Įkraunama...
Įkraunama...

***Lapkritukai 2010***, 152 tema***

QUOTE(svetla @ 2015 05 11, 13:08)
zinai, tiesa pasakius galvojome gi visa laika...nu nepavezame mes 2 darzeliu...dar pakele kaina 30 proc. ir labai sekmnigai nutiko, kad atsidare nauja grupe, t.y. visas darzelis bendoreliuose nuo balandzio men. Grupes apytustes nes metu vidurys, ten jos misrios nuo 3-6 m. Tai Vincui matai biski amziaus truksta...labai dedu viltis, kad pateks ir jsi spali. Amelija bandau nuteikti smile.gif labai faina, kad ten jos meile berniojas vienas pradejo lankyt...tai nebus tokio streso...buvome nuvare, faina labai aukletoja...grupe sviesi, kiemas aisku lyginant su privaciu mazokas smile.gif bet zalias, yra karstykliu ir tt...na kazkaip reikes adaptuotis...

kas pas jus naujesnio? jau laksto panienkos?

bet tai kaip keistai nuo pavasario atsidaro rolleyes.gif
tikekimes nereiks dideles adaptacijos Amelijai 4u.gif

mazos dar ne, nevaiksto smile.gif Gerda kaip ir moka, bet neina smile.gif O Irtei dar ne taip greit pramus, itariu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 05 11, 15:50)
bet tai kaip keistai nuo pavasario atsidaro rolleyes.gif
tikekimes nereiks dideles adaptacijos Amelijai 4u.gif

mazos dar ne, nevaiksto smile.gif Gerda kaip ir moka, bet neina smile.gif O Irtei dar ne taip greit pramus, itariu smile.gif


nu ziuresime del Amelkos...jautruole gi ji pas mane...cia Vincui dzin balalaika smile.gif
sakai Irte tinginiuke?
o kuri siaip daugiau velniu priedus?
Atsakyti
QUOTE(svetla @ 2015 05 11, 15:57)
nu ziuresime del Amelkos...jautruole gi ji pas mane...cia Vincui dzin balalaika smile.gif
sakai Irte tinginiuke?
o kuri siaip daugiau velniu priedus?

nu jo..isivaizduoju,jei Lejai reiktu pereit doh.gif nenoreciau cool.gif

o Irte jo, flegmine smile.gif bet gudriom akim tokia kipsas biggrin.gif Gerda tai nenuorama, spirgas smile.gif zodziu, skirtingos tokios kol kas smile.gif
dabar Irtei dar mamizmo periodas uzejes, tik nemato manes - i dudas doh.gif ir paskui nuo ranku nenulipa, apsikabina stipriai, neatplesi net smile.gif
o Gerdai tecio reik labai - nenulipa jam nuo ranku smile.gif
Atsakyti
Sveikos, kaip gyvenat? smile.gif
Mes puikiai, evaldukas auga greit, jau begioja, spek tik ziureti, netriuksmingas bet jau toks makleris, tik nusisuk tai pridirba ka, vonios kambaryts uzdarytas turi buti nes ko nors primeta i klozeta, buvo sauksteli i skalbenke imetes tai tiek zalos padare kad dvi sav skalbenkes neturejau biggrin.gif
o Dovydas sekmingai vaiksto i darza, patenkintas labai, per mamos diena buvo spektakliukas, ismoko pagaliau rilerasti pirma savo smile.gif tai dainuoja kam netingi biggrin.gif darzely vaiksto pas logopede, tai tiek smile.gif o va mes aplinka prie namu tvarkomes smile.gif
fea jau buvo gimtadienis maziu? Dziaukis kad nevaiksto dar biggrin.gif evaldas irgi mamyciukas, negaliu dingti is jo matomo lauko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*nikituke* @ 2015 05 14, 21:52)
fea jau buvo gimtadienis maziu? Dziaukis kad nevaiksto dar biggrin.gif evaldas irgi mamyciukas, negaliu dingti is jo matomo lauko smile.gif

