Įkraunama...
Įkraunama...

***Lapkritukai 2010***, 152 tema***

QUOTE(Fea @ 2015 04 15, 12:00)
o tai kaip cia ji taip "netycia" visiems surase nesamone? g.gif
nu nieks nesneka Sm, tai ir as nesneku biggrin.gif nors gal as papezeciau ka, tai ir kitos parasytu biggrin.gif

Dalis vaiku is tiesu nepadare namu darbu. Mokytoja rase pastaba ir matyt Tamo yra pasirinkimas issiusti zinute visiems tevams. Paspaude ir zinute gavo visi tevai.
Atsakyti
Labas,
Beje šį savaitgalį Mamų mugė (šį kartą Gariūnų Titanike). Niekas nedalyvaujate? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vylien @ 2015 04 16, 12:13)
Labas,
Beje šį savaitgalį Mamų mugė (šį kartą Gariūnų Titanike).  Niekas nedalyvaujate? smile.gif

labas wink.gif

as nea...dar ne si karta...man laaabai juodas darbas tas prekiu suruosimas doh.gif doh.gif brrr..net pagalvot nesinori biggrin.gif parduot tai,aisku, gerai butu biggrin.gif

o tu dalyvauji?

as nebent istaikysiu nuvaziuot paziuret... noreciau crocsiuku gal lejai... ale ten eilinius zmogelius kol ileis,tai viskas gal ispirkta gera bus doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 04 16, 12:15)
labas wink.gif

as nea...dar ne si karta...man laaabai juodas darbas tas prekiu suruosimas doh.gif  doh.gif brrr..net pagalvot nesinori biggrin.gif parduot tai,aisku, gerai butu biggrin.gif

o tu dalyvauji?

as nebent istaikysiu nuvaziuot paziuret... noreciau crocsiuku gal lejai... ale ten eilinius zmogelius kol ileis,tai viskas gal ispirkta gera bus doh.gif  biggrin.gif

Sveikos
As mielai nuvaziuociau, bet labai toli. doh.gif Fea, dovanu cekiai, kuponai daug nariu dovanoja arba uz sokolada atiduoda apyrankes, su kuriom galima nuvaziuoti siandien nuo 11 val.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2015 04 16, 12:21)
Sveikos
As mielai nuvaziuociau, bet labai toli. doh.gif  Fea, dovanu cekiai, kuponai daug nariu dovanoja arba uz sokolada atiduoda apyrankes, su kuriom galima nuvaziuoti siandien nuo 11 val.

kad kazkaip skaiciau kad ten ir dokus pateikinet reiks biggrin.gif gal tiems "apyrankininkams"...

ir jo, tikrai labai toli...kazkaip tingisi tiek trenktis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 04 16, 11:23)
kad kazkaip skaiciau kad ten ir dokus pateikinet reiks biggrin.gif gal tiems "apyrankininkams"...

ir jo, tikrai labai toli...kazkaip tingisi tiek trenktis doh.gif

Aš turiu ta apyrankę ir be šokolado atiduočiau, bet ir aš skaičiau, kad dokus prašys parodyt. g.gif

Aš tai jo, dalyvauju. smile.gif Nes kažkaip neturiu kur dėti drabužių. Puskės mažoji dar labai maža ir ne visai į sezoną pataikė smile.gif Plius labai gerai, bent dalį pinigėlių grąžinti į piniginę, kad ir toliau galėčiau rengti mažę. rolleyes.gif
Aš croksiukus užsakiau internetu už 50 Lt. naujus. Praeitą mugę kai buvau, tai pamenu maždaug tokias kainas (apie 30-40 lt) daugumaa buvo ir užsidėję tik jau ant panešiotų croksų doh.gif
Nežinau kai šiemet su kainom bus. Man buvo keista eurais skaičiuot smile.gif Atrodo, kad tik neper brangiai uždėčiau. Po to žiūriiu, kad praeitais metais net didesnes kainas ant panašių prekių dėjau ir pardaviau.. Vien žo skaičiavau ponai kurmiai biggrin.gif O suruošti prekes man Laura padėjo. Padavinėjo etiketes, pakabas smile.gif Karina važiuos su manimi savanoriauti (neparduotas prekes rūšiuot), vyras padėjo maišus nešt (iki mašinos hihihi.gif). Visi kažkiek prisidėjo prie šio darbelio. biggrin.gif
O dėl atstumo: visai netoli. Pietiniu aplinkkeliu ir per 15-20 min ten busite 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vylien: 16 balandžio 2015 - 12:18
QUOTE(vylien @ 2015 04 16, 13:16)
Aš turiu ta apyrankę ir be šokolado atiduočiau, bet ir aš skaičiau, kad dokus prašys parodyt.  g.gif

