Įkraunama...
Įkraunama...

***Lapkritukai 2010***, 152 tema***

QUOTE(Fea @ 2015 05 20, 06:25)
labas rytas wink.gif

na stai ir sulauke mazosios pirmojo gimtadienio smile.gif ale serga, nabages doh.gif Gerda labiau..slogos joms, ale Gerdai ir tempa..plius akyte dar puliuoja,tai aptinus tokia, nabagele unsure.gif susikele anskciausiai,ale rekt is karto puole,tai sukisau dar i BB...va snaudzia vel... o man tai koma smile.gif ale kam idomu biggrin.gif
eisiu kavos ir seriala paziuresiu, kol jos cia pasnaus cool.gif

Su tortadieniu Twixes Gerdute ir Irtute!! 4u.gif 4u.gif

Svetla, gal jau reikia i spauda parasyt apie tokius bajerius. Po paviesinimo paprastai greiciau reikalai verda g.gif
Atsakyti
Sveikos, ar gyvos?
Kaip savaitgalis? Kaip Fejuškų gimtadienis praėjo?

Mes tai turiningai laiką leidome showoff.gif biggrin.gif
Raskite mus minioje * numeris 0275 biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
maladiec, vylien thumbup.gif Laurytes kasos kad plaikstosi thumbup.gif biggrin.gif

gimtadienis ramiai taip praejo, pasedejom savi, pauzkandziavom ir tiek cool.gif


Lejai si savaite paskutine darze, paskui teks kazkaip draugaut 3men visoms doh.gif nupusiu, jauciu biggrin.gif ale ka dabar smile.gif
Atsakyti
Labas, vasara ant nosies, žiūriu, kai kam ir atostogos nuo darželių nusimato, pas mus darželis vasarą neužsidaro, net grupių šiemet nejungs, nes daug vaikų lanko ir vasarą, tai eis Vytautas ir toliau, na, išskyrus tas dienas, kai mes patys atostogausim. Tik auklėtoja geroji ir pagrindinė išeina dviems mėnesiams atostogų, grįš tik rugpjūtį, na, bet ir pavaduojančios neblogos.
Vytautas jau laukia maudymosi sezono, buvom kurį čia savaitgalį prie jūros, tai vos su visais batais neįbrido - juk nori maudytis. doh.gif
O jūsų vaikai noriai patys apsirenginėja ir valgo? Mano vaikui pramuša vis: "Padėk apsirengti, aš nemoku.", "Pamaitink mane, aš gi negaliu pats." lotuliukas.gif Darželyje irgi auklėtojai yra pribūręs, kad namie jį mama ir tėtukas maitina, tai ir darželyje jį turi maitinti. doh.gif Toks jausmas, kad nori dar pabūti mažas leliukas. Mes tai lengvai nepasiduodam, aišku, kartais "padedam", bet kokia močiutė tai ir rengia, ir maitina... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tūla @ 2015 05 28, 09:57)
O jūsų vaikai noriai patys apsirenginėja ir valgo? Mano vaikui pramuša vis: "Padėk apsirengti, aš nemoku.", "Pamaitink mane, aš gi negaliu pats."  lotuliukas.gif Darželyje irgi auklėtojai yra pribūręs, kad namie jį mama ir tėtukas maitina, tai ir darželyje jį turi maitinti.  doh.gif Toks jausmas, kad nori dar pabūti mažas leliukas. Mes tai lengvai nepasiduodam, aišku, kartais "padedam", bet kokia močiutė tai ir rengia, ir maitina...  doh.gif

Laba,
Laurai irgi užeina leliukiškumo priepuoliai. smile.gif Sako aš lėliukas, tai tu mane pamaitink. Nors dažniau būna tokie priepuoliai su apsirengimu, nei su valgymu. O iš kitos pusės dažnai būna, kad sako pati padarysiu, apsirengsiu ir pan. nors ir nesiseka, bet vis vien nesileidžia padedama.
Pas mus tai nuo nuotaikos priklauso. jeigu gera - tai pati, jeigu kaprizna, tai nieko nenori daryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tūla @ 2015 05 28, 10:57)
O jūsų vaikai noriai patys apsirenginėja ir valgo? Mano vaikui pramuša vis: "Padėk apsirengti, aš nemoku.", "Pamaitink mane, aš gi negaliu pats."  lotuliukas.gif Darželyje irgi auklėtojai yra pribūręs, kad namie jį mama ir tėtukas maitina, tai ir darželyje jį turi maitinti.  doh.gif Toks jausmas, kad nori dar pabūti mažas leliukas. Mes tai lengvai nepasiduodam, aišku, kartais "padedam", bet kokia močiutė tai ir rengia, ir maitina...  doh.gif

