Įkraunama...
Įkraunama...

Šnipiškės "Pipiras"

bendraujam toliau smile.gif
Atsakyti
Na va, jau antra tema, matyt tikrai diskutuotinas darželis smile.gif

QUOTE(cia_as_vel @ 2014 10 10, 10:54)
kurią aš nuomonę užsipuoliau? kažkaip  man atrodo kad jūs prieš mane nsiteikusi:) nes komentuojat man ne mano pasisakymus smile.gif


Nesu aš prieš jus nusiteikusi, parašiau tai, kas man rūpi ir tai susiję su mano vaiku.

QUOTE(Zirzė @ 2014 10 10, 11:09)
nu jooo tada, ir as veja kelciau jeigu neranda per tiek laiko pamainos nuolatines g.gif


aha...
Atsakyti
QUOTE(Dziaugiuosi @ 2014 10 10, 14:13)
Na va, jau antra tema, matyt tikrai diskutuotinas darželis  smile.gif


tai gerai, zmones tures is ko rinktis mirksiukas.gif
bent jau as siuo emeu esu labai patenkita savo vaiko aukletojomis ax.gif
Atsakyti
Na as kiek stebejau sia tema baisu pasidare biggrin.gif ne to kad klaustu tiesiogia direktores mamytes skundziasi forume biggrin.gif Juk tokia galimybe yra biggrin.gif kokioj kitoj istaigoj turit galimybe mamytes bendraut ir klaust tiesiogiai direktores apie savo vaika? Juk direktore ar jos pavaduotoja taip pat pedagoges. Juk dabar netgi istatymas berods yra kad aukletoja negali dirbt ar net pavaduot be reikiamo issilavinimo. O jus verkiat kad direktore su jusu vaikais uzsiima.
Atsakyti
QUOTE(Cipo @ 2014 10 10, 20:23)
Na as kiek stebejau sia tema baisu pasidare biggrin.gif ne to kad klaustu tiesiogia direktores mamytes skundziasi forume biggrin.gif Juk tokia galimybe yra biggrin.gif kokioj kitoj istaigoj turit galimybe mamytes bendraut ir klaust tiesiogiai direktores apie savo vaika? Juk direktore ar jos pavaduotoja taip pat pedagoges. Juk dabar netgi istatymas berods yra kad aukletoja negali dirbt ar net pavaduot be reikiamo issilavinimo. O jus verkiat kad direktore su jusu vaikais uzsiima.


Niekas nesiskundžia, o diskutuojama. Kaip ir kitose darželių temose. Man jau net juokinga diskusija pasidarė, ypač kai auklėtojos prisiregistruoja forume, kad sužinoti, apie ką mamos kalba. Niekas nieko neleistino nedaro ir nesako. Reikės, problema bus sprendžiama pagal tai, kaip priklauso. O šios temos "prasmė" gal tik viena - ateityje žmonės galės paskaitę atsirinkti, į kokią eilę stoti ir ar rašytis į šį darželį. Aš šioje diskusijoje daugiau nedalyvauju, visvien į mano klausimą atsakyta nebuvo, turbūt valstybinės reikšmės paslaptis. biggrin.gif

Zirze - jei jus patenkinta (tai puiku 4u.gif ), tai galėtumėt pasakyti kokios yra jūsų vaiko auklėtojos, juk tame nieko blogo nėra, o kiti žmonės galės ramiai savo atžalas patikėti. Man tas neaktualu, nes mūsų vaikai ne vienmečiai.
Atsakyti
QUOTE(Dziaugiuosi @ 2014 10 10, 20:42)

Zirze - jei jus patenkinta (tai puiku 4u.gif ), tai galėtumėt pasakyti kokios yra jūsų vaiko auklėtojos, juk tame nieko blogo nėra, o kiti žmonės galės ramiai savo atžalas patikėti. Man tas neaktualu, nes mūsų vaikai ne vienmečiai.


as ankstesneje temoje buvau kazkur rasiusi apie aukletojas, tad nesikartosiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rek @ 2014 10 01, 15:41)
... na gal per susirinkima ka papasakos. ... 




"kalbasi dvi mamos: ar pas jus dažnai būna tėvų susirinkimai? - ne, mes jau seniai pinigus internetu pervedinėjam" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
papasakokite kas nors apie kita naujoku grupele, berods zvirbliukai, 3-4 m amziaus. aukletoja jei greai atsimenu Raminta, kokie ispudziai? aciu.
Atsakyti
Tyla...
Atsakyti
QUOTE(cia_as_vel @ 2014 10 29, 21:48)


Gerai pasidarbavote, turėtumėte būti patenkinta. Dabar kažin, ar kas nors greitu laiku diskutuos.
Atsakyti
QUOTE(Dziaugiuosi @ 2014 10 30, 13:16)
Gerai pasidarbavote, turėtumėte būti patenkinta. Dabar kažin, ar kas nors greitu laiku diskutuos.

Nu aš sakiau kad jūs kažkodėl prieš mane nusiteikusi:) nesuprantu ką pasidarbavau dėl diskusijųsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(cia_as_vel @ 2014 11 04, 12:07)
Nu aš sakiau kad jūs kažkodėl prieš mane nusiteikusi:) nesuprantu ką pasidarbavau dėl diskusijųsmile.gif


Manau, kad gerai suprantate, apie ką eina kalba. Aš tiesą sakant, nesuprantu jūsų dalyvavimo šioje temoje ir pakurstymo laiks nuo laiko, kad išgirsti, sužinoti daugiau nuomonių. Na, man jau tai nebeaktualu ir tikrai akmuo nuo širdies nusirito, tad netenka pergyventi, ar saugus mano vaikas ir ar gerose jis rankose. smile.gif
Atsakyti