Įkraunama...
Įkraunama...

Provansas ir klasika mūsų namuose

Sveikos, buvau pametus temą biggrin.gif

QUOTE(kustucius @ 2015 04 25, 21:19)
Merginos, vel prasau jusu pagalbos, imeskit vonios kambario pavyzdziu, atejo laikas rinktis  smile.gif
Femme, jusu vonioje, kilur uzuolaida ta permatoma, sienos nuo vidurio iki lubu tapetais klijuotos?
Noriu kazko panasaus, bet neisivaizduoju kaip suderint plytele ir tapeta


taip, nuo pusės tapetas.
Nieko sudėtingo, tapetą galima gražiai priklijuoti iki pat plytelių, užlenkiant kampuką ir paslepiant klijus - puikiai laikosi ir tvarkingai atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 04 29, 09:13)
QUOTE(vida777 @ 2015 04 29, 09:40)

Tai vat aš irgi abejoju... Galvoju, gal kartais 15 cm būtų aukso vidurys unsure.gif ... Bet, va, kadangi, kaip žinia, esu rankdarbių mėgėja hihihi.gif, užsilipdžiau baltas popierines juostas - 20cm kairėje lango ir 15cm dešinėje lango, o ties garažu - 10cm. Viena aišku, kad 10cm yra tikrai mažai. Dar bandžiau nusipiešti apvadus: vaizdas nuo gatvės ir vaizdas iš kiemo. Nežinau, kokio pločio nupiešti apvadai gavos... gal paveiksliuke nuo gatvės apie 15cm (nes tvoros statinis 9,5cm, tai įvertinus, kad langas toliau, gal tiek išeina unsure.gif ), o paveiksliuke iš kiemo gal ir visi 20cm gavosi unsure.gif ... Ką manot? g.gif

Keistokai atrodo,bet del skonio nesigincysiu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aromatas: 29 balandžio 2015 - 19:42
QUOTE(Aromatas @ 2015 04 29, 20:41)
Keistokai atrodo,bet del skonio nesigincysiu rolleyes.gif

Papasakokit plačiau g.gif , nieks ir neprašo ginčytis smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 04 29, 19:44)
Papasakokit plačiau  g.gif , nieks ir neprašo ginčytis  smile.gif .

Tiesiog nemegstu raudonos spalvos,nemegstu visokiu pasacku,kam tie apvadai reikalingi?
Atsakyti
QUOTE(Aromatas @ 2015 04 29, 21:02)
Tiesiog nemegstu raudonos spalvos,nemegstu visokiu pasacku,kam tie apvadai reikalingi?

Na, ten ne raudona spalva. O dėl apvadų reikalingumo... Nors gal Jūs ne į tą temą pataikėt unsure.gif biggrin.gif . Mano nuomone, apvadai papuošia langus, susisieja su pastoge, tvora balta spalva smile.gif.
O mano klausimas buvo ne tas - ar patinka kažkam spalva, ar ne. Aš klausiau dėl apvadų storio. Tad jei neturit apie tai nuomonės, kam išvis rašyti beleką?
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 04 29, 21:09)
Na, ten ne raudona spalva. O dėl apvadų reikalingumo...  Nors gal Jūs ne į tą temą pataikėt  unsure.gif  biggrin.gif . Mano nuomone, apvadai papuošia langus, susisieja su pastoge, tvora balta spalva smile.gif.
O mano klausimas buvo ne tas - ar patinka kažkam spalva, ar ne. Aš klausiau dėl apvadų storio. Tad jei neturit apie tai nuomonės, kam išvis rašyti beleką?

O man jusu namukas apvadu " nesipraso". Ypac is kiemo puses jie prapuola del lango dydzio.
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 04 29, 20:09)
Na, ten ne raudona spalva. O dėl apvadų reikalingumo...  Nors gal Jūs ne į tą temą pataikėt  unsure.gif  biggrin.gif . Mano nuomone, apvadai papuošia langus, susisieja su pastoge, tvora balta spalva smile.gif.
O mano klausimas buvo ne tas - ar patinka kažkam spalva, ar ne. Aš klausiau dėl apvadų storio. Tad jei neturit apie tai nuomonės, kam išvis rašyti beleką?