suleliukeja ir Leja smile.gif ir gana daznai smile.gif bet gal daug seses prisideda cia.. valgo valgo..ir tingi pabaigt, tai praso,kad pamaitinciau. aprengt/nurengt irgi kartais praso. o kartais, kaip Laura, pati tik ir viskas smile.gif dabar paskutinius pora rytu pati rengiasi, nors i darza tai as kazkaip visada rengdavau, nes dar mieganti gi tokia buna smile.gif zodziu, ner kad jau 100proc savarankiska butu cool.gif viska moka, bet gi fainiau,kai mama demesi skiria biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vylien @ 2015 05 28, 13:08)
Laba,
Laurai irgi užeina leliukiškumo priepuoliai. smile.gif



QUOTE(Fea @ 2015 05 28, 14:32)
suleliukeja ir Leja smile.gif ir gana daznai smile.gif


Ai, tai gerai, galvojau čia vienas Vytautas nori grįžt į "jaunystę". lotuliukas.gif Greičiausiai jiems norisi pabūti tais mažiukais, kai tėveliai ir maitino, ir rengė, Vytautas kartais prašo ir į wc palydėt, nes vienas nenori. wink.gif
Atsakyti
Sveikos
Simas leliuku buti nenori. Darze juos aukleja pagal Montesori, pripirkta tikru astriu peiliu, lygintuvu, tai vaikinas namie pjausto salotas, misraines gamina. Dar graziau uz sese pjausto. biggrin.gif Darze lygina drabuzius biggrin.gif
Siandien gavom pazymas i darza. Simo pasiekimai - 114 cm, 17 kg. O jusiskiai?
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2015 05 28, 18:14)

Siandien gavom pazymas i darza. Simo pasiekimai - 114 cm, 17 kg. O jusiskiai?

o kam cia pazyma dabar "ant" vasaros? g.gif

as dabar tiksliai nzn, ale kazkur 104cm ir 15kg gal.. pries kelis menesius matuota cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 05 28, 19:25)
o kam cia pazyma dabar "ant" vasaros? g.gif

as dabar tiksliai nzn, ale kazkur 104cm ir 15kg gal.. pries kelis menesius matuota cool.gif

Kitiems mokslo metams pazymos isduodamos nuo geguzes menesio, kad nesusidarytu dideles eiles. Dabar as atostogauju, todel ir nuveziau vaikus pazymu. Dar reiks pas okulista. Abiems svieciasi, kad reikes nesioti akinius. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2015 05 28, 19:14)
Sveikos
Simas leliuku buti nenori. Darze juos aukleja pagal Montesori, pripirkta tikru astriu peiliu, lygintuvu, tai vaikinas namie pjausto salotas, misraines gamina. Dar graziau uz sese pjausto. biggrin.gif Darze lygina drabuzius biggrin.gif
Siandien gavom pazymas i darza. Simo pasiekimai - 114 cm, 17 kg. O jusiskiai?


ohooo, kaip nustebinot del leliukishkejimo periodu...pas Amelija niekada nebuna ir jau seniai...3tfu..viska pati ..labai savarnkiska..labai susidomejusi dabar ivairiais rankdarbiais...ir siuti bando..ir velti...pati i adata siula isisveria...aishku skylute nemenka wink.gif zodziu didzke kaip reikalas..
net gi Vincukas labai savaranikiskas...tik labai mandru rubu negali gal pats apsirengti...bet siaip viska pats...ir valgo ir varo smile.gif

Simas nemenkas toooks wink.gif

beveik kaip Amelija...115 cm ir 19 kg.
Atsakyti
QUOTE(svetla @ 2015 05 29, 10:28)
ohooo, kaip nustebinot del leliukishkejimo periodu...pas Amelija niekada nebuna ir jau seniai...3tfu..viska pati ..labai savarnkiska..labai susidomejusi dabar ivairiais rankdarbiais...ir siuti bando..ir velti...pati i adata siula isisveria...aishku skylute nemenka wink.gif zodziu didzke kaip reikalas..
net gi Vincukas labai savaranikiskas...tik labai mandru rubu negali gal pats apsirengti...bet siaip viska pats...ir valgo ir varo smile.gif

Simas nemenkas toooks wink.gif

beveik kaip Amelija...115 cm ir 19 kg.

Man atrodo,kad neteisingai pamatavo.Gal is tikruju 104 cm. Vakare permatuosiu pati prie staktos.smile.gif
Atsakyti