Įkraunama...
Įkraunama...

***Lapkritukai 2010***, 152 tema***

QUOTE(Fea @ 2015 06 11, 18:13)
oho, tikrai toks arbuzinis arbuzas nestuke.gif  bigsmile.gif  thumbup.gif prikijuotas toks biggrin.gif
nnu dabar jau sunku su tom mazom, yra reikalu, tai matau kad diedukas jau su visom 3 nelabai dziugiai nusiteikes buna biggrin.gif ta prasme  viskas ok sako, viskas gerai..ale matau, kad per sunku bsiki jau jam smile.gif tai teoriskai gal ir glaetu pabut, bet nelabai isivaizduoju kaip - jei as tiesiog ei ciau  i kita kambari miegot, tai atlektu Leja ar kas, neklausytu,kad negalima biggrin.gif o jam pasiimt visas tris tai nelabai dar, nes tos per mazos (koses visokios ir pan, mp gi dar cool.gif ), tai va ir vaidinu toliau didvyre lotuliukas.gif


Varlike, koookia garzuole!!!! puikiai atrodo pilvukas!
maniskiai irgi su maistu susipyke...bet net neimu i galva...tegu ne valgo smile.gif

Fea, oj tikiu del sunkumo diedukui...mano mama su dviem pavargsta nerealiai...tai stengiuos enapkraut...nes su Vincu gi ziauriai sunku...jis gi banditelis mazas augantis wink.gif
Atsakyti
Sveikos wink.gif

Varlike, labai gražiai atrodai wub.gif o dėl darbo.. įsivaizduoju kaip skaudu, bet pasistenk nesinervint. Atsisuka tokiems žmonėms su kaupu žinok cool.gif o pati- neprapulsi wink.gif

Fea, paskaičiau tavo dienotvarkę blink.gif blink.gif OMG, įsivaizduoju kaip sunku doh.gif trigubas džiaugsmas, bet ir vargelis trigubas smile.gif man tavo tos rašliavos priminė, kaip aš likau su 6 vaikais kaime pusdieniui biggrin.gif vienam rurą nuvalyk, kitas į akis smėlio prisipylė, trečias į kelnes padarė, kiti mušasi , OMG doh.gif biggrin.gif bet man tik pusdienis buvo biggrin.gif

o neturi kaimo? nu ,kad kaime su vaikais pabūt? aš tai pas mamą pailsėdavau, nes bute kai vieno kambario bute gyvenom, tai nuprotėt man su dviem buvo galima, o tau trys... kaime kieme sau trindavosi, aš kavą gerdavau, ir ganydavau biggrin.gif po to pavargę ir pietų ilgai pamiegodavo

maniškiam darže atostogos nusimato liepos mėn, kažkaip žiūriu mėnuo įpusėjo, o aš nesusigribau kitam mėnesiui kito daržo paieškot doh.gif nu bet kaip nors gal išsisuksim, o gal dar možna ir gaut g.gif
Atsakyti
QUOTE(R-P @ 2015 06 16, 22:48)

o neturi kaimo? nu ,kad kaime su vaikais pabūt? aš tai pas mamą pailsėdavau, nes bute kai vieno kambario bute gyvenom, tai nuprotėt man su dviem buvo galima, o tau trys... kaime kieme sau trindavosi, aš kavą gerdavau, ir ganydavau biggrin.gif po to pavargę ir pietų ilgai pamiegodavo

maniškiam darže atostogos nusimato liepos mėn, kažkaip žiūriu mėnuo įpusėjo, o aš nesusigribau kitam  mėnesiui kito daržo paieškot  doh.gif  nu bet kaip nors gal išsisuksim, o gal dar možna ir gaut  g.gif

nu neturiu tokio tikro kaimo su troba...mama mano bute gyvena...ir tai 5 aukste, be lifto doh.gif tai dar blogiau, nei pas mane biggrin.gif

o i darza tai as gi savu noru, taip sakant, neleidziu biggrin.gif pas mus ten ziauriai sujungia labai, daug vaiku i viena grupe, apie 40 doh.gif aukletoja vos ne viena, svetima..zodziu totalus balaganas..tai kazkaip ai, pagailiu cool.gif


