Įkraunama...
Įkraunama...

***Lapkritukai 2010***, 152 tema***

QUOTE(Tūla @ 2015 07 20, 18:23)
Labas visoms... ooo, kaip čia ramu tyku...  4u.gif

Make-up, užjaučiu.

Kaip vasarėlę leidžiat? Mes prieš savaitę atostogavom prie ežerų, kadangi pataikėm ant tų trijų vasaros dienų, tai spėjom ir pasimaudyti, šią savaitę Vytautas pageidavo likti pas senelius, kad tik į darželį eiti nereiktų, tai dabar jis vėl atostogauja, kol tėvai dirba. Rugpjūtį gal pavyks geresnio oro pagaut ir prie jūros vaiką nuvežt pasimaudyt. rolleyes.gif
Tiesa, penktadienį nuotykis darželyje buvo: auklėtoja nauja (senos atostogauja), nepatyrus, pasakėm ryte, kad prieš pietų miegą pasiimsim, toji po valgio aprengė Vytautuką ir pasodino rūbinėje manęs laukti, o pati vaikus miego guldė. Na, Vytautas pagalvojo, kad jau apsirengęs, pasiruošęs, ir išėjo namo vienas tyliai... Tai gerai, kad ėjo viena mama iš mūsų grupės irgi savo vaiko pasiimt, rado Vytautą namo beeinantį vieną, paklausė, kur eina, tas pasakė, kad pas mamą Jurgą gi, tu ką - nepažįsti?  lotuliukas.gif  doh.gif Tai ji parvedė atgal, tiesiai pas direktorę, aš ateinu, vajus sukeltas, tai kažkaip ten paprotino auklėtoją valdžia, aš nusprendžiau, kad viskas gerai, kas gerai baigiasi, jauna dar, nepatyrus mergaitė, išreiškiau viltį, kad daugiau tai nepasikartos, o paskui dar eidama namo Vytautui paskaitą atskaičiau, kaip negalima vienam namo eiti niekam nieko nesakius. doh.gif
Žodžiu, vasarojam toliau...

oo, sumaste Vytautelis biggrin.gif ale kazkaip nestebina, nes pas mus panasi problema dabar - Leja nuolat lauke "pabega" nuo musu doh.gif sugalvoja ir nieko nesakius namo iseina doh.gif ir kiek kalbu, kiek sakau...nu vis tiek ta pati daro..arba nulekia kazkur ir pasislepia tipo doh.gif tai gerai, kad laksto visada tuo paciu marstutu ir tikrai zino, kur tie namai, bet vis tiek buna nejuokinga, kai as nusisuku sekundei (nes gi dar 2 mazos yra, tai negaliu fiziskai nuolat stebet jos..plius ji su paspirtuku varo..tai vis tiek pirma lekia) ir bac jos ner doh.gif arba jei iseina su kokia mociute ar teciu...o as bunu namie - ji parbega sau namo, pasiskambina tvarkingai i domofona apacioj, as atrakinu...ir pareina. dar paklausiu, ar pasakei kad eini namo mociutei/teciui? tai patvirtina,kad pasake doh.gif bet as jau zinau jos bajerius,tai paskambinu pasakyt, kad Leja jau namie...ir nuolat to zmogaus balsas jau buna panikoj, nes neberanda Lejos doh.gif

tai cia matyt kazkoks savarankiskumo proverzis jiems ar kas..isivaizduoja gal kad dideli, viska zino..pavojaus kaipo tokio nesuvokia gi dar...nu ir ereliai.


tai man dabar su ta Leja klapatas juodai, jei kur iseinam...ant kiek maza visda "prie kojos" man budavo,tai dabar negaliu nuleist akiu, nes lekia neatsisukdama doh.gif


tai va...o vasarojam tai mes nuobodziai smile.gif namie sedim ir tiek..i kiema islendam kartais, pas ka nors i svecius isiprasom, ant pievos...ir stumiam dienas.. Leja siandien jau paklause, ar vaikai darzely jos pasiilgo kazin? smile.gif tai matyt biski pasiilgo ir pati...tai iki rugsejo jau visai gal nores ten eiti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 07 20, 18:46)
tai cia matyt kazkoks savarankiskumo proverzis jiems ar kas..isivaizduoja gal kad dideli, viska zino..pavojaus kaipo tokio nesuvokia gi dar...nu ir ereliai.


