Įkraunama...
Įkraunama...

Puikios damos, 35+. Vasariniai deriniai



user posted image



4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margaretta: 05 birželio 2014 - 08:10


http://www.part.lt/i...ada04008935.jpg


http://www.part.lt/i...de98c4e4300.jpg



http://www.part.lt/i...fe6edc17575.jpg

smile.gif
Atsakyti
uz temute 4u.gif

Pakabukas neblogas mirksiukas.gif , apranga baisulingai niuri g.gif

Tas raudonkelnis buvo geras, ypac jei basutes pasviesinus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Margaretta @ 2014 06 05, 08:17)


Laba diena...man patiko suknelė 4u.gif
Atsakyti
Ne suknelė, sijonas ten ir palaidine ant virsaus, liemens prailginimui. biggrin.gif

Nu, kad žinok, Gita, tavo tikrai nė vieno džiaugsmingo nemačiau, labai tamsus visi, už mano tikrai niūresni biggrin.gif
Juodos kelnės buvo paskutinis, toks rudeninis išvis, su bliuzonu ir storiausiu šaliku biggrin.gif , kai aš tą dieną berankoviais rubais laksčiau smile.gif

Sijonas toks tikrai dūminių spalvų, virš jo tikrai būt gražiau ne juoda palaidinė, bet, kadangi taisome figūros trukumus, virsutine dali ploninam ir ilginam vizualiai, tai juoda tiko geriausiai smile.gif

Patranka, dėkui 4u.gif pasirodyk, duok įkvėpimo, matai, kad jau išsikvepiam biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margaretta: 05 birželio 2014 - 16:52
QUOTE(Margaretta @ 2014 06 05, 17:46)

Šiuomkart lyg ne apie mane kalba buvo blink.gif

soriukas, nebesakysiu nieko 4u.gif



p.s. bliuskelė ( ne bliuzonas) plonytės viskozės, storiausias šalikas - šilko skara cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama-gita: 05 birželio 2014 - 18:04
Margaretta, man labai patiko basutės thumbup.gif
O apranga, pritarsiu mamai-gitai, niūri atrodo g.gif o rankinė ta balta? g.gif
Atsakyti
Margareta tuoj bus baisu ir komentuoti,tiksliau pasakyti,kad kazkas nepatinka,nes tuoj kaip atsaus atgal,ir butinai ta padarys biggrin.gif .


Kur dingo patranka su savo derinkais unsure.gif .
Atsakyti
Gal man savo įdėt biggrin.gif bet jau rodžiausi deriniuose g.gif
Atsakyti
QUOTE(raudoni bateliai @ 2014 06 05, 18:19)
Gal man savo įdėt  biggrin.gif bet jau rodžiausi deriniuose  g.gif

Dek dek,mielai dar karta paziureciau,jei turi omenyje derinius su raudonu sijonu wub.gif .
Atsakyti
Gal kažkaip sureagavau ne taip...baikit, komentuokit, nu bet ką reiškia niūrus derinys, kuriame per 6 spalvas? Dūminės tos spalvos, bet medžiagytė ploniausios medvilnės su viskoze.
Gi nevaikščiosi kasdien, kaip gaidys raudonom kelnėm biggrin.gif

Tiesiog tokie komentarai nieko neduoda, as taip ir nesupratau, gerai suderinau, ar šūdinai, kas tiko, kas netiko prie ko..niūrus derinys..o čia blogai? Gal man nuotaika depresinė lotuliukas.gif

mamos-Gitos irgi paskutinis derinys man atrodė tamsus, niūrus, ne pagal orą, o iš kur žinosi, niekas nežino, kad skara šilkinė, kad palaidinė plona, tai gal biškį paaiškinkim, kas prie ko, ir tada pakomentuokim smulkiau, o ne , kad paukščiuką užsidėti, vienu žodžiu.
Todėl aš tada ir parašiau, kad Gitos derinys man gražus, bet pamąsčiau , kad pati tokiom juodom kelnėm nė už ką būčiau nėjus, bet o kur parašyta, kad vasarą tik ryškiom ir pastelinėm?
Nu kitaip aš komentarus tokioj temoj suprantu. smile.gif Ne figūrą, ne plaukus, ne spalvų asmeninį pasirinkimą komentuojam, kaip suderinta komentuojam. Kas prie ko tinka/netinka..ir t.t.
O tai nusifotkini, įdedi, rašo : liuks plaukai. blink.gif Kaip suprast? blink.gif

Nu tai rašykit , Magarett,varna tu, derinukas tavo man nepatiko,nes palaidinė tave storina, basutės netinka, nes....sijonas nemadingas, tašė per šviesi... biggrin.gif patarčiau pabandyt tą ir tą...

RB, neturiu aš baltos rankinės, ten žalsva odinė tašė. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margaretta: 05 birželio 2014 - 19:00
Tai sakykit ka tik norit, nepatinka - valio , bet pati reaguojat nelabai adekvaciai , ypac i mano zodzius g.gif gal slapta simpatija kokia g.gif

O beje , perspekit,kai busit neadekvacioj nuotaikoj lotuliukas.gif , susilaikysim nuo komentavimo lotuliukas.gif

Tamsios spalvos gali but gyvos, jums gavosi liudnos ir niurios , ka dar iskomentuot ? Keiskit marskinelius gal
Atsakyti