Įkraunama...
Įkraunama...

***Lapkritukai 2010***, 152 tema***

QUOTE(Fea @ 2015 04 20, 15:05)
nu jo, Leja 11men pradejo, sita 10.5men. nu bet dar nevaiksto taip jau kad eitu per kambari. nutiopina po kelis zingsnius i vsio...dar nedrasu, matyt smile.gif


ale vis tiek nerealu!!!! tikrai labai ankstyva panele!
kas pas jus siaip naujesnio? skaiciau, kad dantukus sekmingai tvarkotes...bet ziuriu pas visus dabar nemazai skyluciu...mataomai jau ju amzius toks...kad byra dantukai...genda..
Atsakyti
QUOTE(svetla @ 2015 04 20, 14:30)
ale vis tiek nerealu!!!! tikrai labai ankstyva panele!
kas pas jus siaip naujesnio? skaiciau, kad dantukus sekmingai tvarkotes...bet ziuriu pas visus dabar nemazai skyluciu...mataomai jau ju amzius toks...kad byra dantukai...genda..

tai dar genetiskai matyt...mano visi kruminiai irgi taisyti pertaisyti doh.gif tai gal ir pas ja bus taip cool.gif 5dieni varysim paskutine skylute uzsitaisyt...nu gal bus ramu kuriam laikui ax.gif


o daugiau tai kas ten naujo..nieko..trinames namie, kai tie orai tokie sudini ir visi dar plius serga aplink, su kuo galima butu pasitusint kur nors biggrin.gif tai va ir laukiam geresniu dienu...gi turi jau atsilt kazkada..zole ta zalia pasidaryt...tada darysim meetuka kur nors butinai,ane? drinks_cheers.gif simta metu visu nemaciau wub.gif
o tau, pala, priklauso mamadienis? imi kartais? tai va pasiimtumet visos dirbancios mamadieni koki ir mautume kur kad ir i Vingi cool.gif kaip senais laikais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 04 20, 15:37)
tai dar genetiskai matyt...mano visi kruminiai irgi taisyti pertaisyti doh.gif tai gal ir pas ja bus taip cool.gif 5dieni varysim paskutine skylute uzsitaisyt...nu gal bus ramu kuriam laikui ax.gif
o daugiau tai kas ten naujo..nieko..trinames namie, kai tie orai tokie sudini ir visi dar plius serga aplink, su kuo galima butu pasitusint kur nors biggrin.gif tai va ir laukiam geresniu dienu...gi turi jau atsilt kazkada..zole ta zalia pasidaryt...tada darysim meetuka kur nors butinai,ane? drinks_cheers.gif simta metu visu nemaciau wub.gif
o tau, pala, priklauso mamadienis? imi kartais? tai va pasiimtumet visos dirbancios mamadieni koki ir mautume kur kad ir i Vingi  cool.gif kaip senais laikais smile.gif


jooo, liuks mintis...man tinka!!! pasidarome butinai!
dazniausiai tai as imu mamadieni tikraja ta zodzio prasme...t.y. diena mamai pailseti nuo visu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(svetla @ 2015 04 20, 14:54)
jooo, liuks mintis...man tinka!!! pasidarome butinai!
dazniausiai tai as imu mamadieni tikraja ta zodzio prasme...t.y. diena mamai pailseti nuo visu smile.gif

tai vaikus grudi i darza vis tiek tada ane? biggrin.gif ir ka veiki? karta i menesi ir imi? ar kas kiek ten priklauso?
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 04 20, 15:58)
tai vaikus grudi i darza vis tiek tada ane? biggrin.gif ir ka veiki? karta i menesi ir imi? ar kas kiek ten priklauso?


joo, karta i menesi. tada chill'inu...arba tinginiauju namie...vonia, grozio proceduros, knyga...arba ka nors su Zavacku veikiam, nes jis prisiderina smile.gif

Atsakyti
QUOTE(svetla @ 2015 04 20, 14:06)
joo, karta i menesi. tada chill'inu...arba tinginiauju namie...vonia, grozio proceduros, knyga...arba ka nors su Zavacku veikiam, nes jis prisiderina smile.gif

thumbup.gif Maniškiui tokie mamadieniai patiktų hihihi.gif tik tiek, kad nei jam nei man nepriklauso.
Svet, bet kokie tavo vaikai aukšti thumbup.gif Manekenka ir krepšininkas (o dar sakai Vincukas įžūlus, kaip tik to ir reikia aikštelėje) biggrin.gif

Laura tik 102 cm. smile.gif

Laura moka dalintis. Bet kitas klausimas ar visada nori biggrin.gif Kartais iš karto gavusi kokį skanėstą, pasako, kad šitas gabaliukas mamai, sesei, tėčiui.. O būna, kad viską pati suvalgo ir niekam neduoda doh.gif