labas rytas 4u.gif siandien tipo svente, atsikele tik 8:30 thumbup.gif tai kazkaip net sviesiau akyse biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 06 17, 09:08)
nu neturiu tokio tikro kaimo su troba...mama mano bute gyvena...ir tai 5 aukste, be lifto doh.gif tai dar blogiau, nei pas mane biggrin.gif

o i darza tai as gi savu noru, taip sakant, neleidziu biggrin.gif pas mus ten ziauriai sujungia labai, daug vaiku i viena grupe, apie 40 doh.gif aukletoja vos ne viena, svetima..zodziu totalus balaganas..tai kazkaip ai, pagailiu cool.gif
labas rytas 4u.gif siandien tipo svente, atsikele tik 8:30 thumbup.gif tai kazkaip net sviesiau akyse biggrin.gif

Sveikos
Manau Fea,kad auklėtojos meluoja,kad tik tėvai išsigąstų ir nevestų vaikų į darželį. Pas S užpraeitą vasarą susirinko daug vaikų ir iškvietė dar vieną auklėtoją,atjungė grupes,nes grupės NEGALI viršyti berods 25 vaikų. Jei kas nors pasiskūs,gaus velnių darželio direktorė.Pas mus berods pasiskundė,nes daug vaikų tiesiog neįmanoma prižiūrėti vienai auklėtojai.
Pamenu pas mus darže irgi gąsdino,kad bus daug vaikų,jei galit neveskit į darželį. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2015 06 17, 19:23)
Sveikos
Manau Fea,kad auklėtojos meluoja,kad tik tėvai išsigąstų ir nevestų vaikų į darželį. Pas S užpraeitą vasarą susirinko daug vaikų ir iškvietė dar vieną auklėtoją,atjungė grupes,nes grupės NEGALI viršyti berods 25 vaikų. Jei kas nors pasiskūs,gaus velnių darželio direktorė.Pas mus berods pasiskundė,nes daug vaikų tiesiog neįmanoma prižiūrėti vienai auklėtojai.
Pamenu pas mus darže irgi gąsdino,kad bus daug vaikų,jei galit neveskit į darželį. doh.gif

nu jo, galimas variantas..ale kai ner butinybes man tai ir neleidziu cool.gif ai, nu lai paatostogauja , ka jau cia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2015 06 17, 18:23)
Sveikos
Manau Fea,kad auklėtojos meluoja,kad tik tėvai išsigąstų ir nevestų vaikų į darželį. Pas S užpraeitą vasarą susirinko daug vaikų ir iškvietė dar vieną auklėtoją,atjungė grupes,nes grupės NEGALI viršyti berods 25 vaikų. Jei kas nors pasiskūs,gaus velnių darželio direktorė.Pas mus berods pasiskundė,nes daug vaikų tiesiog neįmanoma prižiūrėti vienai auklėtojai.
Pamenu pas mus darže irgi gąsdino,kad bus daug vaikų,jei galit neveskit į darželį. doh.gif

jei neklystu, 20 negali viršyt pagal higienos normas kažkokias. pas mus mišri grupė, tai 18 maximumas sakė bet priimta daugiau, nes tipo vis tiek nebūna kad visi ateitų. 40 vaiku tai cia kazkas nesveiko....... kaip sužiūrėt vienam žmogui? debilizmas...
pas mano sese irgi pnv vasarą bus tas pats.. sake neleis, nes bijo nelaimes prisisaukt. judrus jos vaikai, ant akiu turi but, o ten irgi nuonliepos apie 40 tipo bus. nu tai užsimuš dar atsiprašant koks besikarstantis kieme
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R-P: 17 birželio 2015 - 21:16
Labas rytas,

Jungiuos su kava ant sofkutes, nu lafa ne kitaip smile.gif
Aciu uz pagyras, kazkaip zmones i mano pilva reaguoja dvejopai, arba sako kad ziauuuuriai dyyyydelis arba kad labai maziukas lotuliukas.gif

Darba jau pamisau ir prisimint nenoriu schmoll.gif rupuzes nuskaiciavo dar 60 euru, bet numojau ranka, as nuo tiek tikrai nenubednesiu, o jie jau tikrai nepraturtes biggrin.gif

