Įkraunama...
Įkraunama...

***Lapkritukai 2010***, 152 tema***

QUOTE(vylien @ 2015 08 17, 13:59)
Sveikos,
o taip, atostogauti yra gerai!!! Turiu to gėrio dar savaitę! 

Make-up, super dėl namo!! Sveikinu pagaliau radus savo!  thumbup.gif 

Na ir pabaigai svarbiausia.. Sveikinu, Fea, su tortadieniu!!! Būk laiminga ir mylima!!  happybday.gif

aciu aciuu wub.gif 4u.gif
buvom su vyru restorane, i Balzaka nuejom wink.gif pasedejom, midiju pavalgem, vynelio ikalem smile.gif zodziu, super atsiputem biski thumbup.gif
Atsakyti
Labas, labas, labas,

su praėjusiom šventėm ir naujais pirkiniais. 4u.gif

Joooo, tikrai jaučiasi, kad ir vaikai ūgtelėję, ir vasaros atostogos visiems, tyku temoje. Gal grįšim "ant rudens"? rolleyes.gif

O mes po eilinės atostogų savaitės vėl kas darbe, kas darželyje... Vytautas per atostogas praeitą savaitę vasaros planą maksimum įvykdė, nes jam labai reikėjo prie jūros ir su palapinėm paturistaut, tai pusę savaitės prie jūros turškėsi, tada prie ežerų be palapinės, o savaitgalį su palapinėm pirmą kartą turistavo, tai patenkintas iki negaliu liko, pyko, kai surinkinėjom sekmadienį palapinę - kam jo namus griaunam, jis gi dar nori ten pagyvent. lotuliukas.gif
Atsakyti
Tikrai jauciasi vasara! Bet tai gerai. Butu blogiau, jeigu vasara vasaros visai nesijaustu biggrin.gif

Rugpjuti lapkrituku mamytems svenciu maratonas, tad sveikinu Gii, kuri visai sia temuke apleido smile.gif, su tortadieniu!!! happybday.gif
Atsakyti
jo, atostogai dar..nors vasara jau nelabai bera smile.gif bet dar geriau, kai ner tu nesveiku karsciu gal smile.gif

pradejau ziurinet, ko cia darzui truksta, pedkelniu visokiu pripirkau...dar reik is staciaus praziuret isaugtas bliuskes visokias ir pan...batus va suziurejau siandien, mazu kruva jau visa doh.gif isstypo, koja irgi uzaugo smile.gif zodziu, kazkaip sparciai viskas dabar, ne taip kai seniau mazyte po pora metu ta pacia bliuske nesiojo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 08 19, 15:23)
jo, atostogai dar..nors vasara jau nelabai bera smile.gif bet dar geriau, kai ner tu nesveiku karsciu gal smile.gif

pradejau ziurinet, ko cia darzui truksta, pedkelniu visokiu pripirkau...dar reik is staciaus praziuret isaugtas bliuskes visokias ir pan...batus va suziurejau siandien, mazu kruva jau visa doh.gif isstypo, koja irgi uzaugo smile.gif zodziu, kazkaip sparciai viskas dabar, ne taip kai seniau mazyte po pora metu ta pacia bliuske nesiojo lotuliukas.gif


Aš dar nepradėjau, bijau pradėt, nes nuo pavasario pradžios 6 cm paaugo... doh.gif Batai pavasariniai ir žieminiai irgi visi išaugti, nieko rudeniui neturi... doh.gif Ilgos kelnės irgi dauguma stilingai išaugtos iki kulkšnies kauliuko. lotuliukas.gif Seubaz. blink.gif
Atsakyti
Sveikutės smile.gif

Bet tai kokia ramybė čia... Kur tos plepsės kur per dieną po temą pripliurpdavo a? smile.gif
Aš va dabar irgi susgribau, kad Mildutė neturi nei batų, nei kelnių, nei pėdkelnių, o mano mažas baby born'as okupavo mane, niekur iš namų neišleidžia biggrin.gif teks vyruką įdarbint pirkinių reikalais... Kol nestuke.gif buvau rūpėjo tik pagimdyt greičiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Varlikė @ 2015 09 02, 14:29)
Sveikutės smile.gif

