Įkraunama...
Įkraunama...

Free People

Free People

user posted image
Dalinamės įspūdžiais ir patirtimi thumbup.gif
Free People išparduotuvė
user posted image



SENA TEMA
Atsakyti
Aciu, enura, uz temute 4u.gif

QUOTE(mimsy @ 2014 11 17, 13:12)
wow Vvaiva, nerealiai, kiek groziu  bigsmile.gif Man tik ta suknele su akim labai jau tau didele, parduociau, o visa kita ziauriai grazu, o kiek batu pas tave, vieni uz kitus dailesni  wub.gif Buvo i ka akis paganyti  bigsmile.gif  wub.gif

Aciu aciu sunglasses2.gif
Taip, ta su akim didele... ir pati matavausi, ir draugei rodziausi, sake, gerai visai... Na, nezinau, jei uzplauks parduot, parduosiu biggrin.gif Tokia miela man ji wub.gif Ir ne kaip suknele, o greiciau, kaip ilgas bliuzonas. Galima su dzinsais, megztom timpom rengtis, kokia bliuskyte aukstu kaklu po apacia ziema g.gif Zodziu, mastysiu del jos dar. Bet faktas, kad XS tikrai geriau butu buves. 4u.gif

QUOTE(Kriziukas @ 2014 11 17, 13:13)
1-7-9 fainiausi wub.gif 
tas storas megztinis kaip paltukas bigsmile.gif  didintas?

o suknele pirma, tik tamsia gal jau persigalvojot ir parduosit? biggrin.gif

Megztukas S dydzio pas mane, tai nemanau, kad didintas. XS geriau gal butu, bet siaip smagus toks. Jis ne is tu siauru, apgulanciu, tiesus modelis. Beje, rankoves man jo trumpokos. XS gal dar trumpesnes butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2014 11 17, 14:17)
Aciu, enura, uz temute  4u.gif


4u.gif aha baigesi pacioj idomiausioj vietoj biggrin.gif tik pakomentuot neturiu kada normaliai, dirbu cool.gif , vakare parasysiu 4u.gif
Atsakyti
Pati teturiu kelias palaidas suknutes vasarai pasilikus (nesusidraugavau rimciau su sia firma, o ir kai ka teko grazint del blogos kokybes), bet vis pastebiu sia tema. Grazu dauguma rubeliu, nors ir ne mano stiliaus 4u.gif

VVaiva taip viska suderina, kad prikibt nera prie ko thumbup.gif Bet man ypac patiko suknele su akim, rombuotas bliuzoniukas ir 4 bei 5 megztukai wub.gif Ta 4-a turejau wishliste, po to ismeciau, o dabar vel atgal patupdziau - reikia nuolaidos, bet labai reikia jo ir siaip....

O pati laukiu sios suknutes - labiau raudonos noriu, bet pasiemiau ir juoda. Ne visai FPiskas stilius man ji, bet ir gerai, nes galiu nesiot ir as tada biggrin.gif Tikiuosiu sulauksiu, nes pristato tokia nelabai garsi siuntu tarnyba, kuri viena mano siunta yra praganius - pristatymo data praeita pirmadieni, bet aisku negavau ir visa savaite jokio atnaujinimo tracking sistemoj (o paskutinis irasas visai salimoj valstijoj, tai jau tikejausi per 1-2 dienas pristatys), o ir FP liepe dar laukt, tai laukiu....

Turiu dar klausima del batuku 4u.gif Idomu kaip dydziai atitinka, kaip kokybe ir ar tiktu platesnei kojai. Domina Jeffrey Campbell, Free People ir Naya firmos. Gal kuri kazka turit ir pakomentuosit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 17 lapkričio 2014 - 15:23
Aciu, Ms.Blonde 4u.gif
Tas 4 megztukas tai siaip reikalingas daiktas rudeni, ziema. Nera kazkas wow, bet siltas, patogus ir ivairiu derinuku galima susigalvot. Del to pirkt ji verta drinks_cheers.gif

Suknute ta raudona daili wub.gif As pati tokio modelio nemegstu, bet raudonos spalva nereali wub.gif
Batu FP nepirkus, o J.Campbell turiu kelias poras, bent man daugmaz atitinka. Turiu basutes 9.5 ir 10 dydzio, tinka ir tas, ir tas, nesiskiria labai daug g.gif Europini nesioju 40. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2014 11 17, 17:10)
Aciu, Ms.Blonde  4u.gif
Tas 4 megztukas tai siaip reikalingas daiktas rudeni, ziema. Nera kazkas wow, bet siltas, patogus ir ivairiu derinuku galima susigalvot. Del to pirkt ji verta  drinks_cheers.gif

Batu FP nepirkus, o J.Campbell turiu kelias poras, bent man daugmaz atitinka. Turiu basutes 9.5 ir 10 dydzio, tinka ir tas, ir tas, nesiskiria labai daug  g.gif Europini nesioju 40.  4u.gif


As ta megztuka kasdienai su odinem kelnem ar dzinsais nesiot isivaizduoju. Kiek ieskau tokio ilgesnio megztuko, tai taip nieko gero neatrandu (na pora nusipirkau, bet norisi daugiau).

