Įkraunama...
Įkraunama...

GAP.com

QUOTE(Ingredd @ 2016 11 26, 12:48)
prisijungiate,
susirandate orders & returns,
returns,
"Click link here to generate your DHL return shipping label"
uzpildote forma,
atsispausdinate,
uzklijuojate ir i pasta ;)


Aciu jums labai 4u.gif
Sita viska maciau, bet suabejojau del to dhl ir pasto...
pas mane pasto kurjeris pats siuntas pasiima, bet jis nunesa jas i pasta ir tik ten tuomet jas uzregistruoja.
Ar pastas priimant siunta man dar turi koki lapa duoti? Jeigu taip, tai teks paciai pedint... doh.gif

Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2016 11 26, 14:09)
Aciu jums labai  4u.gif
Sita viska maciau, bet suabejojau del to dhl ir pasto...
pas mane pasto kurjeris pats siuntas pasiima, bet jis nunesa jas i pasta ir tik ten tuomet jas uzregistruoja.
Ar pastas priimant siunta man dar turi koki lapa duoti? Jeigu taip, tai teks paciai pedint... doh.gif


Nedave man nieko..
O kodel jums taip pasiseke kad pasto kurjeris paima?
Atsakyti
QUOTE(Ingredd @ 2016 11 26, 21:26)
Nedave man nieko..
O kodel jums taip pasiseke kad pasto kurjeris paima?


Darbe turim sudaryta sutarti smile.gif

Idomu per kiek laiko grazina pinigus g.gif ju puslapyje nera nurodyti terminai
Atsakyti
QUOTE(veroniux @ 2017 03 15, 21:49)
Padekit, kaip grazinti dali prekiu i gap.eu?



QUOTE(geguziukas1 @ 2017 03 16, 08:43)
Ju puslapyje prie returns reikia atsispausdinti DHL grazinimo etikete (susivedus savo kontaktinius duomenis).
I deze sudedi ka grazini, uzsakymo lape, kuri gavote su siuntiniu pazymite ka grazinate, uzrase kodukus, su priezastimis. Nuo to uzsakymo lapo nusiplesiat virsutine saknele ir likusi lapa idedat i deze kartu su siunta.
Atspausdinta siuntimo etikete kerpat pusiau - puse klijuojat ant dezes puse paduodat paste. Pasakot kad nemokamas siuntimas ir turetu moketi pastininkes viska supildyti. Laukiat apie pora sav emeilo ir tada pinigu grazinimo.
Ne karta esu grazinus - viskas sklandziai!

Atsakyti
Merginos, gal kuri turit Gapfactory/Gap dzinsini svarkeli ir patartumete koki dydi imti (xs ar s), jei Jcrew paltukus perku 2 dydzio, o megztukus xs, kartais del laisvumo s. Ty GAP (US) didinti rubai ar nelabai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zakinta: 09 balandžio 2017 - 11:26
Mergaites, ar atitinka baby 18-24 ir toddler 18-24 dydziai? 4u.gif
Atsakyti