Įkraunama...
Įkraunama...

PALEO

Pastebejau,kad niekas neskuba atidaryti naujos paleo temos..ka gi..atidarysim,nes kaip ir klausimuku kazkokiu iskilo. ax.gif
......................................................
Ar teisingas tok patiekalas:
sutarkavau suri (fermentini 45% rieb.),iplakiau 4 kiausinius,prikroviau petrazoliu,druskytes ir iskepiau orkaitej kaip dideli blyna.
nu skanu nerealiai,ypac su avokadu arba sviestuku.
Tai va,ar toks budas teisingas butu vietoj duonos ?
ir kas galetu buti tokio,kad po tokiu skrebuciu pilvas burbuliuoja ?
Atsakyti
Fermentiniai suriai nevalgomi:) Jei toleruojate pieno produktus, tai valgom varskes suri, papildomai nekaitinta.
Darzoviu near prie sio patiekaliuko.
Atsakyti
vaje doh.gif o as jau laiminga pasijutau...Nes vis kazkur skaitau,suris,suris haha..tikiuosi nebusiu prisidirbus.
o varskes suri pati meginsiu pasidaryti,jau senai ta minti audziau,tai dabar kai tapo aisku,kad fermetinis tabu,tai netemsiu gumos ir pasidarysiu varskini.
..........................
o as irgi "gera",jug galejau pasiklaust pries valgydama blink.gif
Papildyta:
o "dziugas" irgi netinka? jug ten angliu visai nera.Del kokios priezasties netinka fermentiniai ?
Atsakyti
Prisidirbusi nebusi. Juk tiek metu valgei viska ir dar gyva:) O apie paleo ka nors skaitei? Jei tik pora temuciu perskaitei, tai visko neperprasi:) Jei nenori gilintis o tiesiog maitintis paleo, tai viskas pakankamai paprasta. Valgomas kuo naturalesnis ir paprastesnis, paprasciau paruostas maistas, neperdirbtas, nerafinuotas ir, kad butu leksteje tiek baltymai, tiek riebalai, tiek angliavandeniai. Grudai, cukrai - nevalgomi.
Atsakyti
Domiuosi uzsienio straipsniuose paleo,bet kadangi nesu anglu kalbos drauge,tai viska verciu su verteju,ir netgi ivedziau "fermentinis suris" angliskai,o ten visur raso apie fermentuotus pieno produktus,kaip suprantu raugintus.(kefyras,varske)tai kazkodel pamaniau,kad fermentinis suris tai tas pats. blush2.gif
..........................
pastebejau,kad baisiai nemegstu svieziu darzoviu,tiesiog negaliu ju daug suvalgyti.vienas agurkelis,pora salotos lapu,man per akis.o nuo papriku dyzelinu riaugeju schmoll.gif Patiko man saliero gumbas keptas ant kiaules tauku.Skoniu mazai kuo skiriasi nuo bulves.Jeigu as valgysiu tarkim,troskinta kiaules sirdis grietines padaze ir keptas saliero gumbas,ar uztektu man tokios porcijos ? turint omeny,kad papildomai nevalgysiu darzoviu svieziu,tik tas gumbas ?
Jeigu pavartociau "spirulina" ? ji tinka tiems kas darzoviu nevalgo,raso,kad atstoja ju 1 kg. Kazi,kaip ten istikruju ? Ir isvis ar kasnors is jusu vartoja kokius tai maisto papildus?
..........................
Jau eina antra savaite,kaip as paleo (nekalbant apie ferm.suri ) smile.gif pirma savaite jauciaus isties blogai,alkio nebuvo,bet buvo silpna,drebejo rankos,mirguliavo akyse,norejosi guleti,bet tuo metu man menesines buvo,tai puse savijautos suverciu joms blink.gif
...........................
Labai pasiilgau sporto klubo,buvau pratus per savaite 4 kart ten lankytis,bet del silpnumo daug praleidau.labai tikiuosi kad mano energija jau pradeda gaminti riebalai,ir sporte nenukrisiu fitness3.gif
O ar jus sportuojate ? ypac tos kurios turejo virsvorio,ar oda susitrauke ? gal masazus daretes ?