O JC batukai i siauresne puse? Kazkodel tokia nuomone apie sia firma susidarius esu. Kaip tycia prie manes nei vienoj pardej ju nera, o siustis kelias pora brangoka (uzknisa visas procesas laukimo/gavimo/grazinimo, o pinigai tuo metu uzsaldyti).
Atsakyti
Na va pakomentuosiu VVaivos grozius biggrin.gif

Patiko Stole My Heart. Vis tik ji grazi man wub.gif ir su dzinsais kaip tunika, ir visai patiko su tuo megztiniu su kailiais, taip idomiai atrodo.
O vat suknele su akim tai tikrai didoka, reikia mazesnes pagal mane, butu graziau ax.gif
On a Roll Sweater tunic nors ir platus, bet man labai fainas ir ant Taves thumbup.gif ziurisi
Taip pat grazus ir bordo megztukas bei baltas siuvinetas bliuzonas thumbup.gif
Ir dar labai grazu man sviesi neriniuotoji suknele su megztuku wub.gif

zodziu, beveik viskas laaabai grazu ir stilinga wub.gif o jau apie batu kolekcija tai patyliu cool.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 11 17, 17:14)
O JC batukai i siauresne puse? Kazkodel tokia nuomone apie sia firma susidarius esu. Kaip tycia prie manes nei vienoj pardej ju nera, o siustis kelias pora brangoka (uzknisa visas procesas laukimo/gavimo/grazinimo, o pinigai tuo metu uzsaldyti).

Hmmm, lyg ir i siauresne g.gif Tiesa sakant, mano JC visi suvarstomi ir su dirzeliais, kur plotis reguliuojasi, tai sunku pasakyt g.gif Bet siaip nera platus tikrai. 4u.gif

QUOTE(enura @ 2014 11 17, 23:04)
Na va pakomentuosiu VVaivos grozius  biggrin.gif

Patiko Stole My Heart. Vis tik ji grazi man  wub.gif ir su dzinsais kaip tunika, ir visai patiko su tuo megztiniu su kailiais, taip idomiai atrodo.
O vat suknele su akim tai tikrai didoka,  reikia mazesnes pagal mane, butu graziau  ax.gif 
On a Roll Sweater tunic nors ir platus, bet man labai fainas ir ant Taves thumbup.gif ziurisi
Taip pat grazus  ir bordo megztukas bei baltas siuvinetas bliuzonas  thumbup.gif 
Ir dar labai grazu man sviesi neriniuotoji suknele su megztuku  wub.gif

zodziu, beveik viskas laaabai grazu ir stilinga  wub.gif o jau apie batu kolekcija tai patyliu  cool.gif  biggrin.gif

biggrin.gif Ech batai batai... Jau net neziuriu as ju tame Yoox, bijau rast kazka wacko.gif
Aciu uz komentarus aciuks.gif
Atsakyti
Vvaiva nuostabi tavo fotosesijs thumbup.gif ,viska graziai suderinus bigsmile.gif . man labai graziai ziurisi 4megztukas ir spalva labai tau tinka wub.gif pas mane pilkas as juo labai patenkinta wub.gif . Ir 9megztukas grazuolis,jei rasiu nebloga kaina pirksiu irgi sau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zaliass @ 2014 11 18, 09:19)
Vvaiva nuostabi tavo fotosesijs  thumbup.gif ,viska graziai suderinus  bigsmile.gif . man labai graziai ziurisi 4megztukas ir spalva labai tau tinka  wub.gif pas mane pilkas as juo labai patenkinta  wub.gif . Ir 9megztukas grazuolis,jei rasiu nebloga kaina pirksiu irgi sau  mirksiukas.gif

Aciu! aciuks.gif
Taip, labai mielas tas nr.9. Siltas atrodo, jaukus wub.gif
Atsakyti
VVaiva modeliukas wub.gif
VVaiva, koks beformio megztuko pavadinimas? biggrin.gif ir labai tas rubelis virsutinis kur ant stole my heart sukneles labai mielas, is kur jis? ax.gif

QUOTE(VVaiva @ 2014 11 17, 14:17)
Taip, ta su akim didele... ir pati matavausi, ir draugei rodziausi, sake, gerai visai... Na, nezinau, jei uzplauks parduot, parduosiu  biggrin.gif

stoju i eile del "akies" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo driu: 18 lapkričio 2014 - 15:54
QUOTE(driu @ 2014 11 18, 16:54)
VVaiva modeliukas  wub.gif
VVaiva, koks beformio megztuko pavadinimas?  biggrin.gif ir labai tas rubelis virsutinis kur ant stole my heart sukneles labai mielas, is kur jis?  ax.gif
stoju i eile del "akies"  biggrin.gif


Dekui, driu mirksiukas.gif
Del ''akies'', jei ka nuspresiu, rasysiu. Vyrui gal reik pasirodyt, bent is veido israiskos matysiu, kaip su maisu atrodau, ar ne biggrin.gif Nes i akis tai nepasakytu biggrin.gif
Beformio pavadinimas - Ballet Pointelle-Knit Sweater. Neradau jo oficialiam psl g.gif
O tas rubelis ant Stole My Heart - senokai pirktas berods Hautelook zomsinis paltas su avikailiuku. Toks hipiskas biggrin.gif
Atsakyti