Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonukė

O nuo ko ta tridiene buna? Ir ka daret, kai vaika isbere? Ar tepet kokiais vaistukais kuneli?
Papildyta:
Radau pati, tai ko klausiau 4u.gif

Inkubacinis tridienės karštinės periodas yra apie 10 dienų. Užsikrečiama per kvėpavimo takų sekretą, seiles. Įrodyta, kad apie 90 proc. naujagimių turi imunitetą, įgytą iš motinos. Šis įgytas imunitetas pradeda nykti mažyliui sulaukus maždaug 6 mėnesių. Todėl tridiene karštine dažniausiai serga vyresni nei pusės metų vaikai. Nustatyta, kad beveik visi 3-5 metų vaikai turi antikūnų, kovojančių prieš šį herpeso virusą (HV6), taigi yra persirgę tridiene karštine.


Svarbiausia:
- karščiuojančiam vaikui "mušti" temperatūrą, nes gali kilti traukulių pavojus,
- duoti gerti daug skysčių,
- galima vartoti homeopatinius imuninę sistemą stiprinančius
Atsakyti
Sveikos mamytės. Turiu įtarimą, kad mes irgi sergame raudonike (vaikui 1 m. ir 4 mėn.). Kelias dienas buvo neaukšta (iki 37,5) temperatūra, o paskui išbėrė visą kūnelį. Negana to, dar tuo metu buvo mme prie jūros ir maudėmės doh.gif
Tačiau keisčiausia, kad mus prieš porą savaičių skiepijo nuo MMR, tai kaip galėjome susirgti - ar tai galėtų susirgimas lengva foma po skiepo? blink.gif
Atsakyti
Mano mažylis persirgo karštine, dabar žiauriai išbertas, niekur nerandu kaip tuos išbėrimus gydyti, ar jie praeina savaime? Parašykit kas žinote.
Atsakyti
QUOTE(rasazaza @ 2006 06 27, 17:27)
Mano mažylis  persirgo karštine, dabar žiauriai išbertas, niekur nerandu kaip tuos išbėrimus gydyti, ar jie praeina savaime? Parašykit kas žinote.

MANISKIUI IRGI BUVO , TIE BERIMAI PRAEJO SAVAIME!MES GULEJOME LYGONINEI, TAI GAVOM ISRASA , KAD HERPIO VIRUSAS! IDOMU AR TAI TAS PATS? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasazaza @ 2006 06 27, 16:27)
Mano mažylis  persirgo karštine, dabar žiauriai išbertas, niekur nerandu kaip tuos išbėrimus gydyti, ar jie praeina savaime? Parašykit kas žinote.


berimai praeina patys tikrai nieko daryti nereikia, vieniem praeina per 1 diena kitiem per dvi, tikrai turetu pranykti per tris dienas. Sveikit 4u.gif


QUOTE(olley @ 2006 06 27, 22:41)
MANISKIUI IRGI BUVO , TIE BERIMAI PRAEJO SAVAIME!MES GULEJOME LYGONINEI, TAI GAVOM ISRASA , KAD HERPIO VIRUSAS! IDOMU AR TAI TAS PATS? g.gif


mums tai gydytoja minejo kad tai vienas is daugybes herpio virusu g.gif
Atsakyti
Mano mažoji prieš mėnesi turbut irgi sirgo karštine viskas atitinka palei jūsų aprašyma, tris dienas laikėsi temperatūra ir paskui išbėrė, bėrimas per pora dienų išnyko. Bet vakar vėl pakilo temperatūra nejaugi vėl užėjo karštinė ar gali per mėnesi du kartus pasireikšti g.gif
Atsakyti
Atrodo ir mano maziukui ka tik 3 dienu karstine buvo. Karciavo 3 dienas, ir isbere visa veiduka raudonais spuogiukais, atrodo, kaip prakaitiniai spuogiukai.

Issikvieciau gydytoja, tai nustate, kad cia angina. Bet temperaturos tai jau nebera?!! O del isberimo, pasake, kad cia prakaitine tikriausiai.