Bet tai kokia ramybė čia... Kur tos plepsės kur per dieną po temą pripliurpdavo a? smile.gif
Aš va dabar irgi susgribau, kad Mildutė neturi nei batų, nei kelnių, nei pėdkelnių, o mano mažas baby born'as okupavo mane, niekur iš namų neišleidžia biggrin.gif teks vyruką įdarbint pirkinių reikalais... Kol  nestuke.gif buvau rūpėjo tik pagimdyt greičiau  lotuliukas.gif

jo, ramu cia..vaikai uzaugo, mamkos dirba...Sm neberupi biggrin.gif

kaip tavo mazoji? bigsmile.gif kaip pats gimdymas? kaip dabar ji? rami? kaip Mildute su sese? pavadinot, kaip zadejot? smile.gif
Atsakyti
Varlike, sveikinam smile.gif.
Aha...vaikai uzaugo...maniskis kad uzaugo man per viena diena...vis neatsigaunu... O buvo taip - gyvenam gi mes priesais mokyla. Vasaros pradzioj vyras buvo susitikes su direktorium, tas sake kad musu vaikui rudeni jau pats laikas i mokykla, bet pas juos jau vietu nera, nebent kitais metais. Na mes ar taip ar taip buvom nusiteike tik nuo kitu metu nert i tuos reikalus tai dramos tame nematem. Vakar netiketai vyras sulauke skambucio is direktoriaus - yra vieta, ateikit ryt pakalbeti...na ka...vyras pakalbejo ir...isleido vaika i mokykla smile.gif taip kad nuo penktadienio mano kudikelis, mano mazylis jau mokyklinukas...tai visa laime, kad pridavimo procedura bus tecio reikalas...as turbut visus kampus nubliauciau...kokel nieks nepasake, kad vaiku augimas/auginimas toks skausmingas reikalas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2015 09 03, 01:55)
Varlike, sveikinam smile.gif.
Aha...vaikai uzaugo...maniskis kad uzaugo man per viena diena...vis neatsigaunu... O buvo taip - gyvenam gi mes priesais mokyla. Vasaros pradzioj vyras buvo susitikes su direktorium, tas sake kad musu vaikui rudeni jau pats laikas i mokykla, bet pas juos jau vietu nera, nebent kitais metais. Na mes ar taip ar taip buvom nusiteike tik nuo  kitu metu nert i tuos reikalus tai dramos tame nematem. Vakar netiketai vyras sulauke skambucio is direktoriaus - yra vieta,  ateikit ryt pakalbeti...na ka...vyras pakalbejo ir...isleido vaika i mokykla smile.gif taip kad nuo penktadienio mano kudikelis, mano mazylis jau mokyklinukas...tai visa laime, kad pridavimo procedura bus tecio reikalas...as turbut visus kampus nubliauciau...kokel nieks nepasake, kad vaiku augimas/auginimas toks skausmingas reikalas? smile.gif

oo, mokykla jau..eina sau doh.gif ir kaip ja ten? jis gi ir i darzeli normaliai nejo lyg...ar eidavo? g.gif nebepamenu jau blush2.gif doh.gif


labas rytas 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
Su rugsejo pirmaja visus vaikucius ir mamytes smile.gif gaila vasarele baigesi sad.gif ji taip greit prabega sad.gif
Dovydas antra diena darze tai taip ramu namie, Evki bandysim leisti nuo spalio ir vel tas adaptavimosi laikotarpis sad.gif del Dovydo tai visai ramu, su nuotaika grysta, didelis jau vyras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*nikituke* @ 2015 09 03, 09:35)
Sveikutes smile.gif
Su rugsejo pirmaja visus vaikucius ir mamytes smile.gif gaila vasarele baigesi sad.gif ji taip greit prabega sad.gif
Dovydas antra diena darze tai taip ramu namie, Evki bandysim leisti nuo spalio ir vel tas adaptavimosi laikotarpis sad.gif del Dovydo tai visai ramu, su nuotaika grysta, didelis jau vyras smile.gif

o, jau ir maziu leisi? reik i darba tau butinai? unsure.gif as tai savas dar tik nuo kito rudens...ir tai man dar jos bus per mazos, atrodo doh.gif smile.gif
i ta pati darza, kaip Dovyda leisit?
Atsakyti
Sveikos
Dalyvaujat kas nors mamų mugėj? ax.gif
Atsakyti