Įkraunama...
Įkraunama...

Second hand'ų lobiai

user posted image

Tesiam temuke 4u.gif
Papildyta:
Kokia as egoiste ax.gif Sukuriau nauja tema tam, kad ikelciau savo nauja pirkini blush2.gif
Tai vat, pirkinys, super duper gerai issilaikes vintage 5-6 desimtmecio A linijos silkinis svarkelis uz 16 Lt lotuliukas.gif , kai paziurejau uz kiek as toki uzsieni parduociau doh.gif
Bet vat susiveliau kaip ir su kuo man ji nesiot, kad neatrodyt kaip senai bobai blush2.gif , nu arba bent jau ant savo metu blush2.gif
Cia ne derinukas, o siaip kaip ant manes guli
user posted image
o cia svarkuris is arciau, kuri vis kazkodel gulsciai imeta doh.gif
user posted image
Mastau, ar ji daryt susagstoma, ar gal nukirpt iki liements, nu bet kazka man is jo butinai reikia pasidaryt, nes veza ta spalva ir silkas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stichija: 13 birželio 2014 - 09:46
QUOTE(Stichija @ 2014 06 13, 09:45)

palikciau toki, koks yra, labai jau elegantiskai atrodo, o nukirpus to elegantiskumo neliks.
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 06 13, 09:45)

As ir nekirpciau... Prie jo reikia elegantisku rubu... tiktu sviesios kelnes, klasikinis sijonukas iki keliu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(KERERA @ 2014 06 13, 11:15)
As ir nekirpciau... Prie jo reikia elegantisku rubu... tiktu sviesios kelnes, klasikinis sijonukas iki keliu...  ax.gif

Ta as suprantu, bet tada aiskiai bus ant kaktos parasyta " teta Stichija , 45+ doh.gif " lotuliukas.gif , o kaip su juo pasijaunint, galva nenesa blush2.gif
Atsakyti
Mano radiniai:

Paprasta palaidine. Bet bukle ideali. Ir sudetis - 100proc. viskoze thumbup.gif
user posted image
Is arciau:
user posted image

HM lininis svarkelis. Taip pat idealios bukles:
user posted image

Bet labiausiai dziugina sis Nicole Miller sijonas thumbup.gif wub.gif Kaip naujas. Linas+Viskoze. Medziaga tvirta. Storesne tokia. Haki spalva. Lyg paprastas, bet ne prastas. Uzsidejus labai dailiai atrodo net su ta palaidine, auksciau kuri (sukisus ja i vidu). Sijono prekyje skeltukas.
user posted image
Is galo:
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 13 birželio 2014 - 13:35
QUOTE(Stichija @ 2014 06 13, 09:45)

Spalva ir medžiaga - super, bet modelis schmoll.gif Platina klubus ir pradangina liemenį g.gif Atsiprašau, bet mano akimis tai ir sendina ax.gif

QUOTE(katee @ 2014 06 13, 13:07)

Turiu porą BikBok rūbų, bet jau kokybė doh.gif po pirmo skalbimo atrodo kaip nunešioti nuskalbti rūbai doh.gif
H&M švarkelis, jei tikrai lininis, tai šaunus thumbup.gif
Atsakyti
Maikyte ir svarkelis thumbup.gif bet sijonas nekoks, tik tiek kad nicole miller biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2014 06 13, 15:39)
Turiu porą BikBok rūbų, bet jau kokybė  doh.gif  po pirmo skalbimo atrodo kaip nunešioti nuskalbti rūbai  doh.gif

H&M švarkelis, jei tikrai lininis, tai šaunus  thumbup.gif

Na, viena karta jau isskalbiau. Niekas nepasikeite. Tai gal dar po kokiu 2-ju kartu (jau kaip tik keli ir bus) irgi nepasikeis biggrin.gif Nes sudetis puiki.

Taip, lininis.
Papildyta:
QUOTE(mimsy @ 2014 06 13, 16:05)
Maikyte ir svarkelis thumbup.gif  bet sijonas nekoks, tik tiek kad nicole miller  biggrin.gif  4u.gif


Dekui.
O sijonas man net labai koks. Etiketes nemaciau, kai pirkau. Atejau butent jo. Nes diena pries nenupirkau. Svarkeli su palaidine tik prie to pacio paemiau. Ir Nicole Miller man nebuvo zinoma. Tik paskui jau pagooglinau. Man aplamai besvarbu etiketes. Pradziai turi rubas patikti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 13 birželio 2014 - 15:59
QUOTE(Twiggy @ 2014 06 13, 14:39)
Spalva ir medžiaga - super, bet modelis  schmoll.gif  Platina klubus ir pradangina liemenį  g.gif  Atsiprašau, bet mano akimis tai ir sendina  ax.gif


drinks_cheers.gif Modelis kaip Prezidentės, tik ji tamsiai mėlyną nešioja. Manau, kad reikėtų jį keisti, persiūti, nors, aišku, vintažas čia, jau savaime vertybė... Stichija, gal prastumkit jį ebay'juje? wink.gif
Atsakyti
Pasirodysiu ir aš keletą savo radinių.
user posted image
Nr. 1 Kelnės ir marškinukai atostogoms, abu po 3Lt.

user posted image
Nr.2 Super patogūs džinsai 20Lt, maikytė 3Lt, kardiganas 5Lt.

user posted image
Nr.3 Ryški neoninė palaidinė 15Lt

user posted image
Nr.4 dar viena atostoginė palaidinė 12Lt.

Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 06 13, 10:45)

Tai vat, pirkinys, super duper gerai issilaikes vintage 5-6 desimtmecio A linijos silkinis svarkelis uz 16 Lt  lotuliukas.gif , kai paziurejau uz kiek as toki uzsieni parduociau  doh.gif
Bet vat susiveliau kaip ir su kuo man ji nesiot, kad neatrodyt kaip senai bobai  blush2.gif , nu arba bent jau ant savo metu  blush2.gif

Mastau, ar ji daryt susagstoma, ar gal nukirpt iki liemens, nu bet kazka man is jo butinai reikia pasidaryt, nes veza ta spalva ir silkas  wub.gif

Spalva labai graži 4u.gif O bandėt palenkt ir pažiūrėt kaip atrodo?
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2014 06 13, 12:33)
Ta as suprantu, bet tada aiskiai bus ant kaktos parasyta " teta Stichija , 45+  doh.giflotuliukas.gif , o kaip su juo pasijaunint, galva nenesa  blush2.gif

Ne, Stichija, su tokia apykakle visuomet atrodysit senai.

Morkine, visi rūbai neblogai. Tik nenešiokit tų pirmų baltų džinsų. Ne jums jie.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niedulis: 13 birželio 2014 - 18:44