Įkraunama...
Įkraunama...

2-asis gimtadienis + kūdikis

Sveikos, noriu labiau patyrusių mamyčių patarimo smile.gif Taip jau sutapo, kad dvi savaitės iki antrojo dukrytės gimtadienio, pirksim brolį. O jei jis nuspręs pilvukyje pagyventi ilgiau, tai gal ir visai iki sesės gimtadienio pritempsim. Ir būtent tai yra didysis mano galvosūkis - ką daryti? Puikiai prisimenu, kaip atrodo pirmosios savaitės po gimdymo ir kad arbatą pasidarai ryte, išgeri vakare, o ant krūties visą parą kybo naujasis gyventojas. Bet tuo pačiu ir nenoriu skriausti savo mažiukės, nustumdama ir ją, ir jos gimtadienį į antrą planą. Tikrai turiu kas padėtų, sumuštinių pačiai tept nereikės, bet visas tas chaosas.. Ar kviesti jai draugų? Aišku tokio amžiaus draugai sugužės su tėveliais, kuriuos reikės užiminėti, o juk turėsim savaitės laiko kūdikį. Apsiriboti tik seneliais ir krikšto tėvais? Bet ji taip mėgsta bendraut su vaikais. Užsakyt personažą su programa? Nukelt gimtadienį į "kada nors"? Padėtis pradeda atrodyt be išeities smile.gif
Tad ir noriu, kad papasakotumėte, kaip šventėte antruosius savo vaikučių gimtadienius. Kaip jiems patiko, ar paliko įspūdį ir t.t. ir pan. O gal šiaip kokį draugišką patarimą brūkštelsit 4u.gif
Atsakyti
Na viskas priklauso nuo vaiko ir jūsų savijautos mano mergytei buvo mėnuo ,kai sesei suejo 2 smile.gif Tai planavau ,bet ..mažoji kaip tyčia užsigavo rankytę ir buvo rekomenduota ramybė .Tai namuose laukėm svečių :seneliai ,krikstotevai ir artimiausi draugai su keletu vaikų . Jai to pilnai užteko .Dar dabar atsimena tortuką su mėgiamu personažu ,keli žaidimai .O jus padarykit anksčiau tortadienį .Vaikui svarbu šventė ,nuotraukos o jūs dar su lelium busit 4u.gif
Atsakyti
Pas mus buvo analogiska situacija. Panikavau, kaip cia bus. Galiausiai nutariau, kad organizuoti viska kaip ir suplanavus, o pati su maziuku elgsiuos pagal situacija. Gimtadienis vyko vaiku kamb, o 2 sav maziukas pramiegojo lopsy salia smile.gif
Nors buvau nusiteikus, kad jei bus kazkas negerai- tetis gimtadieniaus su vyresniu, o as palauksiu namie.
Todel nesukit galvos, planuokit, kaip kad ir siaip noretumet, o paskui pagal situacija matysit
Atsakyti
QUOTE(VTL @ 2014 07 29, 23:48)
Sveikos, noriu labiau patyrusių mamyčių patarimo smile.gif Taip jau sutapo, kad dvi savaitės iki antrojo dukrytės gimtadienio, pirksim brolį.



kad ir ka nuspresit, zinokit viena - dvieju metu vaikas savo gimtadienio ir taip neatsimins. Kad ir visa cirka kieme sukviesit. Taigi, baliu ne vaikui faktiskai darysit, o daugiau sau ar sveciam, jei jie vyresni nei 2 m.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexandra.R.: 31 liepos 2014 - 09:18
Man labai istrigo jusu aprasymas biggrin.gif arbata ryte pasidarai - isgeri tik vakare.... man su primu gal panasi situacija buvo, o po 2 metu gimus dukrytei - nezinojau ka veikti wub.gif thumbup.gif lotuliukas.gif nes ji tik miegojo ir valge mirksiukas.gif taip, kad planuokite svente kaip noretumete ir viskas bus gerai, leliukas netrukdys

As daryciau svente kur nors lauke, maziukas tada sau galetu ramiai miegoti, grynu oru kvepuoti wub.gif

o svecius lauke galite uzimti ivairiais zaidimais, muilo burbulai, kreidutes, vejo maluneliai, balionu bombos (jei toks karstis maniskai tai krykstauja, kokia smaguma mesti baliona ir kai jis sutyzta : (Maximoje dabar akcija jiems buvo, uzsipirkau daug)) vaises ant pieveleje patiesto pleduko) manau labai smagu wub.gif

o jei dar kazkas veliau ledais pavaisintu manau is vis liuks biggrin.gif

Grazios sventes ir lengvo gimdymo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egzotikaa: 01 rugpjūčio 2014 - 11:50