Bet tai rimtai ereliškas periodas dabar... Buvo suvažiavę visi anūkai pas senelius kada čia, penkių vaikų chebra, girdim parbilda iš kiemo, o Vytautas baisiai piktinasi, kodėl jis ne pirmas pro duris praėjo, sakau: "O kodėl tu būtinai pirmas turi eiti?". Vytautas lyg savaime suprantama būtų: "Nes aš čia visiems vadovauju!". doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tūla @ 2015 07 21, 09:52)
Bet tai rimtai ereliškas periodas dabar... Buvo suvažiavę visi anūkai pas senelius kada čia, penkių vaikų chebra, girdim parbilda iš kiemo, o Vytautas baisiai piktinasi, kodėl jis ne pirmas pro duris praėjo, sakau: "O kodėl tu būtinai pirmas turi eiti?". Vytautas lyg savaime suprantama būtų: "Nes aš čia visiems vadovauju!". doh.gif  lotuliukas.gif

doh.gif jojo, va tas lyderiavimas dar BUTINAS doh.gif lotuliukas.gif nzn ar cia musu skorpiuku toks bruozas, ar tiesiog amzius toks cool.gif nes Leja irgi, jei tik ne PIRMA, amen, susiparina, susinervina...visur VADAS turi but doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 07 21, 08:59)
doh.gif jojo, va tas lyderiavimas dar BUTINAS doh.gif  lotuliukas.gif nzn ar cia musu skorpiuku toks bruozas, ar tiesiog amzius toks cool.gif nes Leja irgi, jei tik ne PIRMA, amen, susiparina, susinervina...visur VADAS turi but doh.gif  biggrin.gif

biggrin.gif lyg apie Laura skaitau. Pas mus irgi tas zodziu junginys "as pirma" labai daznas. Pavalgo. As pirma. Is masinos iki namu. As pirma. Bet kai su bendramziais varzosi daznai buna ne pirma, nes mazene.. oj kiek nervu buna.

Laura tai be sansu, kad viena kur nueitu. Parduotuveje tik prasosi iki zaislu nubegt. Bet visada perspeja.

Mes kol kas vasarojame tik savaitgalais. Buvome zodybose Zarasose, prie Ziemariu. Su orais kaip tik nuskilo. Pas mano mama buna nuvezu dienai. Ten sesers vaikai ir Karina uz aukles. Nes duktereciai17, o sunenui 13. Sodas, zolyte, batuta nupirkom. Tai turi veiklos. Tik nakvuoti nelieka. smile.gif
O as jau laukiu savo kutu atostogu nuo rugpjucio pradzios. Vaziuosime i kaima rolleyes.gif
Atsakyti
Labas ,kur visos prapuole ? iskepet ?smile.gif

mes grizom uzvakara i Vilniu ,nebuvom daugiau nei menesi .

Pilnu tempu pakuojam dezes ,gal pavyks iki menesio pabaigo persikelti smile.gif Nusipirkom kotedza baublio gatveje ir sklypa salia jo ,tai turesim beveik 5 arus savo smile.gif

tik vonia ten beee ,kita vasara viska lupsim ir darysim per nauja ,nes nu man taip baisu ZYDROS plyteles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(make-up @ 2015 08 10, 17:35)
Labas ,kur visos prapuole ? iskepet ?smile.gif

mes grizom uzvakara i Vilniu ,nebuvom daugiau nei menesi .

Pilnu tempu pakuojam dezes ,gal pavyks iki menesio pabaigo persikelti smile.gif Nusipirkom kotedza baublio gatveje ir sklypa salia jo ,tai turesim beveik 5 arus savo smile.gif

tik vonia ten beee ,kita vasara viska lupsim ir darysim per nauja ,nes nu man taip baisu ZYDROS plyteles smile.gif

o, sveikinimai pagaliau kraustantis thumbup.gif kur ta baublio gatve? g.gif santaruose cia kazkur? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 08 10, 18:12)
o, sveikinimai pagaliau kraustantis thumbup.gif kur ta baublio gatve? g.gif santaruose cia kazkur? g.gif

Aha , santaruose , cia ta gatve kur gintarine vaistine prie ligoniniu. Tai paciam gale , beveik prie misko kotedzai yra.islyst galima ta gatve i zaliuju ezeru gatve.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo make-up: 11 rugpjūčio 2015 - 18:42
QUOTE(make-up @ 2015 08 11, 19:42)
Aha , santaruose , cia ta gatve kur gintarine vaistine prie ligoniniu. Tai paciam gale , beveik prie misko kotedzai yra.islyst galima ta gatve i zaliuju ezeru gatve.

