Įkraunama...
Įkraunama...

Raudonukė

Jau antra diena mano maziuke labai smarkiai karciuoja. Temperatura laikosi iki 38.92 ir nekrenta, nors duodu zvakutes. Nevalgi...pavalgo truputi ir tik miega, ir miega. Nemanau, kad dantukai kalti, nes visai nekisa kumstuku i burnyte, ir nesidomi zaislais.

Atsakykite skubiai!
Atsakyti
KUO SKUBIAU KVIESK GREITAJA MEDICICNOS PAGALBA SU PEDIATRU
Atsakyti
duok dauk gerti, kad ir po lasiuka, bet daug skysciu, idealu butu, jeigaletu padaryt slapimo ir kraujo tyrimus, kurie parodytu infekcija, jei ji yra
siaip manyciau gal temperatura nuo gerklytes bus, ar neparaudusi, nes dabar tokie permainingi orai, ir be to stiprus vejas gal patrauke

bet kuriuo atveju reikalinga pediatro konsultacija, tegu padaro tyrimukus wink.gif
Atsakyti
o tai kiek laiko tavo lelytei?
girdejau, kad apie 6-7 menesi uzeina triju dienu karstine, kai kas vadina raudoniuke. tris dienas karsciuoja, ir jokie vaistai nenumusa temperaturos, o trecia diena ismeto raudonais spuogais.... tuo viskas ir baigiasi
Atsakyti
Aciu uz patarimus smile.gif

Mums yra triju dienu karstine. Jau atrodo buvo nukritus uzvakar temperatura, o va sendien tai jetus, koki vaika atsikelus raudona demem visa kuna nusieta pamaciau. Labai issigandau, tai va tik is daktaro grizom.
As ta pati maniau, kaip ir Jus wub.gif
Bet tokio berimo nesitikejau sulaukti...tik kojytes ir rankytes nedemetos smile.gif
Tai va israse vaistuku nuo berimu. Gersim ir gydysimes smile.gif

Va tokios naujienos heart.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saules_spindulelis: 19 rugpjūčio 2004 - 16:13
mums beveik 10men ir mes jau persirgom raudunuke. pries dvi dienas isbere pilvuka ir nugaryte, o dar pries dvi dienas buvo pakilusi 40C temperatura, issikvietem gydytoja, apziurejo ir pasake,kad tai gerklyte, gydemes antibiotikais, o stai po to pasirode raudonos demeles ir supratom is kur ta auksta temperatura. siandien jau berimo nematyti, nes po 2-3 dienu isnyksta, galima sakyti jei ne ta temperatura gana lengvai pernesem. guodziames tuo kad jau igavom imuniteta visam gyvenimui.
tik man labai idomu, kad skiepu pase yra skiepai nuo raudoniukes, bet mes nebuvom skiepyti gal kas zino kokio amziaus skiepijami vaikai, ar cia laisvai gali pasirinkti -nori skiepiji, nori -ne.
P.S. beje maciau skiepu pase ir skiepus nuo tymu, kokio amziaus reikia skiepyti vaikus ir ar tikrai paskiepyti neserga.
Atsakyti
Pagal skiepu kalendoriu nuo raudoniukes ir tymu skiepijama 15-16,5 menesiu.
Atsakyti
o gal cia buvo triju dienu karstine? g.gif
simptomai tai panasu: kula 2-3 dienoms auksta temperatura, po to nukrenta ir isberia.... g.gif
Atsakyti
as irgi maniau,kad tai 3 dienu karstine, bet gydytoja patvirtino, ad tai raudoniuke, tik nelabai 5sivaizduoju kur galejo uzsikresti, pastaruoju metu mazai kur vazinejom.
Atsakyti
Va ir mus istiko tokia pati beda:( mazajai 8.5 men. tris paras karciavo iki 40C blink.gif veziau i klinikas, kur padare slapima ir krauja, rode virusa...bet nezinojom nuo ko, o va jau vakar nekarciavo ir isbere mazais raudonais spuogeliais kakta, galvyte, pilvuka ir nugaryte. kaip supranu, ir mums bus karstine sad.gif kol kas nieko nedarome, laukiu pietu ir skambinsiu gydytojai, nes siandien sekmadienis niekas nedirba...o greitosios nenoriu kviest, nes kai buvom iskviete, tai norejo nuo temperaturos analgina leist, o jis GRIEZTAI DRAUDZIAMAS!
Atsakyti
Mano mažylis jau serga nuo pirmadienio.Ryte pakilo temperatūra,buvo 38.6,jokiu kitokių simptomų nebuvo(nei kosėjo,nei slogavo).Pasidarė irzlus,blogai pradėjo valgyti.Kai sukildavo aukšta temperatūra,sugirdidavau Ibufeno sirupo,o nakčiai esant reikalui įvesdavau Efferalgano Žvakutę.Antradienį į namus išsikviečiau pediatrę.Ji norėjo abžiurėti vaiko burnytę,bet jis pradėjo verkti ir nesileido būti abžiurimas.Tada gydytoja pasakė,kad jam stomatitas,dėl to nesiliaidžia prisiliesti prie burnytės.Paskyre Amoxicillino antibiotikus,burnytei tepti Mundisai gelio.Man jos išvada pasirode keista,nes kai man vaikas išsižiodavo,burnyte buvo švari.Susisiekiau su kitą gydytoja,ji liepe 3 dienas palaukti,tik numušynėti temperatūrą,o jau 3-čią dieną paskyre Umckalor lašus,gerti po 5 lašus trys kartus dienoje.Aš taip ir dariau,ketvirtą dieną,temperatūra normalizavosi,bet vaiką išbėre.Gydytoja liepe vaistus nutraukti.Ir paskyre Clemastino sirupo nuo alergijos.Ir liepe stebėti.Jau trečia para po išberimo,bet bėrimas dar yra. sad.gif Ir nesako,kas jam.Gal kas žinote gerai išmananti savo darbą pediatrę Šiauliose,kad galečiau pas ją kreiptis?Nes visai jau esu pasimetusi ir pasibaisėjusi gydytojų atliekamų darbų.Ar jūsų vaikiukams taip buvo?Ar mes galime eiti į lauką? g.gif
Atsakyti
Mano berniukui, tris dienas temperatura buvo 38-39, o po to temperatura nukrito iskart ir vaika isbere. Jam buvo tridiene karstine. Atleke tada net dvi pediatres i namus, nes jam vos 6 men buvo, tai paskyre tik paracetamolio zvakute, ir daug skysciu gert. Berimas laikesi kelias dienas
Atsakyti