Įkraunama...
Įkraunama...

Veganiškas gyvenimo būdas ;)

Veganiškas gyvenimo būdas

user posted image

Veganizmas - tai tokia mitybos praktika, kuomet atsisakoma bet kokios mėsos, įskaitant žuvį, paukštieną, vėžiagyvius bei šalutinius skerdimo produktus, taip pat pieno produktų, kiaušinių bei medaus.

Absoliučiai niekaip neišnaudojami gyvūnai.


Tokios mitybos priežastys gali būti įvairios: etinės, religinės, ekologinės, skonio, sveikatos ar kt.

user posted image
Rekomenduojame maitintis sveikai, bet draugaujame su visais 4u.gif

Geriausia pasaulyje kalba

Gyvūnų teisės

Naudinga paskaityti (kur kokie vitaminai ir mineralai yra...)

Atsižvelgdama į didelius vegetarų ir veganų mitybos skirtumus, atskyriau vegetarų ir veganų temutes 4u.gif vegetarus ir veganus sieja tai, kad mes visi nevalgome mėsos, bet čia kviečiu diskutuoti tuos, kurie siekia ne tik nevalgyti gyvūnų, bet ir jų neišnaudoti atsisakant pieno produktų, kiaušinių ir medaus 4u.gif taip išvengsime konfliktinių situacijų ir savų tiesų įrodinėjimo mirksiukas.gif o jei atsisakote tik mėsos, tai vegetarų temutė čia: Vegetarizmas - šaunus gyvenimo būdas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rasma: 25 gegužės 2014 - 15:53
Man teks abiejose temose dalyvauti, nes esu tarpe tarp veganų ir vegetarų (valgau medų ir karts nuo karto kokį kiaušinį praryju) biggrin.gif

Ritutia, o gal paliekam vieną bendrą temą, ką manai? 4u.gif Kad berods tilpom ten normaliai visos ax.gif
Atsakyti
Mažai pas mus kolkas veganų yra, tai ana temutė vis tiek išliks gyvybingesnė 4u.gif be to visi veganai yra vegetarai, bet ne visi vegetarai yra veganai 4u.gif tai jei kišiu nosį į vegetarų temą, tai žinosiu, kad jie nevalgo mėsos, o visa kita ten priimtina ir tai jų pasirinkimas, o jei esi veganas ar bandai juo būti, nori atsisakyti visų gyvūlinės kilmės produktų, tai bent jau man nelabai norisi skaityti kaip normalu valgyti varškę, sūrį ir pan.... aišku visi turime savo kelią, visi kartais nuo karto gal kažką suvalgome, bet svarbiausia požiūris - ko nori ir ko sieki ir ši temutė ir skirta žmonėms, kurie nori būti veganais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritutia: 23 gegužės 2014 - 11:12
jo, kaži kaip čia bus su aktyvumu? g.gif
Na ką, bandom, jei ką juk susijungt bet kada galėsim vėl į vieną ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruutta @ 2014 05 23, 13:22)
jo, kaži kaip čia bus su aktyvumu?  g.gif
Na ką, bandom, jei ką juk susijungt bet kada galėsim vėl į vieną  ax.gif

Tikrai taip friends.gif bet geriau būtų, kad vegetarai visi veganais pataptų bigsmile.gif

aš tai tavęs asmeniškai nepažįstu, bet kai kartais ryte košės kruopų užsinoriu, atsimenu, kad Ruutta tai kasdien pusryčiams valgo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritutia: 23 gegužės 2014 - 12:28
QUOTE(Ritutia @ 2014 05 23, 14:28)
aš tai tavęs asmeniškai nepažįstu, bet kai kartais ryte košės kruopų užsinoriu, atsimenu, kad Ruutta tai kasdien pusryčiams valgo lotuliukas.gif

