Įkraunama...
Įkraunama...

***Lapkritukai 2010***, 152 tema***

laba,

Nagi ar sekate karaliskas naujienas? PRINCESE!!! yahoo.gif ir dar tokia grazute (kiek foto matesI). bet tai kai hercogienes tempai...8.34 pagimde, 18.10 su naujagime namo isvaziavo doh.gif. Kaip jie ja taip greit ant koju ir tiesiai i aukstakulnius istate? Juk pries kelias val tepagimde... Nu zodz... Royals irnesakyk.gif

ligoneliai jau turbut pasveiko 4u.gif mano ''ligonelis'' pradejo gauti antialerginiu vaistu doh.gif...tiesiog pagailo vaiko - akys siaubingai asaroja, nosis bega, ciaudi doh.gif... Labai nesinori man jo ''ant vaistu'' sodinti - turbut nutraukus vartojima viskas is naujo prasides, nes zalio supratimo neturiu, kas butent yra alergenas - na bet o ka daryt? Vaikas normaliai gyventi negali...
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2015 05 03, 00:14)
laba,

Nagi ar sekate karaliskas naujienas? PRINCESE!!! yahoo.gif ir dar tokia grazute (kiek foto matesI). bet tai kai hercogienes tempai...8.34 pagimde, 18.10 su naujagime namo isvaziavo doh.gif. Kaip jie ja taip greit ant koju ir tiesiai i aukstakulnius istate? Juk pries kelias val tepagimde... Nu zodz... Royals irnesakyk.gif

ligoneliai jau turbut pasveiko 4u.gif mano ''ligonelis'' pradejo gauti antialerginiu vaistu doh.gif...tiesiog pagailo vaiko - akys siaubingai asaroja, nosis bega, ciaudi doh.gif... Labai nesinori man jo ''ant vaistu'' sodinti - turbut nutraukus vartojima viskas is naujo prasides, nes zalio supratimo neturiu, kas butent yra alergenas - na bet o ka daryt? Vaikas normaliai gyventi negali...

Labas
Aš irgi buvau pakraupusi kai pamačiau išėjusią Kate su vaikeliu. ax.gif

Šienligė tavo vaikiui.Akys,nosis reaguoja į žiedadulkes.Turiu aš ir mano dukra šitą bėdą. Dukrai į akis lašinu lecrolyną. Nuima raudonumą,ašarojimą.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2015 05 03, 11:11)
Labas
Aš irgi buvau pakraupusi kai pamačiau išėjusią Kate su vaikeliu. ax.gif

Šienligė tavo vaikiui.Akys,nosis reaguoja į žiedadulkes.Turiu aš ir mano dukra šitą bėdą. Dukrai į akis lašinu lecrolyną. Nuima raudonumą,ašarojimą.

As tai sirupeli Zirtek radau. Vaikams nuo 2 metu galima.
Atsakyti
QUOTE(Tigris @ 2015 05 03, 13:06)
As tai sirupeli Zirtek radau. Vaikams nuo 2 metu galima.

Galima ir Zyrtec jei padeda. Dukrai nepadejo, duodu Aerius ir dar papildomai i akytes lasinu spec. lasiukus. Nuo pernai jau lengviau, nes 3 metus gydem specifine imunoterapija. Baisu ir prisiminti kaip kentejo nuo triju metu. Balandi, geguze sededavo su mociute namie, nes aplink akis atsirasdavo raudonos slapiuojancios zaizdos, akiu obuoliai budavo raudoni, nosis varvedavo non stop.
Beje, akims tinka juodosios arbatos pavilgai.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2015 05 03, 13:15)
Galima ir Zyrtec jei padeda. Dukrai nepadejo, duodu Aerius ir dar papildomai i akytes lasinu spec. lasiukus. Nuo pernai jau lengviau, nes 3 metus gydem specifine imunoterapija. Baisu ir prisiminti kaip kentejo nuo triju metu. Balandi, geguze sededavo su mociute namie, nes aplink akis atsirasdavo raudonos slapiuojancios zaizdos, akiu obuoliai budavo raudoni, nosis varvedavo non stop.
Beje, akims tinka juodosios arbatos pavilgai.

O siaubeli doh.gif vargsiukai tie vaikai. Dziaugiuosi, kad jums jau geriau. Baisus dalykas ta alergija.
Atsakyti
Per TV3 mačiau Svetla bigsmile.gif su vyru cool.gif Ir atėjau pasipasakoti. Įdomiausia kad pirma vyrą pažinau, tada tik ėmiau žiūrėti - ogi krykštauja biggrin.gif Mamas sveikina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Krysta @ 2015 05 03, 22:12)
Per TV3 mačiau Svetla  bigsmile.gif su vyru  cool.gif Ir atėjau pasipasakoti. Įdomiausia kad pirma vyrą pažinau, tada tik ėmiau žiūrėti - ogi krykštauja biggrin.gif Mamas sveikina biggrin.gif

oo, kokia proga cia ja rode? bigsmile.gif biggrin.gif gaila nemaciau biggrin.gif


labas wink.gif pas mus nieko ypatingo...savaitgali buvom visos pas mama. sia savaitei vyrui atostogos,ale siandien dar isvare i darba ,tai ir Leja isveze i darza. tai dar ramybe biggrin.gif ir 4dieni ten pas juos kazkoks susirinkimas/renginys,tai vel reiks vezt ir paskui patiems sudalyvaut. tai vis ne visa savaite trinsis namie cool.gif

