Įkraunama...
Įkraunama...

Free People

Free People

user posted image
Dalinamės įspūdžiais ir patirtimi thumbup.gif
Free People išparduotuvė
user posted image
Sena tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Girl.: 21 rugpjūčio 2014 - 07:44
susiradau megztuka Buttermilk Biscuit Cardigan
brangus velnias unsure.gif Bet toooks gražus, ypač ta oranžava spalva rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas!
Taip taip, tas megztukas, sedau kaip tik atrasinet biggrin.gif
As Ebay pirkau uz 95$
Papildyta:
Oatmeal spalva pirkau, universaliausia man ji.
Siaip megztiniu lyg ir atrode, pakankamai turiu, bet prie kai kuriu sukneliu tiesiog nei vienas is turimu netinka doh.gif Pvz sita sunkiai derinama... Tikiuosi, tas megztukas tiks
user posted image
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2014 08 21, 09:33)
Labas rytas!
Taip taip, tas megztukas, sedau kaip tik atrasinet  biggrin.gif
As Ebay pirkau uz 95$
Papildyta:
Oatmeal spalva pirkau, universaliausia man ji.
Siaip megztiniu lyg ir atrode, pakankamai turiu, bet prie kai kuriu sukneliu tiesiog nei vienas is turimu netinka  doh.gif Pvz sita sunkiai derinama... Tikiuosi, tas megztukas tiks

Būtinai parašyk atsileipimą gavusi rolleyes.gif

Suknelė ir iš nuotraukos tikrai sunkiai derinama atrodo: ir ilgis kaprizingas, ir tekstūrų derinys. Negaliu kolkas to megztinio įpaišyti g.gif
Man su sunkiausiai derinamomis suknelėmis vienas toks džinsinis švarkelis išgelbsti. Jis toks truputi cropped, iki tikrojo liemens, bet su juo bet koks apačios ilgis gerai žiūrisi, o pats džinsas prie gipiūro man visada tinka.
Atsakyti
QUOTE(saulitta @ 2014 08 21, 10:04)
Būtinai parašyk atsileipimą gavusi  rolleyes.gif

Suknelė ir iš nuotraukos tikrai sunkiai derinama atrodo: ir ilgis kaprizingas, ir tekstūrų derinys. Negaliu kolkas to megztinio įpaišyti  g.gif
Man su  sunkiausiai derinamomis suknelėmis vienas toks džinsinis švarkelis išgelbsti. Jis toks truputi cropped, iki tikrojo liemens, bet su juo bet koks apačios ilgis gerai žiūrisi, o pats džinsas prie gipiūro man visada tinka.


Taip, zinoma, pakometuosiu gavus drinks_cheers.gif
As dzinsiniu svarkeliu apskritai nemegstu ir nei vieno neturiu ax.gif
Prie tos sukneles odinukes bandziau, bet netinka ilgis, negraziai ziurisi bent man. Norisi kazkokio ilgo, butent megztuko arba paltuko... Manau, tiks su tuo megztuku.
Dar va kokia grazia foto radau wub.gif
user posted image
Suknele is nuotraukos turiu, irgi ant virsaus niekas netinka. O cia kaip tik su tuo megztuku ji, tik spalva kita. Apskritai FP derinimas idomus ir neiprastas, bet man patinka wub.gif
Atsakyti
Vvaiva, jau tas derinukas wub.gif wub.gif
Atsakyti
O aš odinių švarkelių nelabai mėgstu, nesvarbu kokia didelė mada bebūtų. Esu pastebėjusi, jog čia toks arba-arba kartais būna biggrin.gif Apskritai odą mėgstu švelnesnę: zomšą, nubuką, arba labai minkštai išdirbtą aniliną. Nors ir mažiau praktiški jie, ir dar brangūs doh.gif

Free people mane labiausiai ir žavi savo deriniais. Juos pirmą kartą atradau gyvai amerikoje prieš beveik 15 metų (ojej...). Juokingai gal nuskambės, bet jie iš pagrindų yra viena iš priežasčių, kodėl mano stilius yra toks koks yra.
Bet neturiu aš daug jų rūbų dabar. Didžioji dalis vistik truputi per edgy mano dabartinėje kasdienybėjė būtų - vistiek truputį keičiasi ''su metais'' garderobas, kad ir kaip kartais nenorėčiau to pripažinti biggrin.gif Kitąkart kas patinka per brangu, tad tik retkarčiais kažką nuperku. Bet derinimo idėjų visada ateinu pasisemti.

Beje, o kaip jums anthropologie ? Čia irgi free people (tiksliau Urban Outfitters) grupei priklausantis ''butykas'', ivairių gamintojų daiktai bet daug kas specialiai jiems gaminami. Yra stilistinio ryšio su free people, tik gerokai ''moteriškesnis'' stilius.
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2014 08 21, 09:13)
Dar va kokia grazia foto radau  wub.gif
user posted image


grazuuu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2014 08 21, 09:13)
Dar va kokia grazia foto radau  wub.gif

man tai batai ypac patiko smile.gif nematet tokiu pirkt? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulitta @ 2014 08 21, 10:59)
Beje, o kaip jums anthropologie ? Čia irgi free people (tiksliau Urban Outfitters) grupei priklausantis ''butykas'', ivairių gamintojų daiktai bet daug kas specialiai jiems gaminami. Yra stilistinio ryšio su free people, tik gerokai ''moteriškesnis'' stilius.

Esu ta parde ziurejus, bet neradau nieko perkamo... ax.gif
O oda tai man wub.gif wub.gif Zomsos tik batai patinka, o rubai tik lygios, minkstos, kvepiancios odytes wub.gif
Kaip tik ir oras vesta, galima bus traukt odines sukneles, striukytes biggrin.gif Nors siaip dar FP sukneles norisi nesiot, pilna dar nauju spintoj doh.gif

QUOTE(driu @ 2014 08 21, 14:37)
man tai batai ypac patiko smile.gif nematet tokiu pirkt? smile.gif

Macius FP juos, bet dabar perziurejau, neradau. g.gif Matyt, senos kolekcijos, nebera jau...

FP sale siek tiek papildytas ir nauju nukainavimu yra mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VVaiva: 21 rugpjūčio 2014 - 14:09
Graziii wub.gif wub.gif
http://www.freepeopl...D-32C61D8DC874/
Atsakyti
grazus ar nelabai? g.gif
http://www.freepeopl...l-lace-up-boot/
Atsakyti