Aš tai jo, dalyvauju.  smile.gif Nes kažkaip neturiu kur dėti drabužių. Puskės mažoji dar labai maža ir ne visai į sezoną pataikė smile.gif Plius labai gerai, bent dalį pinigėlių grąžinti į piniginę, kad ir toliau galėčiau rengti mažę.  rolleyes.gif
Aš croksiukus užsakiau internetu už 50 Lt. naujus. Praeitą mugę kai buvau, tai pamenu maždaug tokias kainas (apie 30-40 lt) daugumaa buvo ir užsidėję tik jau ant panešiotų croksų doh.gif
Nežinau kai šiemet su kainom bus. Man buvo keista eurais skaičiuot smile.gif Atrodo, kad tik neper brangiai uždėčiau. Po to žiūriiu, kad praeitais metais net didesnes kainas ant panašių prekių dėjau ir pardaviau.. Vien žo skaičiavau ponai kurmiai biggrin.gif  O suruošti prekes man Laura padėjo. Padavinėjo etiketes, pakabas smile.gif Karina važiuos su manimi savanoriauti (neparduotas prekes rūšiuot), vyras padėjo maišus nešt (iki mašinos hihihi.gif). Visi kažkiek prisidėjo prie šio darbelio. biggrin.gif
O dėl atstumo: visai netoli. Pietiniu aplinkkeliu ir per 15-20 min ten busite 4u.gif

o kur tu cia naujus crocsiukus uz tiek gavai?
Atsakyti
Istraukiau kai atsilo pavasarinius rubus, batus Simui. Tai vaikinas gerokai paugejo. Teko dauguma rubu atidet prie isaugtu ir dairytis 110 cm drabuziu, o batu dydis is 26 persoko i 28 doh.gif Kaip jis cia sugebejo persokti 27 dydi g.gif
Sese treti metai ta pati batu dydi nesioja, koja sustojo augti ax.gif
Atsakyti
o kiek kainuoja bilietas i ta Mamu muge? ryt ten nuo ryto leis su bilietais...
Atsakyti
Crocsus pirkau Membershop internetinėje parduotuvėje. Dar neatvėžė. Bus paparasti mėlyni, nes mums prie drabužių labiau tinka. Nupirksime po to dar papuošimų ir buv liux! smile.gif
O kiek bilietas kainuoja nežinau. Tai užlėk pas mane į darbą, duosiu tau apyrankę ir galėsi da ršiandien vakare nulėkt.
Nes pas juos parašyta, kad dalyvėms ir savanorėms ketinančioms į išankstinį apsipirkimą eiti pakartotinai, kiekvienąkart reikės pateikti savo asmens dokumentą (pasas, vairuotojo pažymėjimas, asmens tapatybės kortelė). Tai jaučiu paims tą apyrankę ir kitą kartą negalėsi kitam jos perduoti. g.gif:
Bet kuriuo atveju, pasakysiu tau savo dalyvės kodą ir sueisi už mano sesę biggrin.gif

Papildyta:
Perkant bilietą per PAYSERA – mokejimai.lt – 3,5 Eur (mokama 5,3 Eur, bet 1,8 Eur grąžinama į jūsų sąskaitą), naudojantis pervedimu iš kitų bankų – 5,3 Eur.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vylien: 16 balandžio 2015 - 13:44
QUOTE(vylien @ 2015 04 16, 14:43)
Crocsus pirkau Membershop internetinėje parduotuvėje. Dar neatvėžė. Bus paparasti mėlyni, nes mums prie drabužių labiau tinka. Nupirksime po to dar papuošimų ir buv liux! smile.gif
O kiek bilietas kainuoja nežinau. Tai užlėk pas mane į darbą, duosiu tau apyrankę ir galėsi da ršiandien vakare nulėkt.
Nes pas juos parašyta, kad dalyvėms ir savanorėms ketinančioms į išankstinį apsipirkimą eiti pakartotinai, kiekvienąkart reikės pateikti savo asmens dokumentą (pasas, vairuotojo pažymėjimas, asmens tapatybės kortelė). Tai jaučiu paims tą apyrankę ir kitą kartą negalėsi kitam jos perduoti. g.gif:
Bet kuriuo atveju, pasakysiu tau savo dalyvės kodą ir sueisi už mano sesę biggrin.gif

Papildyta:
Perkant bilietą per PAYSERA – mokejimai.lt – 3,5 Eur (mokama 5,3 Eur, bet 1,8 Eur grąžinama į jūsų sąskaitą), naudojantis pervedimu iš kitų bankų – 5,3 Eur.

jo, radau jau irgi..nusipirkau smile.gif nes siandien niekur nulekt negaliu smile.gif o ryt nuo ryto tik...tai su drauge tokia leksim...viena apyranke susisaudem ir gerai bus biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 04 16, 14:08)
jo, radau jau irgi..nusipirkau smile.gif nes siandien niekur nulekt negaliu smile.gif o ryt nuo ryto tik...tai su drauge tokia leksim...viena apyranke susisaudem ir gerai bus biggrin.gif

aišku.
Manau rytoj ryte dar galima bus rasti kažką geresnio už nekažką smile.gif Mano jau 9 proc. parduoti. Beje ne patys pigiausi, bet patys geriausi daiktai jau išeina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vylien: 16 balandžio 2015 - 14:29