Fea, as tikiu, kad ateis i tavo namus viena diena svente, ir isivaizduok kaip visos trys tave lepins, tau ir namus sutvarkys ir kava ryte i lova atnes wink.gif As paauglystej metus gyvenau su broliene ir sunenu, tai sestadienio rytai man budavo kazkas nerealaus, atvarydavau pas broliene i lova papliurpt, tv paziuret, o mazasis mums kavos atnesdavo smile.gif kartais kava su pienu, kartais pienas su kava, bet ne esme cia lotuliukas.gif

Del darzelio pas mus irgi gasdina, kad ne kas vaikam vasara, bet Milda du metus is eiles atlanke be atostogu vasara ir jokiu bedu, nei ten taip daug tu vaiku, nei ten ka... Aisku susirenka ten ivairaus amziaus i grupe, aukletojos keiciasi, nespeja dorai susipazint su tais vaikais, bet ten joks lavinimas vasara nevyksta, juos kiaura diena lauke laiko, leidzia zaist i valias, parsiveda tik pavalgyt ir pamiegot. Bet siemet nebevesiu, nes pas mus reikalauja pazymos, kad tevai vasaros metu neatostogaus, nu tai as tokios jau nebegauciau net jei labai noreciau biggrin.gif Dabar galvoju kuo reiks uzimt princese cielus du menesius, nes namuose jai neidomu vienai per dienu dienas g.gif greiciau mano tevai griztu, tai bus tada veiklos visiem bigsmile.gif

As vakar "ziauru" soka gavau,parsitempiau Mildutes visus rubus, isitikinus, kad man tereiks atsirusiuot viska ir pirmuosius rubelius issikalbt, issibalint ir ramiai galesiu laukt savo stebukliuko antro...bet pasirodo, kad nieko nebeturiu isskyrus kojnytes, kepurytes ir merliukus doh.gif nu tai turesiu dabar veiklos... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Varlikė @ 2015 06 18, 09:08)


As vakar "ziauru" soka gavau,parsitempiau Mildutes visus rubus, isitikinus, kad man tereiks atsirusiuot viska ir pirmuosius rubelius issikalbt, issibalint ir ramiai galesiu laukt savo stebukliuko antro...bet pasirodo, kad nieko nebeturiu isskyrus kojnytes, kepurytes ir merliukus  doh.gif nu tai turesiu dabar veiklos...  lotuliukas.gif

o tai kur padejai? biggrin.gif

jetus, butum kur arciau, tai atiduociau kalna visko..arba bent pasirinktum jau biggrin.gif nes galvoju, kur man viska det, mest, atiduot kazkaip kazam ar koki velnia su tais skudurais daryt doh.gif

o tai tevai dar negrizo is JAV? kada zada jau?


labas rytas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 06 18, 08:17)
o tai kur padejai? biggrin.gif

jetus, butum kur arciau, tai atiduociau kalna visko..arba bent pasirinktum jau biggrin.gif nes galvoju, kur man viska det, mest, atiduot kazkaip kazam ar koki velnia su tais skudurais daryt doh.gif

o tai tevai dar negrizo is JAV? kada zada jau?
labas rytas wink.gif


isdalinau doh.gif gi Mildos pusbrolis gime po 9men. tai viska jam perleidau, atrode, kad man jau nieko nebereiks matyt biggrin.gif buciau turejus viska rozines spalvos tai nebutu buve kam atiduot lotuliukas.gif nes taip nuo 6men.jau daugiau rubeliu like biggrin.gif

As rasciau kas is taves paimtu, bet jau pati niekaip neatsirinkciau biggrin.gif Dar kalbinu MB, kad vaziuotumem i vln viena diena, nes drauge grizta is kanados, norim studiju laikus biski prisimint, po senamiesti pabimbinet, i savo mylimiausia kavine kavos nueit... bet abejoju ar prikalbinsiu, o pati jau bijau leistis i tokia kelione viena...

Tevai pardavineja nama JAV, kad turetu uz ka nusipirkt nama cia smile.gif kai tik parduos iskart leks...planavo jau birzeli grizt, bet niekas neperka to ju namuko, velokai pradejo procesa, tai dabar visi kaip ant adatu nei paleisti nei pakarti, iki rugsejo turi nupirkt nama cia, nes jau avansas sumoketas, jo nebegrazins, as jau prie to namo darzus auginu, vyras zole pjauna ir t.t. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Varlikė @ 2015 06 18, 09:44)
isdalinau  doh.gif gi Mildos pusbrolis gime po 9men. tai viska jam perleidau, atrode, kad man jau nieko nebereiks matyt biggrin.gif buciau turejus viska rozines spalvos tai nebutu buve kam atiduot  lotuliukas.gif nes taip nuo 6men.jau daugiau rubeliu like biggrin.gif

As rasciau kas is taves paimtu, bet jau pati niekaip neatsirinkciau biggrin.gif Dar kalbinu MB, kad vaziuotumem i vln viena diena, nes drauge grizta is kanados, norim studiju laikus biski prisimint, po senamiesti pabimbinet, i savo mylimiausia kavine kavos nueit... bet abejoju ar prikalbinsiu, o pati jau bijau leistis  i tokia kelione viena...

