvadas gali buti tiek siauresnis, tiek platesnis.
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2015 04 29, 21:41)
Kai juos daro, paprastai buna daroma tarsi tokia lygi juostele (~3cm plocio), tarp apvado ir sienos, tai ta juostele galima arba dazyti baltai arba fasado spalva. Tokiu atveju apvadas gali buti tiek siauresnis, tiek platesnis.

jei namas baltos spalvos, kartais ta smulkaus tinko idubusi 3cm juostele dazoma kita spalva, ir atlieka apvado funkcija.
Atsakyti
QUOTE(vida777 @ 2015 04 29, 08:40)
pasigedom, pasiilgom...  thumbup.gif



dėkui 4u.gif

QUOTE(Juodai @ 2015 04 29, 20:40)

Nežinau nežinau kan čia dabar ir begalvot  g.gif ...

nespejau pamatyt foto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(**Deiva** @ 2015 04 30, 08:17)
nespejau pamatyt foto  ax.gif

Tuoj parodysiu smile.gif.
Va čia visos yra 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 30 balandžio 2015 - 07:22
QUOTE(femme @ 2015 04 29, 21:15)
O man jusu namukas apvadu " nesipraso". Ypac is kiemo puses jie prapuola del lango dydzio.


sutikčiau su femme 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagabi @ 2015 04 29, 22:41)
As galvojau, kad apvadai is tinko, taip sakant ne prilipdyti, o dazyti.
Kai juos daro, paprastai buna daroma tarsi tokia lygi juostele (~3cm plocio), tarp apvado ir sienos, tai ta juostele galima arba dazyti baltai arba fasado spalva. Tokiu atveju apvadas gali buti tiek siauresnis, tiek platesnis.

Nesupratau... Tai kai iš balto tinko daro apvadą, ta vieta būna labiau iškilus, nei likęs fasadas? O tie 3 cm - tai nuo lango nišos pradžios iki apvado? Va šitaip:
user posted image
g.gif ?

Angokraščius galvojam baltu tiknu tinkuoti, tai gal ir tą juostelę reikėtų baltai, va taip:
user posted image

g.gif

Tai jeigu teisingai supratau, vizualiai lango angos apvadas gaunas 10cm, kaip Jūs siūlote, + 3cm - iš viso 13cm pločio. Na, reikia pasieškoti info apie tinkuojamus apvadus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 30 balandžio 2015 - 08:03
Kiek esu maciusi, jeigu jau apvadas dedamas, tai gerai, kad jis butu iskiles. Vien zaidimas su spalvom man priduoda pigumo. Beziurint namuka- kyla abejoniu ar jie reikalingi, ypac kieme, lyg norisi sakyti, kad jie per platus, kam jie reikalingi, koks tai namas ir pan.. Jusu fasado plotas nera toks dyyydelis, kad truktu kazkokiu akcentu. O siaip idealu plika akim ziureti, apsiklijuoti langa ir ziureti. Jeigu tai kainuoja dar ir daug - tikrai nedeciau.
Dar beziurint ir atsakant del plocio, o kokos plotis yra pastoges baltos, na kur pvz virs garazo? Noretusi, kad stogas butu platesnis nei apvadai, ne vienodo plocio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rabambule: 30 balandžio 2015 - 08:08