Įkraunama...
Įkraunama...

***Lapkritukai 2010***, 152 tema***

QUOTE(Fea @ 2015 06 18, 09:19)
tai va kad as  lyg neturiu tokiu pazistamu g.gif reiks sakiau tiesiog i fb imest..yra tne tu grupiu visokiu...kad dovanoju i vsio, paims, manau, greit biggrin.gif tik va reik zinai nufotkint gal nors kazkaip ar ka...tai vis neprisiruosiu smile.gif bet reik..ir barskalus visokius..o, gal tau reik ir barskalu?? yra pas mane pilna deze susikaupe is kazkur doh.gif mazos nezaidzia jau su jais (o ir nelabai zaide)..tai galeciau irgi atiduot tau kazka 4u.gif gal net nufotkinciau pazertus, pasirinktum biggrin.gif biggrin.gif

primink, kada terminas tavo? dar turim laiko? biggrin.gif
o del tevu tai jo, minejai smile.gif idomu tikrai, kaip ten bus...bet gal tad namas nemazas,tai mazai ir matysites?

Laiko yra iki rugpjucio biggrin.gif terminas 15d. Turiu as barskslu kazkokiu, reiktu perziuret kada ar bus jie dar naudojami, nes viska kaime laikiau garaze dezese, tai butina viska patikrint smile.gif cia ju neaisku ar prireiks, nes Mildai irgi kazkaip dzin buvo, nebent tie uztraukiami tokie, bet mane uzknisdavo traukyt biggrin.gif
Namas tai didelis, iejimai atskiri, mums tektu visas antras aukstas su palepe, bet vistiek zn... tevai ne siaip kaimynai, nepasiusi toli jei kas nepatiks lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Aš irgi periodiškai visų daiktų atsikratau, nprs dėl trečio vaiko į šulinį nespjaunu biggrin.gif bet pokolkas greitu metu tikrai nenoriu, tai nusprendžiau nekaupt, nes aš tokia nekaupikė, mane daiktai, skudurai nerviškai veikia smile.gif aij sakau, jei reikės, tai arba gausiu arba nusipirksiu, bile ant akių nesimėto visokie dalykai namie. Dabar žaislus irgi sukroviau su kuriais nebežaidžia, radau kam atiduot. Tik vaikai pamatė tvarkingai sudėtus, tai prisireikė net barškučius biggrin.gif išdrapalino vėl po visus namus, reiks iš naujo rankiot

Varlike, mes galima sakyt su tevais gyvenam. Na vyro tevų namas visai šalia mūsų. Žiauriai bijojau kaip čia bus, bet pfu pfu pfu-,viskas liuks, nesigailiu nė trupučio. Kaip kaimynai gyvenam, nesikiša, bylekada nevaikšto, vaikus pažiūri kada reikia ir pan.

O jūs atskira iejima darysites? Ar grynai kartu gyvensit ir naudosites vienu tuliku, dusu ir virtuve?
Atsakyti
Sveikos. Kaip gyvenimas, ką veikiate "saulėtą" vasaros dieną?
Darbe užsikasusi, tad nebuvo laiko parašyti. karsta.gif
Pas Laurą darželyje irgi grupes jungia, tad sėdi namuose, atostogauja biggrin.gif Aišku jau ir gipse savaitę pabuvo doh.gif Pašokinėjo su sese ant batuto vadinasi. Ir kojytę patempė. Dabar jau gerai, bet kol sugipsuota buvo, buvo "linksma". doh.gif Grįžo į kūdikystę, su vežimėliu važinėjo, nuo rankų nenulipdavo, aš net petį patempiau nuo nešiojimo. Gerai, kad tik savaitė.
Dabar va žiūrinėju informaciją apie Ispaniją. Lėksim su vyresnėlę mano į pažintinę-poilsinę kelionę į Barsą po savaitės.. pasišildysime bent jau cool.gif Norėjau ir Laurą imt, bet atkalbėjo mane vyras, nes į ekskursijas važinėsime. Per sunku bus.. man ją tampyt biggrin.gif Tad nusprendžiau su vyresne laiką praleist, toji tai kojom rankom už. Laukia nesulaukia kada važiuosime thumbup.gif beje aš irgi. Taip norisi aplinka pakeist ir nuo darbo pailsėti
Varlike, gražiai atrodai nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vylien: 21 birželio 2015 - 16:29
Sveikutes,

QUOTE(R-P @ 2015 06 18, 21:36)
Sveikos smile.gif

Aš irgi periodiškai visų daiktų atsikratau, nprs dėl trečio vaiko į šulinį nespjaunu biggrin.gif bet pokolkas greitu metu tikrai nenoriu, tai nusprendžiau nekaupt, nes aš tokia nekaupikė, mane daiktai, skudurai nerviškai veikia smile.gif aij sakau, jei reikės, tai arba gausiu arba nusipirksiu, bile ant akių nesimėto visokie dalykai namie. Dabar žaislus irgi sukroviau su kuriais nebežaidžia, radau kam atiduot. Tik vaikai pamatė tvarkingai sudėtus, tai prisireikė net barškučius biggrin.gif išdrapalino vėl po visus namus, reiks iš naujo rankiot

Varlike, mes galima sakyt su tevais gyvenam. Na vyro tevų namas visai šalia mūsų. Žiauriai bijojau kaip čia bus, bet pfu pfu pfu-,viskas liuks, nesigailiu nė trupučio. Kaip kaimynai gyvenam, nesikiša, bylekada nevaikšto, vaikus pažiūri kada reikia ir pan.

