Įkraunama...
Įkraunama...

Damoms, nuo 35+ ...

user posted image
4u.gif

Atsakyti
Pumpica,dėkui
...ten montažas,nors sqvu laiku buvo daug real mirksiukas.gif
Atsakyti
Patranka, koks ryskus permanentiunis...biski per daug, Angelinka tai tave kaimiete provinciale apšauktu lotuliukas.gif As manau, kad tu esi numetusi per daug svorio,, mieloji. Kokie 3-4 kg. nepamaišytų. bigsmile.gif

Didenybė, kaip barmenė balta bliuskele, juodu sijonėliu pasirėdzius. Nu visai nepatiko sijonas, kad neturi aiskios formos,nei pieštukas, nei A raidė... g.gif batu kulniuko išsvis nesupratau blink.gif
Plaukai jo,tikrai labai gražūs... Parodyk, kaip tu ten Gedo prospektu eidama atrodai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Margaretta @ 2014 05 20, 11:20)
Didenybė, kaip barmenė balta bliuskele, juodu sijonėliu  pasirėdzius. Nu visai nepatiko sijonas, kad neturi aiskios formos,nei pieštukas, nei A raidė... g.gif  batu kulniuko išsvis nesupratau blink.gif
Plaukai jo,tikrai labai gražūs... Parodyk, kaip tu ten Gedo prospektu eidama atrodai ax.gif


laugh.gif

plaukų galai biškį nušiurę pas Didenybę ax.gif bet šiaip neblogi smile.gif
O va stiliuką norėčiau jos pamatyt bigsmile.gif tiek kritikos čia mums visoms, kad tikrai labai įdomu pamatyti tą tinkamą aprangą bigsmile.gif

dar kartą pasižiūrėjau foto-pasirodė man tie nušiurę plaukų galai pas Didenybę. doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tylene: 20 gegužės 2014 - 11:40
Niedulis įdėjo aprangą, nu man labai mirksiukas.gif mirksiukas.gif tik ant žmogaus būt geriau pamatyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2014 05 20, 11:28)
Niedulis įdėjo aprangą, nu man labai  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif tik ant žmogaus būt geriau pamatyt  smile.gif


man irgi patiko bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Margaretta @ 2014 05 20, 11:20)
... g.gif  batu kulniuko išsvis nesupratau blink.gif


kodėl, jei darbe, tai labai tinkamas kulniukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2014 05 20, 12:28)
Niedulis įdėjo aprangą, nu man labai  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif tik ant žmogaus būt geriau pamatyt  smile.gif

Žinokit nuo šeštadienio ruošiausi pirmadieniui. lotuliukas.gif bet labai atšilo. Liko nepanaudota apranga. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Margaretta @ 2014 05 20, 10:20)
Patranka, koks ryskus permanentiunis...biski per daug, Angelinka tai tave kaimiete provinciale apšauktu lotuliukas.gif  As manau, kad tu esi numetusi per daug svorio,, mieloji. Kokie 3-4 kg. nepamaišytų. bigsmile.gif

Didenybė, kaip barmenė balta bliuskele, juodu sijonėliu  pasirėdzius. Nu visai nepatiko sijonas, kad neturi aiskios formos,nei pieštukas, nei A raidė... g.gif  batu kulniuko išsvis nesupratau blink.gif
Plaukai jo,tikrai labai gražūs... Parodyk, kaip tu ten Gedo prospektu eidama atrodai ax.gif

Oi,lai kas kaip nori taip kalba,autoritetas man mama,o angelinkos tai.....neryškus jiw visai,tuo įmesiu foto be meke up...
O su svoriu nejuokauk,matai kad visa stora abdribus...
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2014 05 20, 11:48)

O su svoriu nejuokauk,matai kad visa stora abdribus...



lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2014 05 20, 12:28)
Niedulis įdėjo aprangą, nu man labai  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif tik ant žmogaus būt geriau pamatyt  smile.gif

drinks_cheers.gif grazi suknele, fainos spalvos..
Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2014 05 20, 11:52)

bet toks vaizdas, kad kuo gražesne, tobulesnė ( išvaizdos prasme) moteris, tuo daugiau priekaištų ji sau turi g.gif biggrin.gif hm...bet gal dėlto jos ir gražios?? g.gif
Atsakyti