Įkraunama...
Įkraunama...

J. Crew gerbėjoms!

Kviečiame į naują temą

Merginos, prašymas,

Kai komentuojate gautą rūbą, parašykite savo išmatavimus (ūgį jei reikia), tikslų daikto pavadinimą ir kokį dydį gavote 4u.gif
Labai laukiame gautų rūbelių fotoreportažų! Tai suteiktų temai informatyvumo, aiškumo user posted image!
Temoje galima nevaržomai vartoti kreipinį "Tu" mirksiukas.gif
Sena diskusijų tema
Dar senesnė diskusijų tema
Dar dar senesnė diskusijų tema
J.Crew išparduotuvė

BŪKIM GRAŽIOS IR STILIGOS user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 01 vasario 2015 - 14:29
QUOTE(Tiffany @ 2015 01 31, 16:50)
Mergaites, patarkit, sita paltuka imti 6 ar 8 su 106 klubais ir 92 krutine  4u.gif

https://www.jcrew.co...p;bmUID=kISb.oo



QUOTE(Ms.Blonde @ 2015 01 31, 20:11)
Man atrodo 6 pakaktu.


Mergaites, turbut is 8 iskrisciau? g.gif
Atsakyti
Paskaitykit - ten atsiliepimuose rašo, kad didintas.
Viena esą nešioja 4 pirko 00 ir tiko ("Love, love, love. I have bought the neon papaya in a size 00 (I am the size 4)").
Aš nerizikuočiau imti didesnio nei šiaip nešioju.
(bet 00 vietoje 4 tai irgi biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 01 vasario 2015 - 14:34
QUOTE(rastafarinas @ 2015 02 01, 15:32)
Paskaitykit - ten atsiliepimuose rašo, kad didintas.
Viena esą nešioja 4 pirko 00 ir tiko ("Love, love, love. I have bought the neon papaya in a size 00 (I am the size 4)").
Aš nerizikuočiau imti didesnio nei šiaip nešioju.

Kad didintas as suprantu, tik neaisku kiek, nes atsiliepimai skirtingi, maniau, gal cia bus zinanciu 4u.gif paprastai nesioju M, tai atitinka 6-8 arba 8-10 dydziu
Atsakyti
Gal kuri mergina parašys jums išmatavimus paltuko (aš tokio neturiu).

Čia iš senesnių temų, bet apie mažesnį dydį:
"Man su 89krutine ir 1,62 ugiu - 0 dydis tobulai 4u.gif didintas tas paltukas siek tiek :)Manau jums 0 reikia smile.gif"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 01 vasario 2015 - 14:40
QUOTE(Tiffany @ 2015 01 31, 15:50)
Mergaites, patarkit, sita paltuka imti 6 ar 8 su 106 klubais ir 92 krutine  4u.gif

https://www.jcrew.co...p;bmUID=kISb.oo


Jūsų vietoje to paltuko nepirkčiau visai 4u.gif Toks modelis smėlio laikrodukus/kriaušes gali paversti bačkutėmis. Vis tiek reikia dydį rinktis pagal plačiausią vietą, nes kas bus, kai palto neužsisegsit.

Bent tokią išvadą padariau pagal save, bevarvindama seilę į coconą.
Atsakyti
dar čia diskutuoja apie jį.
Atsakyti
QUOTE(Ilka* @ 2015 02 01, 15:38)
Jūsų vietoje to paltuko nepirkčiau visai  4u.gif  Toks modelis smėlio laikrodukus/kriaušes gali paversti bačkutėmis. Vis tiek reikia dydį rinktis pagal plačiausią vietą, nes kas bus, kai palto neužsisegsit.

Bent tokią išvadą padariau pagal save, bevarvindama seilę į coconą.

Aciu uz nuosirdu patarima, teks sios minties atsisakyti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilka* @ 2015 02 01, 14:38)
Jūsų vietoje to paltuko nepirkčiau visai  4u.gif  Toks modelis smėlio laikrodukus/kriaušes gali paversti bačkutėmis. Vis tiek reikia dydį rinktis pagal plačiausią vietą, nes kas bus, kai palto neužsisegsit.

Bent tokią išvadą padariau pagal save, bevarvindama seilę į coconą.


drinks_cheers.gif


pagal krūtinę per akis 6, bet klubams bus mažai.
Aš 6 turiu su 95 klubais ir nenoriu mažesnio
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 02 01, 16:46)
drinks_cheers.gif
pagal krūtinę per akis 6, bet klubams bus mažai.
Aš 6 turiu su 95 klubais ir nenoriu mažesnio

Aciu, mergaites 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 02 01, 16:46)
drinks_cheers.gif
pagal krūtinę per akis 6, bet klubams bus mažai.
Aš 6 turiu su 95 klubais ir nenoriu mažesnio


Čia labai skirtingai.
Aš su 96 klubais turiu 2 dydį ir tikrai apie 4 net kalbos negali būti, nes būtų kaip beformis maišas.
Atsakyti
Uzsukau siandien i JCrew - nelabai ko reikejo, bet norejau salikeli apziuret ir papuoliau pas megstama konsultante, tai kai pradejo ji man naujienas ir siaip viska rodyt, siulyt, tai vos nepavelavau su vyru susitikt biggrin.gif

Tik viena bliuskyte is sale nusiziurejau, bet visos labai kreivom siulem (ties prieziuros etikete kur isiuta), tai susilaikiau. O ir medziaga is tu, kur su pasviesejimais (uzmirsau pavadinima, tokio tipo, tik gal ne tiek ryskiai matesi), tai dar ir pinigu pagailejau, nes man daznai toj medziagoj po skalbimo skyluciu atsiranda, net ne visada reikia skalbt, kad susigadintu sad.gif Galvojau nerasiu nuorodos, bet pavyko surast - BLIUSKYTE.

Uztai pagirsiu si kaklo papuosala ir apyranke - grazuoliai wub.gif Iskart patrauke demesi ir tokie lengvai derinami atrodo. Realiai nestovi taip lygiai kaip foto, pasisukus kiekviena dalelyte ir del to man dar graziau. Tik kaklo papuosalas be galo trumpas, man per arti kaklo. O apyranke vilioja, bet neskubejau dar pirkt (laikausi savo pazado biggrin.gif ).

Firework floral scarf salikelis grazus, bet realybej nesugunde manes - nebuvau atkreipus demesio, kad jis infinity tipo, tai kiek nepatiko tas. Bet siaip ir spalvos man nelabai lipo, ir derint atrode neturesiu kur, tai nepirkau.

O si kailini salikeli apziurejau ir niekam nerekomenduoju - ziauriai siauras (ko is foto nepasakytum) ir toks nekailinis..... Netvarkingas kailiukas, atrodo net nelabai tikras, labiau dirbtinas ir aisku tas plotis juokingas - jei ir pavyks 2 kartus apvyniot, tai vistiek skystas liks...

QUOTE(keistuole @ 2015 02 01, 16:46)
pagal krūtinę per akis 6, bet klubams bus mažai.
Aš 6 turiu su 95 klubais ir nenoriu mažesnio


Bent pagal kokona lyginant, tai man rodos 6 tiems klubams uztektu - pas mane gal 98cm klubai ir dar pilna vietos (kokona 4 dydzio turiu), tai 105cm klubai i 6 tikrai tilps.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 01 vasario 2015 - 23:24