Kultinis jaunimo dievukas Vinas Dieselis, išbandęs save komedijos žanre, sako esąs visai patenkintas nauja patirtimi.

Gegužės 27 d. pradedamoje rodyti komedijoje "Auklė" jis vaidina profesionalų karį Šeiną, kuris, paskirtas saugoti mokslininko šeimą, yra priverstas tapti jų aukle ir namų šeimininke. Kaip jautėsi raumeningas V. Dieselis, vaidindamas ne su patyrusiais kovos meistrais, o su paties įvairiausio amžiaus vaikais? "Man buvo tikrai smagu filmuotis juostoje "Auklė". Netgi pradėjau jausti savotišką kaltę, nes, vaidindamas kitokio žanro filmuose, eidamas namo galvodavau, kad mano žmona mirė, aš turiu išgelbėti visatą arba pats esu kalėjime. Šįkart viskas buvo kitaip. Patyriau daug gerų emocijų, ypač kai reikėjo filmuotis su kūdikiais," - netikėtai prisipažino amerikiečių aktorius.

Visko gali būti, kad juosta "Auklė" privertė V. Dieselį rimtai susimąstyti apie dabartinį savo gyvenimą ir šeimą. 37-erių sulaukęs Holivudo aktorius yra iki šiol nevedęs. Filmuodamasis minėtoje komedijoje ir nuolat būdamas vaikų apsuptyje, jis teigė pajutęs tokios aplinkos poveikį. "Žinoma, vaikai sužadino mano tėviškus jausmus. Nežinau, kur jie buvo iki šiol, bet dabar tikrai norėčiau tapti tėčiu," - sakė V. Dieselis.


"Forum Cinemas" informacija.