O jūs atskira iejima darysites? Ar grynai kartu gyvensit ir naudosites vienu tuliku, dusu ir virtuve?


Ten namas jau taip pastatytas, kaip dviem seimom smile.gif atskiri iejimai, atskiros vonios ir virtuves. Bet laikas bega, o niekas dar nevyksta tai jau nerimas pradeda imt... unsure.gif

Vylien, aciu ax.gif

Atsakyti
Ola amigos!
Nieko sau cia stilis.. is kart jauciasi vasara smile.gif Mes su vyresniaja is Ispanijos grizom ir cia radom ispanija +30!! O siandien ir lietutis dziugina, nes jau per karsra buvo.
poryt jau i darba.. fe kaip nenoriu..
Atsakyti
QUOTE(vylien @ 2015 07 06, 18:24)
Ola amigos!
Nieko sau cia stilis.. is kart jauciasi vasara smile.gif Mes su vyresniaja is Ispanijos grizom ir cia radom ispanija +30!! O siandien ir lietutis dziugina, nes jau per karsra buvo.
poryt jau i darba.. fe kaip nenoriu..

ale ot laikas eina ka, atrode tik sakei, kad ruosiesi vaziuot, o jau grizai biggrin.gif


labas smile.gif jo, vasara, karsta...biski pagatroliuojam, kiek jegos leidzia, bsiki namie patupim...norisi savo kiemo labai va tokiu metu cool.gif
Atsakyti
Labas , mes kaime sedim . Bandom kazkaip isivaziuot ... Pries 10 dienu mire mano mama ... Kazkaip atrode , kad su laiku bus geriau , bet kazkaip matyt praejo sokas ir dabar dar sunkiau ...
Atsakyti
QUOTE(make-up @ 2015 07 07, 22:25)
Labas , mes kaime sedim . Bandom kazkaip isivaziuot ... Pries 10 dienu mire mano mama ... Kazkaip atrode , kad su laiku bus geriau , bet kazkaip matyt praejo sokas  ir dabar dar sunkiau ...

Oooo kaip gaila... Užuojauta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(make-up @ 2015 07 07, 21:25)
Labas , mes kaime sedim . Bandom kazkaip isivaziuot ... Pries 10 dienu mire mano mama ... Kazkaip atrode , kad su laiku bus geriau , bet kazkaip matyt praejo sokas  ir dabar dar sunkiau ...

Uzjauciu... sad.gif neispasakytai sunkus artimo zmogaus praradimo skausmas.. ypac mamos, tecio.. Su laiku praeis.. ir liks tiks silciausi prisiminimai..
Atsakyti
QUOTE(make-up @ 2015 07 07, 22:25)
Labas , mes kaime sedim . Bandom kazkaip isivaziuot ... Pries 10 dienu mire mano mama ... Kazkaip atrode , kad su laiku bus geriau , bet kazkaip matyt praejo sokas  ir dabar dar sunkiau ...

ojei verysad.gif didziausia tau uzuojauta unsure.gif o kas atsitiko mamytei? lyg nesirgo g.gif verysad.gif Isivaizduoju, kaip tau dabar sunku..... verysad.gif Laikykis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(make-up @ 2015 07 07, 23:25)
Labas , mes kaime sedim . Bandom kazkaip isivaziuot ... Pries 10 dienu mire mano mama ... Kazkaip atrode , kad su laiku bus geriau , bet kazkaip matyt praejo sokas  ir dabar dar sunkiau ...


Dideliausia uzuojauta!!! 4u.gif
laikas tikrai padeda....tiesiog dar ne daug jo prabego sad.gif

kaip jusu namukas?
Atsakyti
Labas visoms... ooo, kaip čia ramu tyku... 4u.gif

Make-up, užjaučiu.

Kaip vasarėlę leidžiat? Mes prieš savaitę atostogavom prie ežerų, kadangi pataikėm ant tų trijų vasaros dienų, tai spėjom ir pasimaudyti, šią savaitę Vytautas pageidavo likti pas senelius, kad tik į darželį eiti nereiktų, tai dabar jis vėl atostogauja, kol tėvai dirba. Rugpjūtį gal pavyks geresnio oro pagaut ir prie jūros vaiką nuvežt pasimaudyt. rolleyes.gif
Tiesa, penktadienį nuotykis darželyje buvo: auklėtoja nauja (senos atostogauja), nepatyrus, pasakėm ryte, kad prieš pietų miegą pasiimsim, toji po valgio aprengė Vytautuką ir pasodino rūbinėje manęs laukti, o pati vaikus miego guldė. Na, Vytautas pagalvojo, kad jau apsirengęs, pasiruošęs, ir išėjo namo vienas tyliai... Tai gerai, kad ėjo viena mama iš mūsų grupės irgi savo vaiko pasiimt, rado Vytautą namo beeinantį vieną, paklausė, kur eina, tas pasakė, kad pas mamą Jurgą gi, tu ką - nepažįsti? lotuliukas.gif doh.gif Tai ji parvedė atgal, tiesiai pas direktorę, aš ateinu, vajus sukeltas, tai kažkaip ten paprotino auklėtoją valdžia, aš nusprendžiau, kad viskas gerai, kas gerai baigiasi, jauna dar, nepatyrus mergaitė, išreiškiau viltį, kad daugiau tai nepasikartos, o paskui dar eidama namo Vytautui paskaitą atskaičiau, kaip negalima vienam namo eiti niekam nieko nesakius. doh.gif
Žodžiu, vasarojam toliau...
Atsakyti