tai ne, dar nebuvo..kita savaite cool.gif

o kad vaikscios,tai galvoju, lengviau gal bus smile.gif nes dabar kai dvi tokios nestabilios isikabina i kojas, tai nei pajudet, nes gi nukrenta is karto doh.gif biggrin.gif tai galvoju, kai to stabilumo bus daugiau, bus lengviau smile.gif zodziu, vis laukiu, kad bus lengviau lotuliukas.gif


labas vakaras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 05 14, 22:02)
tai ne, dar nebuvo..kita savaite  cool.gif

o kad vaikscios,tai galvoju, lengviau gal bus smile.gif nes dabar kai dvi tokios nestabilios isikabina i kojas, tai nei pajudet, nes gi nukrenta is karto doh.gif  biggrin.gif tai galvoju, kai to stabilumo bus daugiau, bus lengviau smile.gif zodziu, vis laukiu, kad bus lengviau lotuliukas.gif
labas vakaras smile.gif

Nu jo del stabilumo lengviau, bet ant kojos kaip kabejo taip kaba tik kad ne taip krenta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*nikituke* @ 2015 05 14, 22:07)
Nu jo del stabilumo lengviau, bet ant kojos kaip kabejo taip kaba tik kad ne taip krenta biggrin.gif

tai jo...jauciu,kad nuo tos kojos niekur nedings doh.gif kaip tarakonai mazi - visur is paskos doh.gif uzminu net kartais uzsiziopsojus doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 05 14, 22:10)
tai jo...jauciu,kad nuo tos kojos niekur nedings doh.gif kaip tarakonai mazi - visur is paskos doh.gif uzminu net kartais uzsiziopsojus doh.gif  doh.gif

biggrin.gif as pagriaunu kartais, atrodo tik apsisukau o tas jau prie manes ir bac krenta, ir tada bliauna biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Fea pradės vaikščiot, tai griuvinės vis tiek, tik toliau nuo tavo kojų grius biggrin.gif

nereikia tau dviviečio sketuko? baisus jis pas mane, trečiose rankose, atgyvenes, bet kaime gal kokiam reikia? atiduočiau.

pas mus tai košmaras........... taip džiaugiausi pakankamai ilgai ramybe, jie taip gražiai sutardavo, ramūs buvo, bla bla bla. O dabar........... OMG!!!! man baisu , kad jie vienas kito nesužalotų, drakės vyksta, kad eina šikt doh.gif žaislai skraido, man kieme baisu, kad susipykę vienas į kitą akmenimis nepradėtų mėtytis doh.gif vienas be kito negali, bet kai kartu, tai taip vienas kitą erzina, nežinau kaip tvarkytis ........................

su telefoniais žaidimais problemą pagaliau išsprendėm thumbup.gif išmoko Adomas laikrodį, pagaliau suprato laiko tekmę, ir orientuojasi kas kur kada. Tai viskas, susitariam porai valandų, ir porą savaičiių problemų jokių thumbup.gif aišku dabar prisišnekėjau turbūt biggrin.gif

o taip, ką aš žinau.. serga ir serga man jie, dabar 2 sav namuose buvo, ryt bandau į daržą vest, tai nežinau kiek ilgam.

o aš ryt į darbą jau varau, pradėsiu dirbt pagal grafiką biggrin.gif nenoriu doh.gif dar kur kursus lankiau, varau ryt dėl praktikos šnekėt, turiu gi būtinai dabar praktiką IT srity atlikt, nes sutartį pasirašiau. Nu kaip visada, viskas vienu metu pas mane užgriūna, reiktų į kokias minimum keturias detales pasidalint, tada ok būtų biggrin.gif

aij, dar va, pasirodom
http://private.fotki...-ms/adomas.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo R-P: 17 gegužės 2015 - 22:47
QUOTE(R-P @ 2015 05 17, 23:43)
Sveikos smile.gif

Fea  pradės vaikščiot, tai griuvinės vis tiek, tik toliau nuo tavo kojų grius biggrin.gif

nereikia tau dviviečio sketuko? baisus jis pas mane, trečiose rankose, atgyvenes, bet kaime gal kokiam reikia? atiduočiau.