Darykit kuo plonesnius,kad nekristu i akis biggrin.gif O ta spalva jei ne raudona, tai kokia deginta pyta vadinas,tas pats tik kitu pavadinimu tongue.gif Nors juk namie budama nematysit tos spalvos,,o praeiviai gal nepavirs i bulius kol praeis pro sali:D
Papildyta:
QUOTE(femme @ 2015 04 29, 20:15)
O man jusu namukas apvadu " nesipraso". Ypac is kiemo puses jie prapuola del lango dydzio.

sakiau,kad apvadai blogis.Nebent tai butu klasikinis namukas.
Atsakyti
QUOTE(femme @ 2015 04 29, 21:15)
O man jusu namukas apvadu " nesipraso". Ypac is kiemo puses jie prapuola del lango dydzio.

Paskaičiavom kiekį ir suskaičiavau kainą blink.gif doh.gif ... Vyras jau spjaudos dėl mano užgaidos lotuliukas.gif.
Nežinau nežinau kan čia dabar ir begalvot g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 04 29, 20:09)
Mano nuomone, apvadai papuošia langus, susisieja su pastoge, tvora ...

drinks_cheers.gif Man irgi taip atrodo biggrin.gif ir dar pakelia namo "vertę". Be jų vėjalentės būtų vienišos ax.gif
Tik vat kaip ilgai laikysis tokia ryški fasado spalva neišblukusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aromatas @ 2015 04 29, 21:19)
Darykit kuo plonesnius,kad nekristu i akis biggrin.gif

Kam tada juos išvis daryt? g.gif Mintis buvo kaip tik, kad matytųsi biggrin.gif .
QUOTE(Aromatas @ 2015 04 29, 21:19)
O ta  spalva jei ne raudona, tai kokia deginta pyta vadinas,tas pats tik kitu pavadinimu tongue.gif  Nors juk namie budama nematysit tos spalvos,,o praeiviai gal  nepavirs i bulius kol praeis pro sali:D

Ne, ne plytų smile.gif . Magnolija. Kaip tai nematysiu savo namo spalvos? Aš juk nesu namuose užrakinta lotuliukas.gif . O kaip praeiviai jausis dėl tos spalvos, man kažkaip nelabai rūpi unsure.gif ... Jik kaimynai neklausė mano nuomonės prieš tinkuodami savo namą beige spalva smile.gif .
QUOTE(Aromatas @ 2015 04 29, 21:19)
sakiau,kad apvadai blogis.

Kodėl?
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2015 04 29, 20:40)
Paskaičiavom kiekį ir suskaičiavau kainą  blink.gif  doh.gif ... Vyras jau spjaudos dėl mano užgaidos  lotuliukas.gif.
Nežinau nežinau kan čia dabar ir begalvot  g.gif ...

Tai iš ko tie apvadai g.gif galima dėti baltą tinką, tik tektų pastorinti tas vietas, kad gautųsi iškilusios tos juostos aplink langus. Ar aš čia blogai mąstau biggrin.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(TuDa @ 2015 04 29, 21:43)
Tik vat kaip ilgai laikysis tokia ryški fasado spalva neišblukusi g.gif

Tai čia aš paint'e prisipaišiau ryškiai biggrin.gif . Šiandien mėginį užsitepėm, jis tokios pastelinės spalvos, nėr labai ryškus. Bet spalva yra smile.gif. Kita vertus, pagyvensim, pamatysim.

Papildyta:
QUOTE(TuDa @ 2015 04 29, 21:46)
Tai iš ko tie apvadai g.gif galima dėti baltą tinką, tik tektų pastorinti tas vietas, kad gautųsi iškilusios tos juostos aplink langus. Ar aš čia blogai mąstau biggrin.gif  g.gif

Iš putų polistirolo, nugruntuoto kažkaip, paruošto dažymui. Nu bet aš čia tokį gražų internetinį tinklapį radau, tai gal jie kokie brangnykai yra g.gif . Gal išeitų ir pigiau unsure.gif ... Nas dabar tai vos ne 3t € doh.gif doh.gif doh.gif

Tai tikriausia reikės likti prie balto tinko drinks_cheers.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juodai: 29 balandžio 2015 - 21:01