Holivudo žvaigždė Tomas Kruzas (Tom Cruise) antradienį paneigė gandus, esą jo santykiai su Keite Houlms (Katie Holmes) - tik reklaminis triukas.

     "Mane ima juokas. Tai absurdas, - sakė per filmo "Pasaulių karai" premjerą Berlyne T. Kruzas. - Įvyko kažkas didinga, kažkas nepaprasta, esu toks laimingas, kad nesitveriu savo kailyje".

     Neseniai žurnalo "People" ir savaitraščio "US Weekly" surengta apklausa parodė, kad 60 procentų respondentų mano, jog šių dviejų aktorių meile siekiama išreklamuoti būsimus filmus.

     K. Houlms atlieka pagrindinį vaidmenį filme "Betmenas. Pradžia" ("Batman Begins"), kuris pasirodys birželio 15 dieną.

     Stiveno Spilbergo (Steven Spielberg) filmas "Pasaulių karas" sukurtas pagal to paties pavadinimo H. G. Velso (H.G. Wells) romaną. T. Kruzas vaidina tėvą, mėginantį išgelbėti savo vaiką nuo ateivių.

     "Tai didis veikalas. Prisimenu nuo vaikystės, kaip augdamas klausydavausi H. G. Velso radijo pjesės ir kokią didelę įtaką jis turėjo visuomenei", - pasakojo T. Kruzas.

     Per radiją transliuojamą fantastinį kūrinį daugelis palaikė tikrove - patikėjo, kad į Žemę tikrai įsiveržė ateiviai.

ELTA