karsta.gif nu ir priplepejau...
Atsakyti
va cia yra skaiciuokle. pamegink susivesti ka suvalgei ir pamatysi kiek ko gavai
http://www.kalorijos.lt/
paziurek kiek per diena gauni angliu. Gal labai mazai ju tesurenki, nes is darzoviu ir taip nera lengva koki 50 g. susirinkti:) Nemegsti zaliu darzoviu, tai gal megsti virtas visokias?
Oda traukiasi, bet ne kosminiu greiciu. Turi anrsvorio daug, kad taip susirupinusi?
AS tai netikiu tomis spirulinomis, nezinau kaip kitos merginos.
O kaip dabar jegos, ar jau atsiranda? Riebalo pakankamai gauni?
Atsakyti
As antsvorio visai neturiu,bet buvau priaugus 7 kg.nes kazkada pradejus buvau gerti zaliuosius kokteilius doh.gif dabar mano svoris galetu buti gal koks 63 kg.ugis 169cm.
Pagrindine svorio dali sudaro raumenys,nes nemazai sportuoju.Sitoj vietoj man kaip ir gerai.Bet taip maitintis pradejau tik del sveikatos,nes yra visokiu blogumu.
Skydliaukej pora mazgu (vartoju L-tiroksina)
Daznai uzkieteja viduriai,daznai tustinaus su krauju.
Berimai ant krutines nugaros ir peciu ir pazastyse.
Skausmas pazastyse ir vienoj kruty (butent tai mane privede prie paleo,nes nejuokais issigandau).
Turiu dideliu vilciu,kad su paleo sitos bedos dings.
..................................
Man nuo tu 7 kg.ranku oda ties tricepsu,tabaluoja..teks dar metelius kitus svorius pakilnot,kad ji susitrauktu..bet ir bjauriai atrodo,ypac kai maikute be rankoviu.
showoff.gif
Papildyta:
Nezinau kiek to riebalo reikia gauti,viska kepu ant tauku,i kava dedu sauksta kokoso aliejaus,valgau avokadus,lasinius.
bet va del angliu tikrai galvoju ,kad per mazai.pas mane dabar baltymai-riebalai dominuoja.reik laiko,kol igusiu gamintis teisingai.Gal darzoves kaip uzkandi galeciau,tarkim morkas grauzt,ar agurkus.Nes pastebejau,kad mesos daugiau isidedu nei darzoviu.
Atsakyti
Susitvarkys ta oda, kur desis:) Susitvaarkys ir sveikata, merginos dar ne tokius negalavimus susitvarke. O spuogai tikrai pabegs, tik dar reiketu pasitikrinti ar tinka pieniski produktai. Daznai ir pieniski prisideda prie spuogu, ne tik cukrai ir glitimas.
Atsakyti
Ar jus valgote pagal apytiksli laika,ar tik tada kai isalkstate ? pastebejau,kad jeigu valgyciau kai isalkstu,tai gautusi vienas kartas per diena unsure.gif pusryciai.
Sendien pusrycius pavalgiau 11 val. va jau 17,30 o isvis nenoriu valgyti g.gif
ir salotikiu pasipjausciau ir soninike paruosta kepti,bet net nesinori i virtuve eit,nulis apetito.Pliumpinu vadeni visa diena,po truputi,bet jau 2L. isgeriau,gal del to nealkana ?
Jausmas lyg butu pilnas pilvas (skysciu).
Ar reikia pavalgyt vakariene,nors siek tiek,kad ir nenoriu ? ar ziuretis oranizmo ir laukt kada isalksiu ? o jeigu neisalksiu...tai kaip bus,negi vienas valgymas paleo butu priimtinas ?
Cia skaitineju,kad daugelis valgo 3 kartus per diena..man daugiausiai 2 kartai ir tai per kancias.Nesuprantu kas cia su tuo apetitu darosi. schmoll.gif Zinoma didelio apetito uzturet irgi nesinori,bet kad visai jo nera,tai irgi neramina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinijax @ 2014 05 16, 12:42)
As antsvorio visai neturiu,bet buvau priaugus 7 kg.nes kazkada pradejus buvau gerti zaliuosius kokteilius doh.gif  dabar mano svoris galetu buti gal koks 63 kg.ugis 169cm

Skausmas pazastyse ir vienoj kruty (butent tai mane privede prie paleo,nes nejuokais issigandau).
Turiu dideliu vilciu,kad su paleo sitos bedos dings.


blink.gif O nebandėt pas gydytojus kreiptis? Čia juk ne panacėja nuo visų ligų...

