Įkraunama...
Įkraunama...

Įdomios smulkmenos

QUOTE(ErikaI @ 2007 04 24, 07:06)
O va ir mano saldainių medis smile.gif

Tik labai nepeikit, čia mano pirmas blynas  blush2.gif

Saldainių medis

saldainiu medis2



Labai šaunus medelis, thumbup.gif užsimaniau saldainių blush2.gif
Atsakyti
Na kiek maciau panasi buvo ideta biggrin.gif as padarius brangiausiajam pagal si pavyzdeli
user posted image
bet dabar po neilgo naudojimo stai kaip atrodo ax.gif
user posted image
gal turit kuri patarimu kaip padaryti krutine kad ji tvirtesne butu? blush2.gif
Atsakyti
pabandyk perkimšti iš naujo arba prie vidinių sienelių pritvirtink porolono juostas g.gif
Atsakyti
Raflezija, gera pagalvėlė thumbup.gif
Atsakyti
Raflezija - nu jau paganveles fainumas thumbup.gif ziauriai man patiko...
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2007 04 12, 13:05)
na, ir cia savo pakabele savo ikeliu ax.gif

user posted image


Aš kaip suprantu doh.gif blush2.gif , tai čia tik apklijavai piešinukais iš servietėlės ir nulakavai. O kokį laką naudojai?
Atsakyti
QUOTE(Raflezija @ 2007 04 24, 12:16)
Na kiek maciau panasi buvo ideta  biggrin.gif  as padarius brangiausiajam pagal si pavyzdeli

Nu ta pagalvė man senai akyse stovi thumbup.gif thumbup.gif
Reiks ir man tokią pabandyt sukonstruot bigsmile.gif Ale kur schemą rast g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2007 04 24, 18:47)
Aš kaip suprantu doh.gif  blush2.gif , tai čia tik apklijavai piešinukais iš servietėlės ir nulakavai. O kokį laką naudojai?

gerai supratai, cia dekupazas. o laka naudojau Sadolin matini.
Atsakyti
sis tas virtuvei... juk daug laiko kai kurios ten praleidzia biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
nežinau blush2.gif tai paklausiu čia su kuo taip graziai ismarginta? isdeginta? kaip atrodo tas irankis (jei tai irankis)? aciu bigsmile.gif
Atsakyti
jei neklystu tai istekinta cia, o irankis mentele maisymui smile.gif na tiksliau parasys seimininke siu irankiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2007 04 26, 11:35)
nežinau  blush2.gif tai paklausiu čia su kuo taip graziai ismarginta? isdeginta? kaip atrodo tas irankis (jei tai irankis)? aciu  bigsmile.gif

cia isdeginta, o irankio foto dabar neturiu, bet visos ji zinot - kur mokykloj per darbeliu pamokas berniukai degindavo paveikslelius ant fanieros... ax.gif nu nezinau, ar cia praaiskejo kas nors g.gif toks uz piestuka gal dvigubai storesnis, o gale toks geleziukas kaistantis smile.gif
Atsakyti