Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimas dėl dailiojo adymo

user posted image

Sveikos mamytės. Turiu problemėlę ir reikia Jūsų patarimo, nes žinau kad šiuo klausimu geriausiai gali padėti tik mamos. O ji tokia: nusipirkau vardinį Bruno Bannani kostiumą už 700 lt (kaip tik su šiuo kostiumu esu nuotraukoje). Užsidėjau vieną kartą (kaip ir senelis sakė biggrin.gif) į vestuves. Ir ką, na žinote vestuvės kaip vestuvės. biggrin.gif Susiplėšiau kelnes. Susiplėšiau labai minimaliai, bet nunešus į siuvyklą man pasakė, kad yra šiek tiek plėštinė skylutė, madžiaga nedėkinga nes viduje juoda, iš išorės sidabrinė ir patarė ieškotis kas atlieka dailųjį adymą. Esu IT projektų vadovo asistentas ir apie kompiuterius išmanau puikiai, bet mano paieškos internete buvo bergždžios. Radau kaune įmonę. Nors aš esu kaunietis, bet jau 3 metus studijuoju, dirbu ir gyvenu Vilniuje. Tai gal kas žinote ar pažystate žmogų ar įmonę, kurie atlieka dailųjį adymą Vilniuje, nes pats susirasti niekaip neįstengiu. Iš anksto dėkoju už Jūsų mielosios atsakymus. Gero vakaro.
Atsakyti
Tai dėkit tos Kauno įmonės pavadinimą ir kontaktus, jei jau užvedėt temą mirksiukas.gif Gal kam pravers.
Atsakyti
VIRINIJA, UAB
Laisvės al. 28 / Nepriklausomybės a. 8, Kauno m., Kauno m. sav., LT-44238
Kontaktai
Telefonas: (8 37) 221733


Pavadinimas UAB DRABUŽIŲ VALYKLA
Telefonas +370 37 798400
El. pašto adresas Susisiekite el. paštu »
Darbo laikas Pir-Pen 08:00-19:00
Šeš 09:00-16:00.
Adresas Savanorių pr. 190 / Č. Sasnausko g. 53 Kauno m., Kauno m. sav., LT-44151
Įmonės aprašymas Skalbyklos. Patalynės, drabužių, rūbų skalbimas. Kilimų skalbimas, spec. drabužių skalbimas. Cheminis, sausas drabužių, kiliminių gaminių valymas. Patalynės, pūkų, skalbinių, pagalvių valymas, skalbimas. Odinių drabužių, verstos odos, kailinių valymas. Žaliuzių valymas. Pūkinių pagalvių valymas. Skubios valymo paslaugos. Spec drabužių sausas valymas. Patalynės BAER, EASTKON ir kitos patalynės valymas. Pagalvių, antklodžių impilų siuvimas, keitimas. Drabužių, rūbų taisymas, dailusis adymas. Kiliminių dangų kraštų, kiliminių gaminių kraštų apsiuvimas. Atnaujina ir dažo odinius gaminius. Avalynės taisykla, avalynės taisymas.

ŠERKŠNĖ, UAB
Adresas: Šv.Gertrūdos g. 39, Kaunas
Pašto kodas: 44283
Telefonas: 8 37 209242
Faksas: 8 37 750082
El. paštas: info@serksne.lt
Svetainė: www.serksne.lt
Odinių ir neodinių drabužių taisymas, užtrauktukų keitimas, dailusis adymas.
Kailių taisymas ir siuvimas, drabužių taisymas.
Atsakyti