Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus lopšelis darželis Žilvitis

Sveikos mamos, kadangi sena tema jau labai senai uždaryta ir naujos neradau tad bandau sukurti.

Labai laukiu mamų pasisakymų ir atsiliepimų apie auklėtojas, elgesį su vaikučiais. Mano dukra net pasikūkčiodama verkia, nes nenori eiti į darželį, kai paklausiau kodėl, atsakė, kad auklėtoja skriaudžia.. ir surankyte parodė kaip daro (pliaukštelėjo sau per kojytę).

Nežinau kur problemos ir jos sprendimo jieškoti. Prieš tai lankėm kitą darželį, viskas buvo puiku, noriai ėjo, likdavo nuo pirmos dienos be ašarų. Atėjus į naują darželį kokias tris dienas jokių problemų nebuvo, o dabar siaubas kas su vaiku darosi, sunku žodžiais apsakyt.. sad.gif
Atsakyti
Negi nera teveliu kurie veda savo vaikucius i si darzeli?... Man regis nelabai grazus dalykai ten vyksta... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(crazy woman @ 2014 09 30, 11:06)
Negi nera teveliu kurie veda savo vaikucius i si darzeli?... Man regis nelabai grazus dalykai ten vyksta... sad.gif


Kokia grupe lankote? Gal pabandykit pasikalbet su aukletoja g.gif.
Atsakyti
QUOTE(katane @ 2014 09 30, 22:24)
Kokia grupe lankote? Gal pabandykit pasikalbet su aukletoja  g.gif.


aha, ir pasiklausiau už durų kas vyksta ir pasikalbėjau, tai pirma manęs pas direktorę ir į Švietimo ministeriją ant manęs skundą parašė biggrin.gif juokas pro ašaras... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(crazy woman @ 2014 10 01, 23:08)
aha, ir pasiklausiau už durų kas vyksta ir pasikalbėjau, tai pirma manęs pas direktorę ir į Švietimo ministeriją ant manęs skundą parašė  biggrin.gif  juokas pro ašaras...  doh.gif

blink.gif doh.gif Labai idomu apie kokia grupe ir kokia aukletoja kalbate. (Gal galit parasyt AZ, jei nenorit viesai. Mano mazasis dar nekalba, tai nieko nepapasakoja g.gif)
Atsakyti
Oho,na tikrai įdomu pasidarė,kur dar čia šitaip elgiasi? unsure.gif Parašykit,prašau.
Ir kuo baigėsi viskas?
Atsakyti
Gal kas pradesite lankyti zilviti nuo sio rugsejo?
Atsakyti