Įkraunama...
Įkraunama...

***Lapkritukai 2010***, 152 tema***

QUOTE(Neringiux @ 2015 09 03, 13:08)
Sveikos
Dalyvaujat kas nors mamų mugėj? ax.gif

Taip smile.gif


Sveikos, gyvos. Ruduo atėjo ir čia seniai matytų mamyčių užderėjo! biggrin.gif
Aš jau darbe, Laura trečią dieną darželyje. Ramiai eina. smile.gif

O gal kas DNB banko maratone dalyvaus 13 d.? Vaikų Beactive bėgime? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vylien @ 2015 09 03, 14:58)
Taip smile.gif
Sveikos, gyvos. Ruduo atėjo ir čia seniai matytų mamyčių užderėjo! biggrin.gif
Aš jau darbe, Laura trečią dieną darželyje. Ramiai eina.  smile.gif 

O gal kas DNB banko maratone dalyvaus 13 d.? Vaikų Beactive bėgime?  smile.gif

kalbinau Leja, ale nelabai dar jai dasunta, kas tas yr, tai numojau ranka biggrin.gif


mugej nedalyvauju ir siemet/..ai,,bais tingiu biggrin.gif duag tu smutkiu..po koki 50cnt...tai eina sikt,tingiu as vargt biggrin.gif atiduosiu labadarai ten nebent toj mugej,...jei netingesiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vylien @ 2015 09 03, 14:58)

O gal kas DNB banko maratone dalyvaus 13 d.? Vaikų Beactive bėgime?  smile.gif


Bandysim bėgti, tiek vaikučiai, tiek mama 4u.gif

Sveikos lapkritukų mamytės mirksiukas.gif
Ritmas įsivažiavęs, vaikai darželyje, tėveliai darbuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 09 03, 14:11)
kalbinau Leja, ale nelabai dar jai dasunta, kas tas yr, tai numojau ranka biggrin.gif
mugej nedalyvauju ir siemet/..ai,,bais tingiu biggrin.gif duag tu smutkiu..po koki 50cnt...tai eina sikt,tingiu as vargt biggrin.gif atiduosiu labadarai ten nebent toj mugej,...jei netingesiu smile.gif

Praeitais metais ir Laura neisivaizdavo kas tas yra maratonas ir su kuo valgomas smile.gif O siais jau laukia, kada reikes begti smile.gif
Beje muge siemet skelbiasi, kad ypatinga demesi skurst dvinuku ir trinuku rubams smile.gif

Kirila, begsi 4,2 km? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vylien @ 2015 09 03, 18:50)
Praeitais metais ir Laura neisivaizdavo kas tas yra maratonas ir su kuo valgomas smile.gif O siais jau laukia, kada reikes begti smile.gif
Beje muge siemet skelbiasi, kad ypatinga demesi skurst dvinuku ir trinuku rubams smile.gif

Kirila, begsi 4,2 km? smile.gif

kaip ten skirs ? smile.gif bus lentynos atskiros matyt....nu as siaip vienodu rubu kai nerengiu praktiskai, tai nelabai tokiu ir turiu..vienetai tik cool.gif
Atsakyti
QUOTE(vylien @ 2015 09 03, 18:50)
Praeitais metais ir Laura neisivaizdavo kas tas yra maratonas ir su kuo valgomas smile.gif O siais jau laukia, kada reikes begti.

Kirila, begsi 4,2 km? smile.gif


Vilius ir mato kaip aš bėgioju, pačiam įdomu smile.gif
Taip, bėgsiu 4,2km, jei tik niekas nepasikeis smile.gif
Atsakyti
As tai nedalyvauju mugej, mazai rubu turiu pardavimui, visus isdalinu. Bet apsipirkti noreciau rugsejo 9 d. Kazin yra galimybe pasiskolinus dalyvio apyranke apsipirkti anksciau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2015 09 03, 20:25)
As tai nedalyvauju mugej, mazai rubu turiu pardavimui, visus isdalinu. Bet apsipirkti noreciau rugsejo 9 d. Kazin yra galimybe pasiskolinus dalyvio apyranke apsipirkti anksciau g.gif

Reik paskaityti, bet man rodos praeita karta ten asmens dokumenta prase g.gif
Kirila, saunuole! As siemet tik su Laura begsiu. O is darbo mano net 44 zmones begs!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 09 03, 08:51)
oo, mokykla jau..eina sau doh.gif ir kaip ja ten? jis gi ir i darzeli normaliai nejo lyg...ar eidavo? g.gif nebepamenu jau blush2.gif  doh.gif
labas rytas 4u.gif

Na taip..gal trecdali laiko ir paejo i darzeli...o mama kaip ten viskas tokiems pipirams rimtai doh.gif...uniforma, vadoveliai, pietu dezute....per greitai man cia viskas smile.gif na ryt matysim kaip ten kas.

