2014 11 24, Pirmadienis
žurnalai
rekomenduojame
vardadieniai
Pagrindinis
ISLA
2014 lapkričio 21
 
Tyrimas: vaikams telefonai reikalingi jau pradinėse klasėse
2014 lapkričio 21
Lietuvoje vis jaunesnio amžiaus vaikai tampa „mobilūs“, rodo lietuviško išmaniųjų įrenginių prekės ženklo „eSTAR“ užsakymu atlikta apklausa. Daugiau nei du trečdaliai respondentų teigia, kad nuosavas mobilusis telefonas vaikui yra reikalingas jau pradinėse klasėse. Kiti 30 proc. apklaustųjų linkę manyti, kad vaikams telefonas reikalingas pradedant lankyti pagrindinę mokyklą – nuo 12 metų. Mobiliųjų telefonų reikalingumu itin mažiems vaikams (iki 5 metų) ar tik sulaukusiems pilnametystės įsitikinusi labai nedidelė dalis apklaustųjų – atitinkamai 1 ir 2 proc.
Skaityti toliau...
 
Sušlubavo vaiko mokslai? Verta pasitikrinti akis!
2014 rugpjūčio 14
Jei pastebite, kad vaikui sunku susikaupti prie knygų, ima šlubuoti jo mokslai – įsitikinkite, ar tai nėra dėl sutrikusio regėjimo. Dalį informacijos vaikas gali prarasti dėl to, kad vaizdą mato nepakankamai ryškiai.
Skaityti toliau...
 
Skubi pagalba suskilinėjusiai kulnų odai
2014 liepos 03
Vis daugiau moterų ir merginų plūsta į vaistines ieškoti gelbėjimosi priemonių suskeldėjusiai ir suragėjusiai kulnų odai. Atšilę orai paskatino dailiosios lyties atstoves pasirūpinti ne tik madingais atvirais bateliais, bet ir nepriekaištingomis kojomis. Kiekviena trokšta susigrąžinti švelnią, lygią ir sveiką pėdų odą.
Skaityti toliau...
 
Po Lietuvą su šeima!
2014 birželio 10
2014-ieji paskelbti Šeimos metais. Prasidėjus vasarai daugeliui šeimų kyla klausimas, kaip turiningai praleisti laisvalaikį, daugiau laiko pabūti kartu su vaikais. Viena dažniausių vasaros pramogų tampa išvykos tiek į užsienį, tiek po gimtąjį kraštą. Tam, kad kelionė netaptų našta, o teiktų džiaugsmo visiems šeimos nariams, būtina kruopščiai pasirinkti maršrutą ir lankytinas vietas, pritaikytas ne tik suaugusiesiems, bet ir mažiesiems keliautojams.
Skaityti toliau...
 
Septyni patarimai, kaip išsaugoti jaunatvišką odą
2014 birželio 02
Svarbiausias gražios odos receptas yra odos drėkinimas. Nors odos tipą mes paveldime, tačiau tik nuo mūsų pačių priklauso, kaip atrodys oda – suglebusi, sausa ir raukšlėta ar lygi, skaisti ir jaunatviška.
Skaityti toliau...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10REKLAMA