Tevai pardavineja nama JAV, kad turetu uz ka nusipirkt nama cia smile.gif kai tik parduos iskart leks...planavo jau birzeli grizt, bet niekas neperka to ju namuko, velokai pradejo procesa, tai dabar visi kaip ant adatu nei paleisti nei pakarti, iki rugsejo turi nupirkt nama cia, nes jau avansas sumoketas, jo nebegrazins, as jau prie to namo darzus auginu, vyras zole pjauna ir t.t.  doh.gif

ojei, tikrai durnai drinks_cheers.gif

o rubelius as tada gal permesiu akim, ka ten turiu...jei yra kazkas nebaisiai sudrozta, tai galiu tau atidet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 06 18, 08:53)
ojei, tikrai durnai drinks_cheers.gif

o rubelius as tada gal permesiu akim, ka ten turiu...jei yra kazkas nebaisiai sudrozta, tai galiu tau atidet 4u.gif


Durnai, bet mudvi su mama laaaaabai tikim, kad viskas bus ok smile.gif as pala pasakojau, kad zadam kartu su jais gyvent? g.gif biggrin.gif cia dar vienas toks slidus reikalas biggrin.gif

Del rubeliu tai butu labai faina wub.gif 4u.gif

O tu neturi pazistamu, kur sunkiai vercias, ar gal kas is pazistamu pazista kokia seima, nes as Mildutes didesnius jau rubelius atrinkau, ko jau nebevilksiu antrajai sudejau i maisa ir atidaviau draugei, kuri ves kazkur i Siaulius savo drauges giminaitei, kuri turi maza dukryte ir mielai tokias "dovanas" priima... kazkaip netycia issikalbejom, tai dziaugiuos, kad kazkam tie rubeliai pravers. Tokius jau visai nuskalbtus tai ismeciau...

Atsakyti
QUOTE(Varlikė @ 2015 06 18, 10:05)
Durnai, bet mudvi su mama laaaaabai tikim, kad viskas bus ok smile.gif as pala pasakojau, kad zadam kartu su jais gyvent?  g.gif  biggrin.gif cia dar vienas toks slidus reikalas biggrin.gif

Del rubeliu tai butu labai faina  wub.gif  4u.gif

O tu neturi pazistamu, kur sunkiai vercias, ar gal kas is pazistamu pazista kokia seima, nes as Mildutes didesnius jau rubelius atrinkau, ko jau nebevilksiu antrajai sudejau i maisa ir atidaviau draugei, kuri ves kazkur i Siaulius savo drauges giminaitei, kuri turi maza dukryte ir mielai tokias "dovanas" priima... kazkaip netycia issikalbejom, tai dziaugiuos, kad kazkam tie rubeliai pravers. Tokius jau visai nuskalbtus tai ismeciau...

tai va kad as lyg neturiu tokiu pazistamu g.gif reiks sakiau tiesiog i fb imest..yra tne tu grupiu visokiu...kad dovanoju i vsio, paims, manau, greit biggrin.gif tik va reik zinai nufotkint gal nors kazkaip ar ka...tai vis neprisiruosiu smile.gif bet reik..ir barskalus visokius..o, gal tau reik ir barskalu?? yra pas mane pilna deze susikaupe is kazkur doh.gif mazos nezaidzia jau su jais (o ir nelabai zaide)..tai galeciau irgi atiduot tau kazka 4u.gif gal net nufotkinciau pazertus, pasirinktum biggrin.gif biggrin.gif

primink, kada terminas tavo? dar turim laiko? biggrin.gif


o del tevu tai jo, minejai smile.gif idomu tikrai, kaip ten bus...bet gal tad namas nemazas,tai mazai ir matysites?
Atsakyti