Nebezinau, net ka ir daryti, ar duoti tuos geriamus antibiotikus ar ne? g.gif
Gal cia visai ne angina, o paprasciausia karstine ir tiek. unsure.gif
Is kur zinoti?? Gal gydytoja suklydo nustatinedama diagnoze, o as be reikalo antibiotikus vaikui duosiu? Ir dar klausimas ar jis juos gers...
visiskai pasimeciau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivora @ 2006 07 12, 18:48)
Atrodo ir mano maziukui ka tik 3 dienu karstine buvo. Karciavo 3 dienas, ir isbere visa veiduka raudonais spuogiukais, atrodo, kaip prakaitiniai spuogiukai.

Issikvieciau gydytoja, tai nustate, kad cia angina. Bet temperaturos tai jau nebera?!! O del isberimo, pasake, kad cia prakaitine tikriausiai.

Nebezinau, net ka ir daryti, ar duoti tuos geriamus antibiotikus ar ne?  g.gif
Gal cia visai ne angina, o paprasciausia karstine ir tiek.  unsure.gif
Is kur zinoti?? Gal gydytoja suklydo nustatinedama diagnoze, o as be reikalo antibiotikus vaikui duosiu? Ir dar klausimas ar jis juos gers...
visiskai pasimeciau  blink.gif

Jei gydytoja mato, kad angina tai reikia duoti antibiotikus.nesitiki, kad gydytoja galejo suklysti del anginos, jei ja sergama tai puikiai matosi. Dabar tokie nekokie orai schmoll.gif Mano dickis neseniai turejo angina, o dukra tridiene karstine verysad.gif
Atsakyti
O as skaičius, kad anginos be tyrimu negali nustatyti būtent svarbiausia reikia isiaiskinti kas sukėlė anginą. Esu skaičius žurnale, jeigu angina kilo dėl virusų, antibiotikų nereikia. Yra kažkokie vaitinėse pirkti specialus testai nustatyti kas sukėlė anginą. Mano gydytoja irgi visada iškart išrašydavo antibiotikus jei tik vaikui pakildavo temperatūra ir matydavo kad gerklė raudona. Prieš savaite rašiau kad irgi pakilo temperatūra daktarė išrašė antibiotikus bet aš ju nedaviau ir po paros temperatūra nukrito vaikas visiškai buvo sveikas 4u.gif
Atsakyti
Gali gi ir gydytojos suklysti, juk nera taip lengva maziuikui nuziureti gerklyte. O ir pozymiu anginos nematau. Vaikas geria viska valgo ir ryjant net nesuverkia. O temperaturos 2 para nera. Tik baisiai isbertas visas, bet cia tikriausiai nuo prakaito.
Na gydysimes ir ziuresim kas bus toliau ir ka gydytojai sakys rolleyes.gif

O per tokius karscius labai greit galima persalti. Uztenka tik gero skersvejuko ir jau yra beda blink.gif

Linkiu visom nesirgti o ypac kad nesirgtu musu maziausieji wub.gif
Atsakyti
Ir mano maziui tridiene karstine verysad.gif ,labai prisikankinom ,temperatura laikesi 39,7 ,numust negalejom doh.gif verysad.gif ,verke ir verke vargsiukas.Daktare nustate virusine ir skyre antibijotiku,o as ir daviau 2 dienas,bet kai pamaciau isberimus viskas paaiskejo ,tai nutraukiau ,nes per velykas mes jau sirgome ta liga tik lengvesne forma.Siandien jau 4-ta diena,tai temperatura ryte buvo37,6 o isbertas labai smarkiai.Linkiu niekam nesirgti ir neleiskit buciuoti savo maziuku,nes daug visokiu virusu persiduoda.
Atsakyti
Teko ir mums su šia bjauria "liga" susidurti sad.gif per šitas šventes pakilo temperatūra iki 39, sunkiai sekėsi numušti ir laikėsi tris dienas...kankinosi ir vaikas ir aš, aišku poto išbėrė...šiandien pasirodėm gydytojai, tai ji mane truputi nustebino, patvirtino mano diagnozę, kad tikrai tridienė, nusiuntė į infekcinę ligoninę ir išrašė tavigilio tabletes nuo bėrimo blink.gif kiek skaičiau, tai bėrimas turi savaime praeiti, o tos tabletės nėra labai jau naudingos vaiko organizmui, tai vat dabar truputi pasimetusi ar tikrai reikia jas gerti g.gif
Atsakyti