Įkraunama...
Įkraunama...

Verslo klasės rankinės

Sveiki. Vis ieskau verslo klases rankiniu, bet tos tradicines keturkampes, juodos, odines, jau labai nebemalonios. Jei yra dirbanciu moteru, kurioms kasdien tenka nesiotis kompiuteri su ivairiais dokumentais, gal pasidalinsite, i ka viska susidedate? Idomu, ar buna kazko idomesnio, bet smarkiai nenutolusio nuo tam tikru reikalavimu? Noretusi kazko tarpinio tarp verslo klases ir elegantiskos damos ivaizdzio, bet nerandu. Visur pasirinkimas tas pats: odines juodos arba rudos, ne ka besiskiriancios nuo kompiuterio deklo..
Atsakyti
Pavasarį ieškojausi irgi darbinės rankinės. Tai sudomino Picard Busy Laptop. Spalvinga serija - parduotuvėje buvo, jei gerai pamenu, žalia, geltona ir oranžinė. Internete matosi ir daugiau spalvų šioje serijoje. Aš pasiėmiau žalią, labai kokybiška.
user posted image
Daugiau foto čia.

Taip pat, nors ir juoda bei ne tokia gal elegantiška, bet labai patogi, jau prieš kelis metus pirkta Hedgren Freon Shopper. Noriu pabrėžti - labai... labai patogi. Po kiekviena rankenos dalimi po spec. kišenę, tai ir (šlapias) skėtis, ir vandens buteliukas telpa. Viduje skyriai, kišenėlės. Pirkau su mintimis apie keliones, bet ir į darbą dažnai naudoju.
user posted image
Daugiau foto čia.
Atsakyti
www.yoox.com atrastas odinių verslo klasės rankinių asortimentas:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Tosca Blu rankinės:
user posted image
user posted image
Atsakyti
O ta zalia rankine is nuotrauku atrodo gana maza, jums normaliai telpa viskas? Mano laptopas toks gan didokas, rodos, net jis netilptu. Bet gal tik taip atrodo. Ta zalia isties daili, zalia spalva pamatyti isvis stebuklas!!! smile.gif))

Va va tos tosca blu jau kazkas i ta puse, ka ir as galvoju, t.y. ne keturkampos, t.y. paziurejus i jas nesimato, kad ten viduj laptopa ir dokumentus nesiesi. Tik tiek kad, rodos, laptopui jos nelabai ir pritaikytos biggrin.gif einu pasigooglinti.

edgren Freon Shopper panasu, kad isties kelionems butu pats tas! As kai gyvai nemacius jos, tai i darba nelabai galeciau eiti (gal kazko a la solidesnio reiketu, kaip antai odos), bet va tos kiseneles tai tikrai labai labai labai geras daiktas. Ir visokiom ausinem, ir telefona is bedos jauciu galima isimesti, ir raktus ir daug tokiu buitiniu dalykeliu, nes dabar kelionese laptopa imaunu i toki minksta meziagini daikta ir guli ant galines sedynes, o po to tenka rankose nesiotis.

Dekui, einu placiau pasigooglinti jusu pavadinimus imestus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TrysKapeikos @ 2014 08 13, 16:59)
O ta zalia rankine is nuotrauku atrodo gana maza, jums normaliai telpa viskas? Mano laptopas toks gan didokas, rodos, net jis netilptu. Bet gal tik taip atrodo. Ta zalia isties daili, zalia spalva pamatyti isvis stebuklas!!! smile.gif))

Va va tos tosca blu jau kazkas i ta puse, ka ir as galvoju, t.y. ne keturkampos, t.y. paziurejus i jas nesimato, kad ten viduj laptopa ir dokumentus nesiesi. Tik tiek kad, rodos, laptopui jos nelabai ir pritaikytos biggrin.gif einu pasigooglinti.

edgren Freon Shopper panasu, kad isties kelionems butu pats tas! As kai gyvai nemacius jos, tai i darba nelabai galeciau eiti (gal kazko a la solidesnio reiketu, kaip antai odos), bet va tos kiseneles tai tikrai labai labai labai geras daiktas. Ir visokiom ausinem, ir telefona is bedos jauciu galima isimesti, ir raktus ir daug tokiu buitiniu dalykeliu, nes dabar kelionese laptopa imaunu i toki minksta meziagini daikta ir guli ant galines sedynes, o po to tenka rankose nesiotis.