Pirma pastraipa keistai nuskambėjo. Priaugot 7 kg nuo žaliųjų kokteilių???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cushy: 16 gegužės 2014 - 16:52
Siaip, valgoma kada isalkstama. Vienas kartas paleo - priimtinas, kai kas taip ir valgo. Bet gali tau maistiniu medziagu pritrukti, visai nusilpsi. Man dazniausiai du kartai gaunasi valgyti, nes pusryciu visiskai nenoriu, kokia 13 uzsimanau valgyti. Gal sukirsk salotikiu su sonine ir neplempk tiek vandens:) O vandeni geri nes to nori, ar todel, kad "taip reikia"?
Gal pasportuok, eik gryname ore pavaikscioti, tai ir apetitas atsiras?
Atsakyti
Buvo laikas,kai gerdavau zaliuosius kokteilius nuo kuriu nebeuzsegiau dzinsu sagos ir svorio pririnkau per 4 menesius +7 kg. doh.gif per diena isgerdavau po 0,5 l.
primaldavau visokias dilgeles,pienes,ivairias zoles,darzoves ir vaisius.Energijos turejau labai daug,galejau kalnus versti thumbup.gif bet..vaizdas veidrodyje man labai nepatiko.Tuo laiku dar mazai judejau,nes tik prie kompo sedejau istisai.
Paskui zinoma as nustojau tai gerti supratusi,kad tai prives mane prie garderobo keitimo ir nemeiles sau schmoll.gif
tada pradejau valgyti liesa maista,viskas nuriebinta,padidinau baltymus...na panasiai kaip Dukano dieta,tik su nukrypimais.Pradejau sportuoti.Svoris normalizavosi,bet savijauta buvo bloga.Tada susigalvojau,kad mano organizmas yra uzrukstintas doh.gif Prisiziurejau Ivano Neumivakino seminaru ir pradejau gerti soda su karstu vandeniu ant tuscio skrandzio.jauciausi puikiai,bet efektas buvo trumpalaikis. (as vis dar tikiu I.Neumivakino teorijom,bet jauciau kad tai ne man).
Zodziu,as visa laika ant saves dariau ivairius experimentus.esu pabuvus zaliavalge,esu pabandzius kuri laika nevalgyti mesos,kazkada sedejau tik ant kosiu,o visai nesenai (pries paleo) sedejau ant vaisiu.
Jauciu,kad organizmas yra issiderines,todel atsigreziau i paleo.kuo daugiau studijuoju sia mityba,tuo labiau man ji darosi priimtina.Labai tikiuosi,kad nepersigalvosiu kaip anksciau. rolleyes.gif
.........................................................
P.S. vandeni geriu nes istisai troskina,dziuva burna.Suvalgiau visgi as ta sonine su darzovem,bet nesuvalgiau pilnos lekstes,niekaip netilpo .Pasiskaiciavau,kad per visa diena gavau tik 21 gr. angliu. Turbut per mazai ? daugiausia riebalu net 60g.
nuo pirmadienio lekiu vel i sporto sale,tai pajudesiu ir manau,kad angliu daugiau reiketu..pagalvojau,kad vietoj sociu pusryciu geriau koki vaisiu suvalgysiu,gal taip angliu daugiau surinksiu.
Sendien pasisveriau 59 kg. bigsmile.gif paskutini karta sveriausi tai buvo 63 kg.(balandi).Labai tikiuosi,kad svoris pakrito ne raumenu saskaita.




fitness4.gif pasiilgau sporto .
Atsakyti