Nupirkome gi dviratį Laurai thumbup.gif Panenka patenkinta kaip dramblys biggrin.gif Ėmėm 16 colių ratukus, nes 14 jau ant ribos. Minti dar sunkiai sekasi, bet kol orai atšils po namus pasivažinėsime ir pramoks. Vyras jai tokį treniruoklį sumąstė: pakišo po mažais ratukais knygas, kad galinį ratą kiek pakelt. O Laura sėdi ir mina dviratį v cholostujų biggrin.gif
Vyras ir sau dviratį ims. Jau laukiame nesulaukiame šiltesnių orų, kai galėsime visi pasivažinėti po apylinkes rolleyes.gif
Atsakyti
Labuka smile.gif atsimenat? tongue.gif karts nuo karto, turedama laiko, uzmetu aki cia, fb kai kuriu nuotraukiukus pamatau ir... Vajee.... Kai kuriu vaiku (lapkrituku) nepazinciau visiskai... Diiiiidžkiai... smile.gif
Mano kavalierius jau 119cm, 19kg, kuuuuuudas sliekas....
Ka tik visa seima apterejom vemimo-viduriavimo maratona, uch....
Atsakyti
nu va kaip smagu cia senus veidus pamatyt thumbup.gif wub.gif


gulbinukas, kada tu i darbus? gal jau darbuojiesi?
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 04 20, 20:56)
nu va kaip smagu cia senus veidus pamatyt thumbup.gif  wub.gif
gulbinukas, kada tu i darbus? gal jau darbuojiesi?

Vajezau, darbuojuos jau nuo rugsejo pilnu kruviu, jau ir pamirsau, kas yra motinystes atostogos... Tik tiek, kad mano Ievute i darziuka eina 3 dienas ir tada 2 savaites namie (aciu Dievui turim stebuklinga seneli, su kuriuo galiu palikt), tik va kova teko imt nedarbinguma pirma kart, bo abu vienu metu sirgo(o su abiem seneliui jau sunkoka), ir va dabar pasiemiau, bo vel abu namie, o ir pati tuo paciu virusu apsikreciau. Mamadieniu man nieks neduoda per mokslo metus, abipusiu susitarimu galiu atsiimt juos tik per moksleiviu atostogas, kai pamoku nera...
Atsakyti
QUOTE(gulbinukas @ 2015 04 20, 21:13)
Vajezau, darbuojuos jau nuo rugsejo pilnu kruviu, jau ir pamirsau, kas yra motinystes atostogos... Tik tiek, kad mano Ievute i darziuka eina 3 dienas ir tada 2 savaites namie (aciu Dievui turim stebuklinga seneli, su kuriuo galiu palikt), tik va kova teko imt nedarbinguma pirma kart, bo abu vienu metu sirgo(o su abiem seneliui jau sunkoka), ir va dabar pasiemiau, bo vel abu namie, o ir pati tuo paciu virusu apsikreciau. Mamadieniu man nieks neduoda per mokslo metus, abipusiu susitarimu galiu atsiimt juos tik per moksleiviu atostogas, kai pamoku nera...

o tai per moksleiviu atostogas gi tau ir taip atostogos..ka ne? g.gif

o as tai pamirsau kas tas yra darbas doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 04 20, 21:17)
o tai per moksleiviu atostogas gi tau ir taip atostogos..ka ne?  g.gif

o as tai pamirsau kas tas yra darbas doh.gif  lotuliukas.gif

Oi ne ne... Na kitose normaliose mokyklose, su normaliu dyriku, tai mokytojai gal ir atostogauja, musiskis prigalvoja visokiu konferenciju, posedziu, metodines veiklos ir pan. Ir laisvadienius duoda tik labai isskirtiniais atvejais tada...
Brestu as jau arba visai keisti darbo profili, arba bent jau mokykla (ale gi nezinai, nuo kokio vilko ant kokios meskos pakliusi)... Tik tiek, kad tos visada garantuotos atostogos vasara labai sulaiko...

Fea, nu bet man tavo mazulkos, nu toookios wub.gif o Gerda (jei gerai atskiriu) viiiisiska Lejos kopija...

Kalbamt apie dantis, tai vasari buvau nuvedus saviskius abu. Mantuko burnoj kol kas viskas visiskai puiku, liepe po metu pasirodyt. Ievke, kaip bebutu keista, brolio pavyzdziu vedina, irgi puikiausiai issiziojo, viska parode, irgi viskas liux.
O apskritai, tai pradedu manyt, kad nepazistu nei vieno antro vaiko seimoje, kad butu nepasiutes... Nu mano Ievke kaip viesulas... Mantukas toks ramiakas, svelnybe, doks diplomatas, nu merga.....pasiutus ir velniu priedus... Tie du vaikai kaip zeme ir dangus...
Atsakyti
jooo...Gerda labiau i Leja panasi smile.gif

aciu uz pagyras blush2.gif
Atsakyti