{mosimage}Mokslininkai skuba į pagalbą moterims, norinčioms ilgai gyventi. Paskutiniai atlikti tyrimai rodo, kad moterys, leidžiančios prasiveržti savo pykčiui, gyvena ilgiau. Tai yra damos, rėkiančios ant savo vyrų, elgiasi visiškai teisingai, nes tai yra labai naudinga sveikatai.

Mokslininkai pamėgino paanalizuoti, kaip karšti porų ginčai atsispindi jų širdies veikloje. Per 10 metų buvo stebėta apie 2 tūkstančiai moterų. Pasirodė, kad atsiradę širdies veiklos sutrikimai būdavo tiesiogiai susiję su tuo, kaip jos elgdavosi iškilus ginčams su vyrais. Moterys, kurios yra linkę viską užgniaužti savyje, 4 kartus daugiau rizikuoja numirti anksčiau laiko, nei tos, kurios išsirėkia (kai reikia, ir be priežasties).

Daugeliui atrodo, kad jei moteris nepatenkinta vyru,  nutylėjimas - geriausias būdas apeiti problemą, tačiau tai netiesa. Tai gali liūdnai baigtis: kaupiant neišsakytas problemas savyje, organizme didėja streso hormonų lygis. 

Palyginus su vyrais, juos rėkimas veikia atvirkščiai. Kuo jie daugiau rėkia, tuo blogiau jaučiasi. JAV medikų atlikti tyrimai rodo, kad dažnai besikarščiuojantys vyrai rizikuoja susirgti širdies kraujagyslių ligomis. Agresyviems skandalistams gresia 30 proc. didesnė aritmijos tikimybė, ir 20 proc. didesnė ankstyvos mirties dėl bet kokių priežasčių tikimybė.

Šaltinis: utro.ru