Įkraunama...
Įkraunama...

Mūsų derinukai

user posted image
Papildyta:
Kaip skirtingai palikome feedbacka - as parasiau, kad svarko reikia, pirmame, o antrame virsu keisti. Visi sutiko del vienodos nuomones, tik priklauso, kaip ja pateiksi...

Liada, nepabekite, vieniems taip grazu, kitiems kitaip, atsirinksite su laiku 4u.gif
Atsakyti
man negerai nei su svarku , nei be svarko.

geriau pasilikti sitas tampres rudeniop prie kokiu lygiapadziu ir pyneto oversized megztinio.
Atsakyti
o ten tampres? g.gif galvoju kelnes ..
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2014 06 19, 18:11)
user posted image
Papildyta:
Kaip skirtingai palikome feedbacka - as parasiau, kad svarko reikia, pirmame, o antrame virsu keisti. Visi sutiko del vienodos nuomones, tik priklauso, kaip ja pateiksi...

Liada, nepabekite, vieniems taip grazu, kitiems kitaip, atsirinksite su laiku  4u.gif



Liomi,aišku,kad nepabėgsiu:) ačiū,kad patariat,
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
oi ten Iris buvo derinys, ne malenos su salotiniu sijonu doh.gif sorry, giriu
Atsakyti
ojej! Iris - eye candy birthday.gif wub.gif dzyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyz, kokia Jus!

As net rankine uzskaitau, ka cia - nei pridet, nei atimt!
Atsakyti
Iris thumbup.gif thumbup.gif wub.gif

O aš šiandien Pin up mergaitė buvau biggrin.gif flirt.gif Šuniukas mano tongue.gif

user posted image
Atsakyti
Drugeli, kaip grazu wub.gif Gal, kiek vakarinis/iseiginis, toks ne buitiskas derinukas, bet wow wub.gif
Atsakyti
Iris,ne WOW,,bet mielas 4u.gif
Drugelis,nuostabu ir neklausyk jos mirksiukas.gif vakarinis,išeiginis doh.gif lotuliukas.gif ....sesijai super,kasdienai nuostabu,vakarui miela wub.gif
Atsakyti
Aciu mergaites 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Drugeli, labai graziai toks mielas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liomi @ 2014 06 19, 17:12)

Jus tikrai nekompleksuota, vakar mergina ikelusi derini 8 minutem, buvo labiausiai kompleksuota, ka cia teko matyti  4u.gif  no hard feelings  4u.gif

Gerai,kad tu nekompleksuota ir tokia visa nuostabiausia wub.gif .

QUOTE(**Iris** @ 2014 06 19, 18:32)

Grazu,palaidine atimciau biggrin.gif .
Papildyta:
QUOTE(drugelis. @ 2014 06 19, 18:48)

Fotosesijai grazus derinys,tik nuimciau lankeli su kaspineliu ir batelius pakeisciau.
Atsakyti