Įkraunama...
Įkraunama...

Damutės nuo 35 puošiasi...


user posted image






4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Margaretta: 23 gegužės 2014 - 20:57
labas vakaras stilingos ponios smile.gif wub.gif
margaretta, ačiū už greitą operatyvumą sukuriant temą wub.gif

graži foto, tik antakius reikia sutvarkyti tai manikenei pastorinti, biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga_: 23 gegužės 2014 - 20:59
Po poros metų vėl bus ploni madoj irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2014 05 23, 20:58)
graži foto, tik antakius reikia sutvarkyti tai manikenei pastorinti,  biggrin.gif

Viskas gerai su antakiais g.gif Gerai kas turi bushy antakius, tai gali madu vaikytis ir uzsizeldyti krumus, o pas ka ner tu vesliu, storu antakiu tai nepriauginsi biggrin.gif

Ir tiesa pasakius man baisokai atrodo g.gif (antakiai turiu omeny)
user posted image

oi biggrin.gif
user posted image


Kaip siulai irgi negrazu..nupiesti antakiai sniuriukai schmoll.gif bet krumai irgi nea...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 24 gegužės 2014 - 08:35
QUOTE(Margaretta @ 2014 05 23, 22:05)
Po poros metų vėl bus ploni madoj irnesakyk.gif

Manau, kad 5 metus tikrai dar bus smile.gif Daugelis taip ilgai pešiojo, kad nebeauga. Tai tapo siekiamybe. Antakių priauginimas, tatuiravimas, storinimas. Visa pramonė. Todėl laikysis, kol ateis karta, kuriai su antakiais problemų nėra biggrin.gif

AŠ atsiauginau nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2014 05 24, 09:22)
Viskas gerai su antakiais g.gif  Gerai kas turi bushy antakius, tai gali madu vaikytis ir uzsizeldyti krumus, o pas ka ner tu vesliu, storu antakiu tai nepriauginsi biggrin.gif

gali būti siauri, bet su forma, pas ją viena siaura linija, žiūriai negražiai, gadina visą šukuoseną, krui labai graži reto stiliaus wub.gif
sea_girl, pastebėjimas, antakiai fromuojami ne pagal madą, o pagal veido formą

Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2014 05 24, 08:37)
sea_girl, pastebėjimas, antakiai fromuojami ne pagal madą, o pagal veido formą

Tai taip ir turi buti drinks_cheers.gif
Bet pasiziuriu dabar fashion nuotraukas ir tokiu dziungliu pamatau, kad vejeii biggrin.gif tinka ar netinka, dziunglem apaugintos ohmy.gif nukam gali tikti tokie?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2014 05 24, 09:37)

sea_girl, pastebėjimas, antakiai fromuojami ne pagal madą, o pagal veido formą

Taip, bet gali būti siauresni, gali būti platūs. Nuo 18 metų gal antakius tvarkausi. Tokį svarbų dalyką patikiu tik profėms, tai ir plonus turėjau, dabar storus.

Kolgė iš UK parsivežė net specialų šepetėlį antakiams sušiaušti bigsmile.gif Pagal vieną mados kryptį jie turėtų būti susivėlę bigsmile.gif
Papildyta:
Pva tokie baisu? Man gražu rolleyes.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūsų Didenybė: 24 gegužės 2014 - 09:06
QUOTE(Sea Girl @ 2014 05 24, 09:22)
Viskas gerai su antakiais g.gif  Gerai kas turi bushy antakius, tai gali madu vaikytis ir uzsizeldyti krumus, o pas ka ner tu vesliu, storu antakiu tai nepriauginsi biggrin.gif

abi foto baisios, neatitinakančios realybės, blush2.gif
Atsakyti
Didenybe, tavo ideti grazus, realus. Pirmosios merginos antakiai man tikrai netiktu, bet jai graziai.
Papildyta:
QUOTE(inga_ @ 2014 05 24, 09:03)
abi foto baisios, neatitinakančios realybės, blush2.gif

Na taip biggrin.gif Bet realiai tie modeliai ir yra su tokiais, paziurek pas ta pirma panele- platus, ilgi ir dar susivele, mada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2014 05 24, 10:11)
Didenybe, tavo ideti grazus, realus. Pirmosios merginos antakiai man tikrai netiktu, bet jai graziai.
Papildyta:

Na taip biggrin.gif  Bet realiai tie modeliai ir yra su tokiais, paziurek pas ta pirma panele- platus, ilgi ir dar susivele, mada biggrin.gif

sea, aš su šitai virtuve grožio labai artima esu, žinau, kokie reikalavimai keliami manikenėms, dar žiūrint žemyne MANIKENKA biggrin.gif skirtingai reglamentai yra antakių korekcijoms, nesiplėsiu detaliai
dėl tu suveltų antakių lotuliukas.gif sukėlė tokia sąvoka net juoką, mielos ponios, net yra iššešėliuojama specialiai dar papildomai dėl tankiaus biggrin.gif efektui išgauti, tai pirma darė permanentinam makiažui, po daugelių metų, perėjo prie šito būdo, realybėje turiu daug pažįstamų ir matau tokį šešėliavimą, prie permanentinių man labai gražu wub.gif wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(inga_ @ 2014 05 24, 09:38)
realybėje turiu daug pažįstamų ir matau tokį šešėliavimą,  prie permanentinių man labai gražu wub.gif  wub.gif  drinks_cheers.gif

Pas mane permanentas,bet labai neryskus,antakiai tamsiai pilki,dar uzdedu seseliu,nes plaukai antakiu sviesus,man grazu.
Atsakyti