mazos jau kokiu pora savaiciu keliasi apie 6 doh.gif nudurnet galima. paskui uz kokios valandos,aisku, sminga, ale as jau vsio, nepamiegu doh.gif tai koma kazkokia uzvaldzius biski smile.gif siandien i kosmetologini biski parelaxint eisiu thumbup.gif gal nors kiek simboliskai pailsesiu smile.gif
Atsakyti
Labas :-) oj., svetla, prisijuokiau is Tavo postu apie Vincuko tipo chamiskuma :-)
siaip abu mano vaikai pakankamai draugiski ir dalinasi viskuo. Tik reikia is anksto pranesti. Nes jei situacija is anksto neaptarta tada škanda
las :-)
Motiejus is mazo gero melynakio pasidare velniokas.... tiek pridirba visko kad Baisu... Jokubas auksinis buvo pagal ji. Tik kad reke penkis kart daugiau :-D bet ir db reeeekia jei ciut kas...
ziauriai vienas kita erzina, musasi ir t.t abu amzinai apsidraske apsikandzioje... bet vienas be kito negali...
mamyciukai abu... buciuokliai :-) mes su mb jei tik randam geranoriu kurie siulosi pabuti su jais , iskart maunam kur nors vieeeeni :-)
Atsakyti
labas rytas wink.gif


zodziu visi broliai ir seserys kaip ir priklauso - myli, musasi biggrin.gif ziuresim ,kaip pas mus bus..matyt, ,taip pat biggrin.gif kol kas dar mazos per mazos, tai ypatingu drakiu ner biggrin.gif

siandien pas Leja darze kazkoks susirinkimas/renginys..vaidins ten jie kazka...matyt kazkas tipo mamyciu dienos proga..nzn net smile.gif vaziuosim paziuret 17val cool.gif
Atsakyti
nu sveikos...100 metu nebuvau uzsukusi...
pas mus gi naujiena...Amelija gavo darzeli ...Bendoreliuose...valstybini...nuo pirmadienio kito startuoja...blyn kaip jaudinuos...ir siap nzn ko reikia i valstybini darza..smile.gif reikia kazka nestis?
kaip jus laikotes? kaip dienas leidziate?
as tai su mazuoju razbainyyyku vis kariauju... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(svetla @ 2015 05 11, 12:37)
nu sveikos...100 metu nebuvau uzsukusi...
pas mus gi naujiena...Amelija gavo darzeli ...Bendoreliuose...valstybini...nuo pirmadienio kito startuoja...blyn kaip jaudinuos...ir siap nzn ko reikia i valstybini darza..smile.gif reikia kazka nestis?
kaip jus laikotes? kaip dienas leidziate?
as tai su mazuoju razbainyyyku vis kariauju... doh.gif

ogo, tikrai naujiena blink.gif kaip cia taip sugalvojot? Vincukas liks ten? ir kodel cia taip idomiai startuoja,kai jau baiginesis tuoj tie darzeliai? g.gif pas Leja iki birzelio 1, paskui jau sujungtos grupes ten visokios, bla blaa..tai as neleisiu (kaip ir pernai).
ka pati Amelija? nori i nauja darza?

nu o nestis tai pasakyt aukletoja turetu.. siaip pakaitiniai kokie rubai, sukos, gumyte, tapkes, gal sportui treningines kelnes kokios..nuo darzo priklauso. pasiklausk wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Fea @ 2015 05 11, 13:42)
ogo, tikrai naujiena blink.gif kaip cia taip sugalvojot? Vincukas liks ten? ir kodel cia taip idomiai startuoja,kai jau baiginesis tuoj tie darzeliai? g.gif pas Leja iki birzelio 1, paskui jau sujungtos grupes ten visokios, bla blaa..tai as neleisiu (kaip ir pernai).
ka pati Amelija? nori i nauja darza?

nu o nestis tai pasakyt aukletoja turetu.. siaip pakaitiniai kokie rubai, sukos, gumyte, tapkes, gal sportui treningines kelnes kokios..nuo darzo priklauso. pasiklausk wink.gif


zinai, tiesa pasakius galvojome gi visa laika...nu nepavezame mes 2 darzeliu...dar pakele kaina 30 proc. ir labai sekmnigai nutiko, kad atsidare nauja grupe, t.y. visas darzelis bendoreliuose nuo balandzio men. Grupes apytustes nes metu vidurys, ten jos misrios nuo 3-6 m. Tai Vincui matai biski amziaus truksta...labai dedu viltis, kad pateks ir jsi spali. Amelija bandau nuteikti smile.gif labai faina, kad ten jos meile berniojas vienas pradejo lankyt...tai nebus tokio streso...buvome nuvare, faina labai aukletoja...grupe sviesi, kiemas aisku lyginant su privaciu mazokas smile.gif bet zalias, yra karstykliu ir tt...na kazkaip reikes adaptuotis...

kas pas jus naujesnio? jau laksto panienkos?
Atsakyti