biggrin.gif čia turbūt visoms taip yra, kad asociacijos tuoj kyla, ką nors darant, toks kitoniškas žmonių pažinimas, netiesioginis gaunas: Ritutia tą ar aną, o va Given444 tą ar aną, o va EditaK. tą ar aną ir t.t. biggrin.gif
Atsakyti
o kokie temų pokyčiai ax.gif ...mergaitės su kokiu padažiuku valgote virtas bulves? ar tik su salotom kokiom,agurkais?...prisipirkau šv.bulvyčių...o jau bananų prisišaldžiau,kada ir suvalgysiu g.gif ...bet juk gali jie būti ilgiau užšaldyti,juk nieko jiems neatsitiks?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edita K.: 23 gegužės 2014 - 13:40
QUOTE(Edita K. @ 2014 05 23, 15:39)
o kokie temų pokyčiai ax.gif ...mergaitės su kokiu padažiuku valgote virtas bulves? ar tik su salotom kokiom,agurkais?...prisipirkau šv.bulvyčių...o jau bananų prisišaldžiau,kada ir suvalgysiu  g.gif ...bet juk gali jie būti ilgiau užšaldyti,juk nieko jiems neatsitiks?


Aš virtas bulves vienas pačias senokai ir valgiau, nebepamenu g.gif Berods su kokosų aliejum ir druska ax.gif ai dar su tuo sojų jogurtų natūraliu su druskyte esu valgius smile.gif
Papildyta:
aš šaldiklyje kelias dienas esu laikius, bet skaniausi kai ryte užšaldau vakare ledų pasigaminu, nes po to kažkaip apšerkšnoja per daug, pavandenija truputį g.gif Manau, kad nesugenda, bet ne tokie skanūs
Atsakyti
aš kartais darau prie bulvyčių irgi su sojos jogurtu,pripjaustau į jį marinuotų agurkelių,kaparėlių,citrinos sulčių,garstyčių dėl pikantiškumo,pipirai,druska...nusipirkau mažulyčių bulvyčių,tai kepsiu orkaitėj su šlakeliu alyvuogių aliejaus,druska ir pipirais...
atostogos...tai lepinuosi smile.gif...


Atsakyti
QUOTE(Edita K. @ 2014 05 23, 14:39)
mergaitės su kokiu padažiuku valgote virtas bulves? ar tik su salotom kokiom,agurkais?...prisipirkau šv.bulvyčių...o jau bananų prisišaldžiau,kada ir suvalgysiu  g.gif ...bet juk gali jie būti ilgiau užšaldyti,juk nieko jiems neatsitiks?

Skonio atžvilgiu tai tikrai nieko neatsitinka, aš pati prisišaldau iškart daugiau mirksiukas.gif o dėl maistinių medžiagų, tai nežinau, bet gal nieko nepraranda ilgiau pabuvę g.gif bet jei vadovautis taisyklę, kad įdėti tik kelioms valandoms, tai paskui kai staigiai užsimanai nėra ką valgyti 4u.gif tai pritariu, kad geriau iš anksto daugiau prisišaldyti friends.gif

o bulvėms parašei labai skanų padažą, skanesnio neturiu ką pasiūlyti, bet taviškį labai užsinorėjau išbandyti bigsmile.gif

pati bulvytes dažniausiai tai supjaustau ketvirtukais ir orkaitėje kepu 4u.gif nors dabar irgi senokai kepiau... o vietoje grietinės tai sojos jogurtą naudoju... ir dar Vilniaus majonezą be cholesterolio kur, kažkas prirodęs buvo, kad jis veganiškas, nors ir nelabai gal sveikas... blush2.gif
Atsakyti
oi, ritutia, kodel tokia pasenusia mitybos piramide imetei? verysad.gif unsure.gif gi jau seniai buvau idejusi sveikesne, pagal Fuhrman, kur karaliauja vaisiai ir darzoves, ir net visavalgiu piramideje - jie yra pacioje pradzioje....dabar gaunasi dezinformacija.

ir...pavojinga sveikatai. unsure.gif

jei apatine grandis neribojama, tai as tureciau kaifuoti nuo blynu, kepiniur ir tt, sirgti viduriu uzkietejimu ir sekmingai auginti svori.....
reikia kazda daryti su tokia lentele... blush2.gif
voisi puls valgyti duonas, bulkas, makaronus, blynus, koses....nea schmoll.gif rolleyes.gif

Atsakyti
Sveikos friends.gif
QUOTE(given444 @ 2014 05 24, 12:34)
<...>

Given444, būk draugas jei gali parašyk moderatorei ir paprašyk, kad įmestų sveiką variantą piramidės pagal tave į pirmą žinutę, o šitą piramidę ištrintų 4u.gif friends.gif
Atsakyti