Įkraunama...
Įkraunama...

Svoriuk, renkies šmutkes ir varai lauk!


user posted image

Kiekviena trokštame idealios figūros. Bet savęs paklauskime kiekviena: “Ką darome dėl to? “. Vien tik noro neužtenka reik įdėti ir daug pastangų pasiekti norimų rezultatų. Žiūrime į merginas kurios turi gražų kūną ir pavydime, bet pačios nieko nesiimam? Ar bent įsivaizduojat kiek jos visko atsisako, kol jūs kemšat “nuodėmingus” užkandžius?

Šiuose namučiuose renkasi draugiškos, linksmos ir nuoširdžios mergaitės flirt.gif nail.gif brunette.gif
Labai džiugu, kad mes stengiamės ir palaikom vienos kitas, juk taip lengviau ir daug smagiau gathering.gif .
Paverkšlent dėl pliusiukų mes galim, pasidžiaugt minusiukais – irgi, bet mes jokiu būdu
NEPASIDUODAM!!!

Mums svarbu, kaip mes lieknėjame, esame ar bandome būti aktyvaus gyvenimo būdo šalininkės, taip pat gerbiame ir mylime savo kūną, į kurį nekrauname jokio šlamšto, pačios propoguojame sveiką mitybą ir raginame kitus tą daryti! Kaip bebūtų, mus vienija tikslas – BŪTI LAAAABAI GRAŽIAS!!! PAČIAS GRAŽIAUSIAS SAU!

Kadangi užsukote į šią temutę, primygtinai rekomenduojame pasiskaityti žemiau esančias nuorodas. Jos padės susidaryti įspūdį, kokiu principu lieknėjame, ir pačioms bus lengviau orientuotis, jei dar vis turėsite klausimų, mielai atsakysime!

NAUDINGI STRAIPSNIAI

Valgiu pavyzdziai
DIETŲ ŽALA!!!
Sulieknek sveikai!
Kalorijų skaičiuoklė
Svorio mažinimo taisyklės
Mitai ir faktai apie liesėjimą
Klastingos dietos
Šis bei tas apie dietas
Užslėptos antsvorio priežastys

Tokiomis būt mes nenorime:

user posted image

Mes norim būt sveikai gražios: didis.gif

user posted image

Savo tikslą jau pasiekė *Brunetė* su minus 20 kg ir Blykse su minus 19 kg, Uogulencija su minus 27 kg (iš jų 15 kg šioje temoje) ir crazy brains su minus 40 kg (iš jų 13 kg šioje temoje), Provokacija su minus 6.5 kg ir Coconuts su minus 7.1 kg, o taip pat TITA777 su minus 6.5 kg, gvatemala su minus 28 kg (iš jų 7.4 kg šioje temoje) ir laina12 su minus 18.5 kg Olinda su minus 18.4 kg!!! yahoo.gif

MES TAIP PAT PRIIMAME VISAS, KURIOS TIK PASIRYŽUSIOS PAKOVOTI SU SVORIUKU, ČIA PALAIKYSIME, PAGUOSIME, O KAI REIKĖS IR VELNIŲ DUOSIM user posted image

Bebendraujant mums atėjo idėja, jog galėtume turėti blog'ą ir kelti įvairius receptukus, nes čia jau išgirdome tiek pasakiškų idėjų, kad nevalia jų nesurinkt į vieną psl.
MAISTAS BE CENTIMETRŲ

Kadangi mes mėgstame ir pašvęsti, štai mūsų gimtadieniai!!!

user posted image

SAUSIS
9 d. – Thea!

KOVAS
24 d. – Gagutee

BALANDIS
6 d. – Provokacija ir Crystel*
20 d. – craizy brains
22 d. – Jugile


BIRŽELIS
29 d. – Afi

LIEPA
26 d. – laina12


RUGPJŪTIS
9 d. – Coconuts, Vaima ir TITA777

SPALIS
19 d. – Rutytis

LAPKRITIS
26 d. – shidochika
30 d. – Pikų Dama


GRUODIS
3 d. - Brunetė*
11 d. – Babrake


TEMUTĖS TAISYKLĖS


Merginos, norėdamos gauti prisijungimą į mūsų albumą, privalo su mumis pakankamai aktyviai bendrauti nuo prisijungimo dienos. Praėjus kuriam laikui ir užsitarnavus kitų dalyvių pasitikėjimą, galės atsiųst bent vieną savo nuotrauką Coconuts, kuri tą nuotrauką patalpinsi į albumą ir suteiks prisijungimą prie jo. Taip pat narė bus įtraukta į temos pagrindiniame puslapyje pateiktą temos narių ir jų gimtadienių sąrašą.
Labai svarbu nepamiršti kiekvieną penktadienį atsiųsti savo prisidavimo duomenukų gagutee į až. Prisidavinėjame visą dienelę, lentukę pateikiam šeštadienį. 3 kartus iš eilės neprisidavusios mergaitės braukiamos iš lentutės, lentelė turi būt graži, o sugrįžusias priimsim visada.