zinok visai gal ir reiktu bigsmile.gif thumbup.gif

ale Migles tai nepazinciau bigsmile.gif ir is viso, galvoju, ar as ja gyvai macius? g.gif biggrin.gif nu kazkaip ja kitokia visia isivaizdavau smile.gif aisku, fotkese nera jos labai aiskiai "fasado", tai gal tik pasirode taip smile.gif idek kokia aiskia fotke, kad veidas matytusi visam grazume smile.gif
Adomas tai nepasikeites smile.gif ale jie tokie kaip dvynukai tikrai thumbup.gif

o kad musasi tai jooo...as vis pagalvoju,kas manes laukia doh.gif nes mazos jau dabar susipesa, stuma, kanda viena kitai doh.gif ir paskui gi zviegia abi smile.gif O Gerdda dar tokia isteriska,tai krenta veidu ant grindu ir kanda i grindis..taigi kala veidu i parketa ir dar labiau rekia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(R-P @ 2015 05 18, 00:43)
Sveikos smile.gif

Fea  pradės vaikščiot, tai griuvinės vis tiek, tik toliau nuo tavo kojų grius biggrin.gif

nereikia tau dviviečio sketuko? baisus jis pas mane, trečiose rankose, atgyvenes, bet kaime gal kokiam reikia? atiduočiau.

pas mus tai košmaras........... taip džiaugiausi pakankamai ilgai ramybe, jie taip gražiai sutardavo, ramūs buvo, bla bla bla. O dabar........... OMG!!!! man baisu , kad jie vienas kito nesužalotų, drakės vyksta, kad eina šikt  doh.gif žaislai skraido, man kieme baisu, kad susipykę vienas į kitą akmenimis nepradėtų mėtytis  doh.gif  vienas be kito negali, bet kai kartu, tai taip vienas kitą erzina, nežinau kaip tvarkytis ........................

su telefoniais žaidimais problemą pagaliau išsprendėm  thumbup.gif  išmoko Adomas laikrodį, pagaliau suprato laiko tekmę, ir orientuojasi kas kur kada. Tai viskas, susitariam porai valandų, ir porą savaičiių problemų jokių  thumbup.gif  aišku dabar prisišnekėjau turbūt biggrin.gif

o taip, ką aš žinau.. serga ir serga man jie, dabar 2 sav namuose buvo, ryt bandau į daržą vest, tai nežinau kiek ilgam.

o aš ryt į darbą jau varau, pradėsiu dirbt  pagal grafiką  biggrin.gif  nenoriu  doh.gif  dar kur kursus lankiau, varau ryt dėl praktikos šnekėt, turiu gi būtinai dabar praktiką IT srity atlikt, nes sutartį pasirašiau. Nu kaip visada, viskas vienu metu pas mane užgriūna, reiktų į kokias minimum keturias detales pasidalint, tada ok būtų biggrin.gif

aij, dar va, pasirodom
http://private.fotki...-ms/adomas.html



sveika atvykus i mano kasdienybe smile.gif ir pas mane chebra kalasi non stop...
bet buna ir draugystes minuciu!
Migluze tavo kooookia man suaugusi atrodo...visai neleliukishka...fakas, kad panos greiciau bresta!@!!!
o mano Amelija penktadieni pirma diena ejo i nauja darzeli...nu 3tfu atrodo viskas liuks...aktyvi drasi...su draugu uz kompanija siaubia darzeli smile.gif
o as toliau bombinu savivaldybe laiskais rastais del Vincuko darzelio vietos...tai wa, jei negausiu normalaus atsakymo kita savaite, lysiu jau i spauda smile.gif
Fea, imesk saviskiui panu foto...o gimsha ne shaindieiiin?
Atsakyti
Labas smile.gif
oi darzai smile.gif as va Medeina uzrasiau gi i sita prie namu Santariskese ,tai 124 eileje :DDD
Milda nuo pernai is 14 vietos nukrirto i 294 biggrin.gif

jei reiketu,tai ir as veja kelciau ,bet eis toliau i ta kur eina ,o ir Medeina rudeni jungsis rudeni prie sesiu smile.gif

Del namo laikykit kumscius biggrin.gif nes mes vis su nuotykiais biggrin.gif bet realiai liko notarine sutarti pasirasyt ,bet tiek mes iki jos einam ir dar nezinia kuo baigsis ,bet tikiuosi ,kad greit ir musu naudai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo make-up: 18 gegužės 2015 - 18:08