Šio klubo veikla apima ne tik šleivapėdžiukų tėvelių bendravimą, bet ir įvairių konferencijų, kursų organizavimą, kurių metu gydytojai informuoja klubo narius apie šleivapėdystės gydymą, įvairių metodų taikymą ir gydymo efektyvumą.
Viena aktyviausių ir veikliausių klubo narių, mūsų forumo dalyvė, Jolanta Kavaliauskienė, kurios sūneliui Jokūbui pėdutes korekcija be operacijos, taikant Ponseti metodą, buvo atlikta Hamburge, užsidegė mintimi atvežti ši metodą į Lietuvą ir pristatyti jį Lietuvos vaikų ortopedams. Šios šaunios supermamos pastangų dėka, Dr. M.F. Sinclair atvežė Ponseti metodą į Lietuvą, aprūpino pacientus nemokamais įtvarais ir jau du metus konsultuoja pacientų tėvus šleivapėdystės gydymo klausimais.
2004 m. liepos mėn. įvyko pirmoji konferencija Kaune "Įgimtos šleivapėdystės gydymas Ponseti metodu". Šiais metais, birželio 17 d., vyko pirmosios konferencijos tęsinys, kuriame Lietuvos gydytojai pristatė Ponseti metodo taikymo Lietuvoje vienerių metų rezultatus, palygino šio metodo bei iki šiol taikyto tradicinio gipsavimo efektyvumą. Konferencijoje dalyvavo vaikų ortopedai iš Klaipėdos, Kauno ir Vilniaus. Pranešimus skaitė gyd. Sinclair iš Altonaer Kinder Krankenhaus ir gyd. Jolita Gintautienė (KMUK).
Konferencijos metu gimė idėja - kitais metais surengti visų trijų Baltijos šalių konferenciją apie šleivapėdytės gydymą Ponseti metodu. Supermama Jolanta taip pat siekia skleisti informaciją apie Ponseti metodą ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Pabaltijo šalyse, Rusijoje ir Ukrainoje.
Š.m. birželio 18 d. įvyko supermamų šeimų susitikimas su gyd. M.F.Sinclair. Šleivapėdžiukų tėvai diskutavo su gydytojais vaikų gydymo klausimais. Plačiau apie tai paskaityti užsukite į supermama.lt forumą arba internetinį klubą www.sleivapedyste.projektas.lt
Šaltinis: supermama.lt
{mosimage}Jau beveik pusantrų metų supermama.lt forume, skyrelyje Vaikų sveikata, Šleivapėdžiukų klube renkasi mamos, kurių vaikučiams nustatyta įgimtos šleivapėdystės diagnozė (šleivapėdystė - įgimta pėdos ir blauzdos kaulų raumenų deformacija). Joms tai puiki galimybė pabendrauti, keistis informacija, aptarti naujus gydymo metodus, pasiklausti apie ortopedinius įtvarus, specialius batukus ir t.t.