Jau vieną kartą prisidavusios penktadienį, atsiunčiate:
1. Šios savaitės svoris.
2. Per savaitę priaugo / nukrito.


Naujai prisijungusios atsiunčiate:
1. Pasijungimo datą šiuose namučiuose.
2. Svoris atėjus į šiuos namučius.
3. Svoris prisidavimo dieną.
4. Ūgis.
5. Tikslas.
6. Gimimo data


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gagutee: 27 vasario 2015 - 14:15
aciu , gagutee
o tai baiges tema,ir neaisku, kas but pasiryzes nauja kurt biggrin.gif

ech,pavasaris atejo...tikrai... kaip paukstukai krykstauja miske nuo pat ryto wub.gif
po savaiteles kitos, jau eisim zibuciu ieskot. maciau fb kazkas imetes , kad vilniuj jau zibuciu yr... nu bet pas mus ne miestas, dar nebus...

zodziu - arkliai seriasi pilnu tempu - vadinasi salciu nebebus biggrin.gif . Siandien atvaikiau savo storule - po prakaitu apsiputojus kumele...silta vadinasi biggrin.gif
as jau aciu die, baigiu pasveikt. tik sloga beliko ...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
As po naktines..dar negulus..ir negulsiu..nes cepaku uzsimanau doh.gif biggrin.gif pagastroliavau, db gamint eisiu jauciu miegelis tik vakare sviesis, svoris netikslus nes tik per piet pasisveriau blush2.gif

QUOTE(laina12 @ 2015 02 27, 09:25)
laba
caraite, na ir kas kad suvalgei kelis skrylius? negi dabar barstysi galva pelenais?
nesuprantu, as jusu moteriskes... Na suvalget ... buvo skanu? tai ir pajuskit malonuma, pagaliau, o ne grauzkites del kiekvieno kasnelio. IRodyta, kad emocijos yra labai svarbu svorio metimui. Kuo daugiau neigiamu emociju, savigrauzos - tuo sunkiau svoris krenta , ir atvirksciai.

svoris - 63.2 kg ...

biggrin.gif oi as nakty tiek visko prikirtau, ir su [asimegavimu, nes zinau kad tiesiog man uzejo..noriu, pasimegavau, pakaifavau... o toliau vel tvarkingai maitinsiuosi... biggrin.gif

QUOTE(afi @ 2015 02 27, 10:21)
Sveikos 4u.gif  

kas jungiasi su kava?

As su kava biggrin.gif

QUOTE(Sila85 @ 2015 02 27, 10:33)
Sveikos, o as vakar sveciuose prisivalgiau kugelio su vistiena biggrin.gif

siandien 60.7

g.gif hmmm vistiena sugunde, kugelis ne biggrin.gif

QUOTE(Crystel* @ 2015 02 27, 10:40)
Labutis  4u.gif

Mano svarstyklės labai šokinėja, turiu elektrines, užlipus man turbūt kokius 4 skirtingus svorius parodė  lotuliukas.gif iš ketvirto karto parodė jau stabilų. Atrodo neseniai baterijos keistos  g.gif

g.gif mano ir taip buvo..bet po to js vsai uzgrybavo... biggrin.gif

QUOTE(laina12 @ 2015 02 27, 15:15)
aciu , gagutee
o tai baiges tema,ir neaisku, kas but pasiryzes nauja kurt biggrin.gif


Tai cia juoku darbas (P.s- viskas beveik nukopinta nuo Olindos biggrin.gif ) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gagutee: 27 vasario 2015 - 14:22
QUOTE(Crystel* @ 2015 02 23, 09:10)
Laba visoms smile.gif

