40-metė aktorė Brukė Šilds (Brooke Shields) laukiasi antrojo kūdikio. Kaip ketvirtadienį savo internetiniame puslapyje pranešė JAV laida "Entertainment Tonight", vaikutis pasaulio šviesą turėtų išvysti pavasarį.

B. Šilds, kurią po pirmojo gimdymo kamavo pogimdyminė depresija, neseniai sulaukė žiniasklaidos dėmesio dėl savo apsižodžiavimo su kolega Tomu Kruzu (Tom Cruise). Ji apkaltino kino žvaigždę "juokingai plepant" apie psichinių problemų turinčias moteris. T. Kruzas vienoje NBC laidoje pareiškė, kad B. Šilds po dukters gimimo prieš dvejus metus turėjo vartoti ne antidepresantus, o vitaminus.

B. Šilds, kuri 2001-aisiais ištekėjo už scenaristo Kriso Henčio (Chris Henchy), 2003 metais pagimdė savo pirmąjį vaiką, dukrelę Rauen Frensis (Rowan Francis). Praėjusią gegužę aktorė pirmą kartą viešai prabilo apie savo depresijas. "Šis kūdikis buvo man visiškai svetimas asmuo, - taip savo tuometinę būseną apibūdino aktorė. - Aš nežinojau, kaip elgtis. Aš nejaučiau jokio džiaugsmo".

Pogimdyminę depresiją sukelia staigus hormonų pasikeitimas. Ją būtina gydyti vaistais.

ELTA