Įkraunama...
Įkraunama...

Alergija pėdkelnėms

labukas nezinau kur tiksliai kurti tema,tai sukuriau cia,jau seniai turiu tokia problema,turiu alergija pedkelnems ir kojinems 50den ir daugiau,kas kart atexjus rudeniu ir ziemai,prasideda alergine reakcija,kadangi darbe turiu muveti pedkelnes,tai man tai problema,iki 40den viskas gerai,bet kaip tik apsimaunu 50-80den pedkelnes tai po 10 val darbo,lb nezti kojytes,raudonuoja,degina,buvau pas alergologe dariausi tyrimus,pasake kad as ne alergiska aplamai,gal kas turit kokia problema?
Atsakyti
QUOTE(editaaa87 @ 2014 11 23, 18:19)
labukas nezinau kur tiksliai kurti tema,tai sukuriau cia,jau seniai turiu tokia problema,turiu alergija pedkelnems ir kojinems 50den ir daugiau,kas kart atexjus rudeniu ir ziemai,prasideda alergine reakcija,kadangi darbe turiu muveti pedkelnes,tai man tai problema,iki 40den viskas gerai,bet kaip tik apsimaunu 50-80den pedkelnes tai po 10 val darbo,lb nezti kojytes,raudonuoja,degina,buvau pas alergologe dariausi tyrimus,pasake kad as ne alergiska aplamai,gal kas turit kokia problema?

tai gal jus alergiska kokiam pluostui... bet ne pacioms pedkelnems. bandykit pirkti kitokios sudeties...
Atsakyti
QUOTE(editaaa87 @ 2014 11 23, 18:19)
labukas nezinau kur tiksliai kurti tema,tai sukuriau cia,jau seniai turiu tokia problema,turiu alergija pedkelnems ir kojinems 50den ir daugiau,kas kart atexjus rudeniu ir ziemai,prasideda alergine reakcija,kadangi darbe turiu muveti pedkelnes,tai man tai problema,iki 40den viskas gerai,bet kaip tik apsimaunu 50-80den pedkelnes tai po 10 val darbo,lb nezti kojytes,raudonuoja,degina,buvau pas alergologe dariausi tyrimus,pasake kad as ne alergiska aplamai,gal kas turit kokia problema?

Mano problema panasi, bet man labai sauseja oda,pleiskanoja. nusiemus pedkelnes ju vidus visas "baltas"..
Atsakyti
Kad alergija pedkelnem savaime - tai cia nesamone. Organizmas nepazista kad yra pekdelnes, kas ne pedkelenes. Gali buti reakcija kazkuriam pluostui, ir siaip jau didele tikimybe jog bus naturaliam pluostui. Gali buti dazams. Paeksperimentuokite su skirtingomis pedkelniu sudetimis. Denai cia nieko nesako, tikrai ne i ta uzrasa ziurite ieskodama priezasciu
O galbut kojos nepakankamai ''kvepuoja'' pedkelnese, jusu kojos tam jautresnes. Storesnes uzsisedate sausuoju sezonu, kai oda ir taip pasauseja. Susideda du dalykai ir sustiprina vienas kita.
Man irgi ne kiekvienos pedkelnes gerai jauciasi ant koju, kalbu apie iprastas sintetines tiek storesnes, tiek plonesnes. Buna kad nusiperku naujas ir vos pasimatavusi ismetu, nes ''kandzioja'' koja, siurkscios buna.
Atsakyti