O prisiplanavom atostogu ir rudeni ir ziema: oh
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tigris: 03 rugsėjo 2015 - 22:17
Labas visoms,

tikrai kad vaikai ūgtelėjo, dauguma tėvų darbuose, tai ir parašyti čia vis rečiau prisėdam... ax.gif

Šiandien darželyje buvo grupės susirinkimas, tai auklėtoja irgi užsiminė, kad šiemet paskutiniai ikimokykliniai metai, kitais metais bus jau priešmokykliniai... Tai kažkaip užklupo netikėtai mane ta žinia, kad vaikas jau toks didelis mano. lotuliukas.gif
O šiaip tai ką - Vytautas darželin keliauja, lanko anglų, dailės ir futbolo būrelius, kol kas sezoninio ligų etapo dar nepradėjo, eisim trečiadienį draugiškai nuo gripo skiepytis, žodžiu, viskas teka savo vaga. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tūla @ 2015 09 28, 19:25)
Šiandien darželyje buvo grupės susirinkimas, tai auklėtoja irgi užsiminė, kad šiemet paskutiniai ikimokykliniai metai, kitais metais bus jau priešmokykliniai... Tai kažkaip užklupo netikėtai mane ta žinia, kad vaikas jau toks didelis mano.  lotuliukas.gif
O šiaip tai ką - Vytautas darželin keliauja, lanko anglų, dailės ir futbolo būrelius, kol kas sezoninio ligų etapo dar nepradėjo, eisim trečiadienį draugiškai nuo gripo skiepytis, žodžiu, viskas teka savo vaga.  thumbup.gif

Mane netikėtai užklupo žinia kai vyriausiam 18 suėjo, tai dabar kiti užklupimai ne tokie netikėti biggrin.gif bo maži vis tie vaikai atrodo...
Ogho kiek būrelių! Mano mažoji tik šokius pradėjo lankyti ir kadangi vežioti reik jau taip didvyriškai jaučiuosi... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tūla @ 2015 09 28, 19:25)
Labas visoms,

tikrai kad vaikai ūgtelėjo, dauguma tėvų darbuose, tai ir parašyti čia vis rečiau prisėdam...  ax.gif

Šiandien darželyje buvo grupės susirinkimas, tai auklėtoja irgi užsiminė, kad šiemet paskutiniai ikimokykliniai metai, kitais metais bus jau priešmokykliniai... Tai kažkaip užklupo netikėtai mane ta žinia, kad vaikas jau toks didelis mano.  lotuliukas.gif
O šiaip tai ką - Vytautas darželin keliauja, lanko anglų, dailės ir futbolo būrelius, kol kas sezoninio ligų etapo dar nepradėjo, eisim trečiadienį draugiškai nuo gripo skiepytis, žodžiu, viskas teka savo vaga.  thumbup.gif

O kuo skiriasi "ikimokykliniai" ir "priesmokykliniai" metai? smile.gif man atrodo cia tas pats smile.gif. O mano mokyklinukas jau ir persirgti suspejo, jau ir ligoninej diena praleido del dusulio plauciuose, vienas kelis su didziausia beveik juoda melyne ( net guzas issokes buvo, bijojom, kad kokie skysciai nesikauptu).... Cia dar pirmam menesiui nesibaigus doh.gif...skaiciuoju, kiek dar liko...cia pas mus vaikas per metus mokyklos gali nelankyti max 20 dienu...paskui mokykla privalo infirmuoti vaiku teises. Skamba beveik norvegiskai, ane? Na bet ka...lankysim kiek lankysim, kitaip nebus. Siaip ar taip bent ketvirtadali limito per pirma menesi isnaudojom. smile.gif
Paguoda tik ta, kad vaikas kasryt neziuri katino akelem i mus su klausimu - nereikes siandien pas vaikucius? Eina noriai kol kas tfu tfu tfu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tigris: 29 rugsėjo 2015 - 01:38