o tai faina vieta thumbup.gif lauksim kol isikursit, eisim lankyt bigsmile.gif thumbup.gif biggrin.gif


maciau fb sedi ar sedejai tam zuvies restorane smile.gif kaip jis? kaip tik mastau, kur cia gimkei nueit pavakarieniaut (mama su vaikais pabutu bigsmile.gif ) smile.gif o atsilikus nuo gyvenimo kaip reikalas esu biggrin.gif nezinau jokiu "ristaranu" biggrin.gif gal turi ka pasiulyt? kad kaina nebutu labai kosmosas, aisku biggrin.gif
Atsakyti
Isvare MB su Milda ir Akmeja baidarem siandien smile.gif ryt gris ,tai sedim su Medeina dvese ,kol mergu ner ,reik zaislus perrusiuot ir supakuot ,nes su jom ,tai visko reik biggrin.gif
QUOTE(Fea @ 2015 08 11, 18:47)
o tai faina vieta thumbup.gif lauksim kol isikursit, eisim lankyt bigsmile.gif  thumbup.gif  biggrin.gif
maciau fb sedi ar sedejai tam zuvies restorane smile.gif kaip jis? kaip tik mastau, kur cia gimkei nueit pavakarieniaut (mama su vaikais pabutu bigsmile.gif ) smile.gif o atsilikus nuo gyvenimo kaip reikalas esu biggrin.gif nezinau jokiu "ristaranu" biggrin.gif gal turi ka pasiulyt? kad kaina nebutu labai kosmosas, aisku biggrin.gif


Jo ,vieta liuks ,kazkaip ejom nelabai nusiteike ziuret ,nes is fotkiu nepatiko. irengta be rysio ,baldai negazus biggrin.gif tik vieta nerealiai tiko ir dar tai ,kad sklypas salia :)bet nuejom ir patiko biggrin.gif labai aura gera smile.gif zmones faini ,tvarkinga,o vidu pasitvarkysim pagal save po truputli,baldus issives jie.

Buvau ,labai patiko man ten ,aplinka paprasta ,ramu ,skanu nerealiai ,bet brangu smile.gif Jei zuvies ,tai dar Uzupyje yra Sturmu svyturys , Balzake faina ,Lauro lape ,Stebukluose.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo make-up: 13 rugpjūčio 2015 - 12:31
QUOTE(make-up @ 2015 08 13, 13:27)
Isvare MB su Milda ir Akmeja baidarem siandien smile.gif ryt gris ,tai sedim su Medeina dvese ,kol mergu ner ,reik zaislus perrusiuot ir supakuot ,nes su jom ,tai visko reik biggrin.gif
Jo ,vieta liuks ,kazkaip ejom nelabai nusiteike ziuret ,nes is fotkiu nepatiko. irengta be rysio ,baldai negazus biggrin.gif tik vieta nerealiai tiko ir dar tai ,kad sklypas salia :)bet nuejom ir patiko biggrin.gif labai aura gera smile.gif zmones faini ,tvarkinga,o vidu pasitvarkysim pagal save po truputli,baldus issives jie.

Buvau ,labai patiko man ten ,aplinka paprasta ,ramu ,skanu nerealiai ,bet brangu smile.gif Jei zuvies ,tai dar Uzupyje yra Sturmu svyturys , Balzake faina ,Lauro lape ,Stebukluose.

nu pavydu del namu, pavydu labai biggrin.gif gal gi ir mums kazkada nukris kokiu manu is dangaus biggrin.gif



ok, einu pasinagrinesiu restoranus biggrin.gif
Atsakyti
Laba, na va, uzaugo jau musu lapkritukai 2010 - temele mirusi smile.gif

Make-up, sveikinimai!

Grizom mes ne per seniausiai is atostogu LT. Kaip vaikui patiko! Aisku kur nepatiks - visur demesio centre, dovanas vos vos i bagaza sugebejau sutalpint. Skrydziu pirmyn neliko per daug suzavetas. Dublino orouoste ilgai teko lektuve sedint pakilimo laukti, kiek skrido kudikiu - visi nuobodziauti pradejo ir i dudas... Mano gi jautruolis laikesi laikesi, bet gi vaikai aplinkui verkia, turbut ten kankina juos kazkas, ziuriu lupa tik tympt tympt....ir kad pasileis raudoti...kaip jam nepatinka lektuvas, kaip jis nenori skristi.....pypiec, galvoju....pries akis dar 3 val skrydzio doh.gif... Taip puse keliones man ant keliu sudiranges i peti isikniaubes ir prasedejo. Paskui po biskeli po biskeli isizaidem smile.gif ... Kelione atgal buvo sklandesne....ech...kaifas tos atostogos, o atostogos pas mama - dvigubas kaifas...o atostogos SAVO kraste tarp SAVU zmoniu kalbant SAVO kalbay- trigubas kaifas smile.gif

Na o dabar - atgal i realybe sad.gif
Atsakyti
Sveikos,
o taip, atostogauti yra gerai!!! Turiu to gėrio dar savaitę!

Make-up, super dėl namo!! Sveikinu pagaliau radus savo! thumbup.gif

Na ir pabaigai svarbiausia.. Sveikinu, Fea, su tortadieniu!!! Būk laiminga ir mylima!! happybday.gif
Atsakyti