Dvi dienas piknaudziavau... siandien iskrova  blush2.gif eisiu dauuuug sportuot, kelias dienas visai apsileidau su sportu. Lauke salta slapia, o taip norisi i miskeli pabegiot...  nusprnedziau nebenesioti kontaktiniu lesiu, vakar akinukus uzsisakiau  ax.gif


Šiemet akinių metai, mano vyras irgi po penkių ar šešių metų akinius nusipirko biggrin.gif
QUOTE(laina12 @ 2015 02 24, 12:20)
sila, tingiu daug 'pasakot', bet .... pakeiciau savo mastyma, pradejau save mylet. Pakeiciau gyvenimo buda is esmes - pradejau maitintis 5-7 kart per diena, gaudavau pakankamai kaloriju (nedideli deficita sudarydavau), pradejau sportuot, daug judet ir aplamai , dziaugtis kiekviena diena. smile.gif Suaktyvinau savo medziagu apykaita, todel galiu sau leist dabar valgyti tikrai daug biggrin.gif ir nestoreti. Na, tas daug , yra salyginis, nes as labai daug kaloriju per para iseikvoju. bet kai kitose temose parasau, kad mano kaloriju norma parai 2400-3000 kcal, viso pasibaisi (tipo, per daug EDU ) biggrin.gif ...
zodziu, kai turi tiksla, valios ir noro - galima pasiekti viska wink.gif
tiek trumpai. jei kas domina, klausk...

aš irgi va čia pradėjau pas jus lankytis, motyvacija atsirado ir vietoj 67 jau 65kg, be jokių dietų didelių. Nesportavau paskutines dienas, baiginėjau sirguliuoti, bet valgiau normaliau, mėsa kepta be riebalų, daugiau daržovių. be bulvių. vaikui tik jų išverdu. ir va gražėju akyse. Dar užsiimt šiaurietišku ėjimu planuoju, biškiuką sporto ir bus laaabai geras mano kūnas biggrin.gif svarbiausia išgražėt iki rugpjūčio, vestuvės laukia smile.gif
beje, mano gimtadienis kovo 4d ax.gif
einu pasportuoti biggrin.gif studijų metais labai daug sportuodavau ir ant svorių, tai ohoho kokie raumenys ir presas buvo... bet sporto salė buvo už kelių žingsių ir nemokama, o dabar važiuoti reikia ir dar mokėt nemažai, ko pas mane dabar neįmanoma verysad.gif
Atsakyti
sveiki. as siek tiek buvau atitrukus nuo "sito reikalo", atostogu buvau, bet dabar vel grizau ir vel stengsiuos kaip ir jus wink.gif
Atsakyti
QUOTE(zydra30 @ 2015 02 27, 18:18)
sveiki. as siek tiek buvau atitrukus nuo "sito reikalo", atostogu buvau, bet dabar vel grizau ir vel stengsiuos kaip ir jus wink.gif

Del ilgo tarpo neprisidavimo, ir neperspejimo- pvz kad gal mi lenteleje atostogas, is lenteles isbraukiau ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, aciu uz naujus namucius 4u.gif
Atsakyti
Laba vakara smile.gif

pagaliau si diena baigesi Ir galiu istempti kojas savo lovyteje smile.gif siandien daug darbo buvo tai jauciuos kaip po itin gero sporto biggrin.gif na nera to blogo kas neiseitu i gera.

dabar aktuali tema del kariniu apmokymu grazinimo. Ka jus i tai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Crystel* @ 2015 02 27, 23:41)
Laba vakara smile.gif

pagaliau si diena baigesi Ir galiu istempti kojas savo lovyteje smile.gif siandien daug darbo buvo tai jauciuos kaip po itin gero sporto biggrin.gif na nera to blogo kas neiseitu i gera.

dabar aktuali tema del kariniu apmokymu grazinimo. Ka jus i tai? smile.gif

Dabar aktuali tema sukneles spalva biggrin.gif
Atsakyti
Su ta suknele tai nesamone biggrin.gif as matau auksine ir zydra biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Kavinuosi.
Atsakyti
Labuka smile.gif

QUOTE(Crystel* @ 2015 02 28, 00:21)
Su ta suknele tai nesamone biggrin.gif as matau auksine ir zydra biggrin.gif

Na as kokios tk nemacau, balta+auksine,, melyna+juoda, vel balta+auksine, tada melsva+zalsvai juoda...nu topine :S daugiau neziuriu, nes nerva nelaiko biggrin.gif
Atsakyti