Įdomu ką veikia dailioji Holivudo žvaigždė Catherine Zeta-Jones savo laisvalaikiu ? Manote, ji tik sukinėjasi prabangiuose restoranuose ir vakarėliuose ? Ne. Tamsiaplaukė "Legenda apie Zoro" žvaigždė laisvalaikį skiria... mezgimui!

Taip, būtent mezgimas, anot pačios aktorės, yra "labiausiai atpalaiduojanti laisvalaikio leidimo forma".

"Aš puikiai mezgu ir moku nerti vąšeliu. Mūsu su Michaeliu vaikai dėvi mano megztus megztinius, o šeimos draugai apdovanoti mano nertomis staltiesėmis ir skaromis. Esu išties nuostabi žmona", - juokėsi C.Z.Jones.

Ar nuolat besifilmuojančiai 36-rių aktorei užtenka laiko ir mezgimui ? Ir ar moteris, galinti sau leisti vaikus - keturmetį Dylaną ir vienerių Carys - rengti garsiausių dizainerių rūbais mato prasmę jiems megzti megztinius ?

"Mezgimas man padeda atitrūkti nuo Holivudo tuštybės. Vaikai gali didžiuotis, kad jų motina kaip ir kitos moterys gali jiems numegzti šilta megztinį Kalėdoms, o aš galiu džiaugtis laisvą vakarą leisdama namie su vyno taure ir mezginiu ant kelių", - žurnalas "OK!" citavo aktorę.

ELTA