Dekui, einu placiau pasigooglinti jusu pavadinimus imestus biggrin.gif

Dėl žalios rankinės. Šita serija buvo dviejų dydžių (o gal net ir daugiau), nuotraukoje pavaizduotas mažesnis, kompiuteriams iki 13 colių, planšetėms. O didesnis skirtas 15.4 colių kompiuteriams. Be skyrio kompiuteriui yra pagrindinis skyrius kitiems daiktams, pora kišenių iš išorės, vietos sakyčiau pakankamai. Plius patinka, kad yra dirželis ir galima ant lagamino rankenos pamauti. Ir pritariu, būtėnt ryškios spalvos ir patraukė dėmesį. Labai graži geltona buvo, bet parduotuvėje tik didelis dydis gulėjo (foto čia). Beje, rankinė užmatyta Bags&More.

Na nežinau kiek formalus pas tave ofisas ar darbas su klientais, bet pvz. aš ir šiuo metu sėkmingai naudojuosi rankine komandiruotėje keliaudama pas klientą - kostiumėlis, bateliai ir šitas shopper'is. smile.gif Sakyčiau, svarbiausia rankinė turi būti tvarkinga, nenudremžta, išlaikyti formą, būti patogi ir kad pati gerai su ja jaustumeisi.
Atsakyti
user posted image

http://www.lepoeme.eu/

Gal šitos patiks? (daugiau foto ir t.t. - Facebook Le Poeme puslapyje) 4u.gif
Atsakyti
Man kai reikia neštis laptopą maunu jį į atskirą įdėklą (http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=577646030 ir dedu į rankinę (http://galleryplus.ebayimg.com/ws/web/371003667585_1_0_1/1000x1000.jpg) Viršutinės sagties nesegant telpa ir normaliai atrodo smile.gif
Atsakyti
Aciu, radau i ka akis paganyti, kaip gera butu koki raudona isigyti. Bet siek tiek per daug i akis kristu.

Meginsiu dar karta pasiziureti bags&more, akropoly buvau uzsukus, bet nelabai ka idomaus radau, galvoju gal tada laisves alejoje reikes pameginti. Atsisiuntimui tai daug groziu yra, bet taip norisi apziureti. Dekui visoms, isties, yra ir portfeliuku graziu, bet nuo ju, ko gero, jau mane net purto biggrin.gif

Ilka, o taip nuolat nesiojat ar tik retkarciais? As kai taip dariau, tai greit plyso tases, nes jos tiesiog nepritaikytos kompiuteriams, tai keiciau ir keiciau ir keiciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TrysKapeikos: 14 rugpjūčio 2014 - 20:45
QUOTE(TrysKapeikos @ 2014 08 14, 20:43)
Aciu, radau i ka akis paganyti, kaip gera butu koki raudona isigyti. Bet siek tiek per daug i akis kristu.

O kuom blogai kristi į akis...? smile.gif Sakyčiau, jei patinka raudona - imk. Būsi ryški, efektinga moteris. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(TrysKapeikos @ 2014 08 14, 22:43)
Aciu, radau i ka akis paganyti, kaip gera butu koki raudona isigyti. Bet siek tiek per daug i akis kristu.


O Jūs visada taip rūpinatės kitų regėjimu? biggrin.gif Tikrai neverta... irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(TrysKapeikos @ 2014 08 14, 20:43)
Aciu, radau i ka akis paganyti, kaip gera butu koki raudona isigyti. Bet siek tiek per daug i akis kristu.

Meginsiu dar karta pasiziureti bags&more, akropoly buvau uzsukus, bet nelabai ka idomaus radau, galvoju gal tada laisves alejoje reikes pameginti. Atsisiuntimui tai daug groziu yra, bet taip norisi apziureti. Dekui visoms, isties, yra ir portfeliuku graziu, bet nuo ju, ko gero, jau mane net purto biggrin.gif

Ilka, o taip nuolat nesiojat ar tik retkarciais? As kai taip dariau, tai greit plyso tases, nes jos tiesiog nepritaikytos kompiuteriams, tai keiciau ir keiciau ir keiciau.


Kažkur tarpe tarp nuolat ir kartais biggrin.gif Visas rankines perku turėdama omenyje, kad gali tekti sunkiau paieškoti, tai niekada neperku variantų su pasitikėjimo nekeliančiomis rankenomis ar labai plonos odelės. Dar niekas neišplyšo.
Atsakyti
Ar yra kokių naujienų šiame fronte?
Atsakyti