Įkraunama...
Įkraunama...

Gydytojo stomatologo patarimai pacientams.

QUOTE(vikada @ 2008 08 27, 12:41)
na ir as taip manau smile.gif

dar noreciau paklaust,man is pradziu padare laikinus,dabar pasake kad darys iklota ir po to vel laikinus,ar negalima iskart padaryti iklota ir laikinus?arba iklota ir nuolaitinius
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikada: 27 rugpjūčio 2008 - 13:19
QUOTE(vikada @ 2008 08 27, 14:15)
dar noreciau paklaust,man is pradziu padare laikinus,dabar pasake kad darys iklota ir po to vel laikinus,ar negalima iskart padaryti iklota ir laikinus?arba iklota ir nuolaitinius

Manau, kad tai techniškai nelabai įmanoma unsure.gif Kol nėra įkloto, negali nuimti
atspaudo vainikėliui. O jei nenori laikino, tai tektų be danties vaikščiot, kol nuolatinį padarys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 08 27, 19:28)
Manau, kad tai techniškai nelabai įmanoma unsure.gif Kol nėra įkloto, negali nuimti
atspaudo vainikėliui. O jei nenori laikino, tai tektų be danties vaikščiot, kol nuolatinį padarys ax.gif

nelabai leidzia be dantuko vaikscioti.
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2008 08 27, 19:54)
nelabai leidzia be dantuko vaikscioti.

Net jei ir leistų, koks vaizdas blink.gif Man 4 val. tos "laimės" užteko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 08 27, 20:58)
Net jei ir leistų, koks vaizdas  blink.gif  Man 4 val. tos "laimės" užteko doh.gif

na man vakar padare tik vienam dantukui iklota kuris buvo visai luzes iki dantenu o kita nuslifavo iki dantenu ir viskas,kodel nesuprantu iskart nedaro dvieju g.gif taigi ramiau man butu ,o cia tai vis bijau kad neatsicementuotu verysad.gif
Atsakyti
Vat sėdžiu ir mąstau ar čia man jau eit pas odontologą, ar dar palaukti. Žodžiu ant danties pas mane tokia tamsiai ruda dėmelė. Braukiant dantų prapštuku, jaučiasi, kad ten yra duobutė ir geriant ar valgant ką nors šalto skauda. O dabar, atvėsus orams, suskausta ir su kuo nors kalbant lauke. Tai vat ir galvoju, ar jau pakankamai yra priežasčių apsilankyti pas gydytoją. g.gif
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2006 06 30, 02:46)

O kol dantų valyti jūs nemokate, mėginsiu atsakyti į jums rūpimus klausimus. Nepykite, jei griežtokai, pašaipiai ar primygtinai dėstydamas savo nuomonę ir kritikuodamas kitus gydytojus. Čia yra Internetas, čia labai daug kas leidžiama.

na gal ir man kas galetu paaiskinti kaip Gerai valyti tuos dantis???atrodo ir sepetelis geras, keiciu kas 2menesius ir pasta is vaistines perku, naudoju tarpdanciu siula, bet kiek kartu nueinu pas stomatologa, ta pati dainele, "nevalai dantu"," nenaudoji siulo" nesuprantu tada kaip dar reiktu valyti, nes atrodo tikrai saziningai valausi. Paklausus stomatologo sulaukiau keistoko atsakymo "ne man tai aiskinti"... tada kam g.gif idomu butu isgirsti is jusu kaip valomi GERAI dantys???kokie cia stebuklai reikalingi??? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2008 09 29, 13:49)
na gal ir man kas galetu paaiskinti kaip Gerai valyti tuos dantis???atrodo ir sepetelis geras, keiciu kas 2menesius ir pasta is vaistines perku, naudoju tarpdanciu siula, bet kiek kartu nueinu pas stomatologa, ta pati dainele, "nevalai dantu"," nenaudoji siulo" nesuprantu tada kaip dar reiktu valyti, nes atrodo tikrai saziningai valausi. Paklausus stomatologo sulaukiau keistoko atsakymo "ne man tai aiskinti"... tada kam g.gif idomu butu isgirsti is jusu kaip valomi GERAI dantys???kokie cia stebuklai reikalingi??? cool.gif


Patarčiau apsilankyti pas burnos higienistę. Turėtų paaiškinti kas ir kaip. Nors man ankstesnė stomatologė irgi nuolat priekaištaudavo. Sakyvo: "geriau valyk- tai neskaudės". O dabartinė tai pasiūlo apsilankyt pas higienistę. Kartais man susidaro įspūdis, kad kai kurie gydytojai, kai neturi prie ko prikibti, kimba prie higienos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2008 09 29, 13:54)
Patarčiau apsilankyti pas burnos higienistę. Turėtų paaiškinti kas ir kaip. Nors man ankstesnė stomatologė irgi nuolat priekaištaudavo. Sakyvo: "geriau valyk- tai neskaudės". O dabartinė tai pasiūlo apsilankyt pas higienistę. Kartais man susidaro įspūdis, kad kai kurie gydytojai, kai neturi prie ko prikibti, kimba prie higienos. 4u.gif


Niu ir kiek rasineti galima, kad bet kuris pacientas, isejes is privaciai dirbancio gydytojo, privalo kaip minimum su keliom kuo pelningesnem diagnozem iseit, kad paskui parduot galima butu gydyma jam smile.gif
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2008 09 30, 23:39)
Niu ir kiek rasineti galima, kad bet kuris pacientas, isejes is privaciai dirbancio gydytojo, privalo kaip minimum su keliom kuo pelningesnem diagnozem iseit, kad paskui parduot galima butu gydyma jam smile.gif


Vat būtent, kad prie higienos nuolat kibdavo valdiškoj poliklinikoj 4u.gif , kur net nebuvo atliekama profesionali higena. O privatininkas tik vieną kartą patarė planuot vizitą, o tas vizitas gasli būt po mėnesio ar daugiau. Aš kas pusmetį lankausi pas higienistę ir to tikrai gana. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(UnknownUser @ 2008 09 30, 23:39)
Niu ir kiek rasineti galima, kad bet kuris pacientas, isejes is privaciai dirbancio gydytojo, privalo kaip minimum su keliom kuo pelningesnem diagnozem iseit, kad paskui parduot galima butu gydyma jam smile.gif

Jūs čia rimtai g.gif Kažkaip neteko su tuo susidurt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 10 01, 12:24)
Jūs čia rimtai g.gif Kažkaip neteko su tuo susidurt unsure.gif


Teko teko susidurt, bet medikai gudrus, jie liga parduoda taip, kad jus net dziaugiates, ja pirkdami smile.gif Va todel ir manote, kad neteko ...
Siaip, toli grazu ne visi tokie, bet ju tikrai daug, beje, vyresniu tarpe daugiau, negu jaunimo tarpe, nes jaunimas is pradziu dar rupinasi darbo kokybe.
Atsakyti