Įkraunama...
Įkraunama...

Gražuolės, kurioms virš 35 :)

Konsultuojamės,rodomės,žydim 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mrs. Patranka: 02 gegužės 2014 - 13:49
QUOTE(Tylene @ 2014 05 02, 13:39)
pumpica, pas tave nei žymės voratinklio  schmoll.gif metų maximum 27  bigsmile.gif gražus, lygus veidelis mirksiukas.gif

dėkui, nu yra yra, foto visko neperteikia...et, kad būtų tie 27 biggrin.gif su protu 40-imties biggrin.gif
Atsakyti
Nauja tema thumbup.gif

Gal tik temos pvadinime reikejo pamineti ir 40 su biskiu ax.gif drasiau butu vyresnioms . Nes 35 metu tai dar visai jauna moteris. Nezinau kaip kitom , bet as matau skirtuma kur man buvo 35 ir kur 40 .
Atsakyti
anos dienos temas prisimenant...megstukeliai ir dzinsai...

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
sitas jaunatviskiausias smile.gif
kalbant apie sukuosenas - "a la blinkeviciute" sendina net dvidesimtmetes, o kuodukai, tiesiai nukirpti pusilgiai ar ilgi plaukai atrodo jaunatviskai :9

[quote=Mrs. Patranka,2014 05 02, 14:19]
anos dienos temas prisimenant...megstukeliai ir dzinsai...

user posted image


Papildyta:
tobula:
user posted image
user posted image


bobiska:
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2014 05 02, 15:19)
anos dienos temas prisimenant...megstukeliai ir dzinsai...


Mest šalikėlį von cool.gif Atrodo, kad slepi randą nuo strumos ar esi panelė mokytoja (sena pana dar)...
Su patėjančiais džinsais atrodai prasčiau nei su tais kitais rolleyes.gif Ta prasme, su anais labai gražiai atrodai biggrin.gif

Blinkevičiūtės šukuosena buvo gražu 1996 metais. Dabar ji jau praeityje. Kaip ir keturkampės plytos pavidalo batų nosys...
Papildyta:
QUOTE(besteller @ 2014 05 02, 15:41)

tobula:

bobiska:


drinks_cheers.gif Net širdis atsigavo, kad ne aš viena taip matau karsta.gif
Atsakyti
Sveikos,

mama gita, patiko, norėtųsi ir iš priekio pamatyt.
Pumpica ,gražuolė, jaunesnė atrodai .
jūsų didenybe, gražios kojos.

Na ką reikia ir man savo pensinykės voratinklius parodyt biggrin.gif , kad būtų bendras vaizdas. Kiek laiko galima redaguot postą savo? kad galėčiau ištrint foto, nenoriu laikyt ilgai.
Atsakyti
QUOTE(besteller @ 2014 05 02, 14:41)

wub.gif va čia mano siekiamybė, auginu dabar iškarpytą priekį, kad būtų toks vaizdas bigsmile.gif nedaug jau liko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2014 05 02, 13:46)
Mest šalikėlį von  cool.gif Atrodo, kad slepi randą nuo strumos ar esi panelė mokytoja (sena pana dar)...
Su patėjančiais džinsais atrodai prasčiau nei su tais kitais  rolleyes.gif Ta prasme, su anais labai gražiai atrodai biggrin.gif

Blinkevičiūtės šukuosena buvo gražu 1996 metais. Dabar ji jau praeityje. Kaip ir keturkampės plytos pavidalo batų nosys...
Papildyta:

drinks_cheers.gif Net širdis atsigavo, kad ne aš viena taip matau karsta.gif

Šalikėlio nemesiu,nes tai atatranka rankinei tongue.gif
Platėjantys klasika,ir laaabai geri tongue.gif ,o tie kur tau patiko,tai man ne visai nepatinka,mečiau tik kaip pvz ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. Patranka @ 2014 05 02, 16:02)
Šalikėlio nemesiu,nes tai atatranka rankinei tongue.gif
Platėjantys klasika,ir laaabai geri tongue.gif ,o tie kur tau patiko,tai man ne visai nepatinka,mečiau tik kaip pvz ax.gif

Tada prasek viršutines sagas g.gif

AŠ platėjančių vengiu, nes užpakalis didelis ir riestas. Su platėjančiais džinsais jis dar labiau praplatėja... doh.gif


Ir iš viso... Neturėjau problemų su celiulitu, kol nepradėjau kasdien jų nešiot (pasikeitė darbo pobūdis ir vietoj suknelių, sijonų ant viršaus dėviu specovkę). verysad.gif Manau, kad jie stabdo kraujotaką, o nuo to ir visas šitas biesas gun_bandana.gif
Atsakyti
rodausi biggrin.gif voratinklius, trumpam, prašau necituoti, trinsiu. pirma foto per jūros šventę daryta, antra šiemetinės velykos. Vasarą bus 43.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukinė orchidėja: 02 gegužės 2014 - 15:26
QUOTE(Jūsų Didenybė @ 2014 05 02, 15:46)


drinks_cheers.gif Net širdis atsigavo, kad ne aš viena taip matau karsta.gif

ne viena tikrai, labai geri pavyzdžiai įdėti, o tas jūsų kuodukas pajūryje, labai jaunatviškai atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti